Zondag 24 oktober
D3
Alphen D2
Thuis
24-10-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560166
Scheidsrechters: D6
Victoria D5
D4
Uit
24-10-2021 11:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 568757
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Pijnacker D2
D5
Uit
24-10-2021 10:30
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 569307
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D6
Schiedam D6
Thuis
24-10-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 571384
Scheidsrechters: D3
HDM D4
D7
Uit
24-10-2021 11:00
Veld 3 - Youth Academy veld (Waterveld)
Nr. 560434
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
D8
Victoria D11
Thuis
24-10-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571385
Scheidsrechters: D9
D9
Leiden D6
Thuis
24-10-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560429
Scheidsrechters: D8
D10
DSHC D5
Thuis
24-10-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570240
Scheidsrechters: H11
D12
Alecto D7
Thuis
24-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560555
Scheidsrechters: D18
Alecto D9
D13
Uit
24-10-2021 12:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 560780
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D14
Souburgh D2
Thuis
24-10-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567136
Scheidsrechters: D17
Schiedam D11
D15
Uit
24-10-2021 11:15
DUPI Group Veld 2 (Waterveld)
Nr. 560667
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
Schiedam D10
D16
Uit
24-10-2021 14:45
Glasdesign - Veld 5 (Waterveld)
Nr. 571514
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D17
Delfshaven D3
Thuis
24-10-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575144
Scheidsrechters: D14, COTD
Thuis
24-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575145
Scheidsrechters: D12
Uit
24-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575145
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Alecto D10
D20
Uit
24-10-2021 10:45
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 575142
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H4
Alecto H4
Thuis
24-10-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559400
Scheidsrechters: H6
Pollux H3
H5
Uit
24-10-2021 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 562679
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
H6
Westland H2
Thuis
24-10-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559663
Scheidsrechters: H4
Delfshaven H1
H7
Uit
24-10-2021 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 569697
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
H8
Roomburg H4
Thuis
24-10-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559532
Scheidsrechters: H10
H9
Evergreen H2
Thuis
24-10-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 561789
Scheidsrechters: HA
H10
Leiden H7
Thuis
24-10-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 561788
Scheidsrechters: HLA
H11
Roomburg H5
Thuis
24-10-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570108
Scheidsrechters: D10
Leonidas H26
H12
Uit
24-10-2021 17:35
veld 4 (Semiveld)
Nr. 562920
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
HDS H5
H13
Uit
24-10-2021 13:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 559790
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
IJssel H4
H14
Uit
24-10-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 559792
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
HA
Roomburg H35B
Thuis
24-10-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560035
Scheidsrechters: H9
HDS H35B
HB
Uit
24-10-2021 12:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 567401
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
HLA
Klein Zwitserland H45B
Thuis
24-10-2021 11:00
Wittebrugveld
Nr. 577885
Scheidsrechters: H8