Zondag 29 mei
D1
Dopie D1
Thuis
29-05-2022 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517553
Scheidsrechters: D2
D2
AMVJ D2
Thuis
29-05-2022 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511189
Scheidsrechters: D1
Leiden D5
D3
Uit
29-05-2022 09:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 576991
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
HDS D3
D4
Uit
29-05-2022 16:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 568843
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D5
Spijkenisse D2
Thuis
29-05-2022 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 569397
Scheidsrechters: D9
Uit
29-05-2022 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571475
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Leiden D6
D7
Uit
29-05-2022 11:00
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 560521
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
Thuis
29-05-2022 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571475
Scheidsrechters: D9
D9
Victoria D7
Thuis
29-05-2022 17:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560518
Scheidsrechters: D8
D10
Hudito D5
Thuis
29-05-2022 10:50
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 570331
Scheidsrechters: D16
Victoria D8
D11
Uit
29-05-2022 14:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 560390
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
Cartouche D4
D12
Uit
29-05-2022 12:25
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 560630
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Pollux D3
D13
Uit
29-05-2022 11:00
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 560849
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
Leonidas D22
D14
Uit
29-05-2022 12:45
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 567211
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Hudito D7
D15
Uit
29-05-2022 11:00
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 560742
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D16
Delfshaven D2
Thuis
29-05-2022 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571586
Scheidsrechters: D10
D17
Delfshaven D3
Thuis
29-05-2022 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575199
Scheidsrechters: D18
Thuis
29-05-2022 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575201
Scheidsrechters: D17
Uit
29-05-2022 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575201
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Alecto D10
D20
Uit
29-05-2022 11:00
Veld 4 (Zandveld)
Nr. 575197
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Goirle H1
H1
Uit
29-05-2022 14:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 516158
Locatie: Sportp. 'Van de Wildenberg', GOIRLE
Leonidas H6
H2
Uit
29-05-2022 09:15
veld 1 (Waterveld)
Nr. 574016
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
DSHC H2
H3
Uit
29-05-2022 16:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516288
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Leiden H5
H4
Uit
29-05-2022 09:15
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 559492
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
DSHC H6
H5
Uit
29-05-2022 11:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 562772
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H7
Leonidas H18
Thuis
29-05-2022 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569774
Scheidsrechters: H8
H8
Leonidas H17
Thuis
29-05-2022 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559622
Scheidsrechters: H7
Leiden H8
H9
Uit
29-05-2022 12:15
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 561880
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H10
Rijswijk H4
Thuis
29-05-2022 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 561881
Scheidsrechters: HB
Scoop Delft H3
H11
Uit
29-05-2022 13:15
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 570135
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Feijenoord H2
H12
Uit
29-05-2022 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 563002
Locatie: Sportcomplex Olympia, ROTTERDAM
H13
Dordrecht H4
Thuis
29-05-2022 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559864
Scheidsrechters: H14
H14
HCGO H1
Thuis
29-05-2022 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559865
Cartouche H35C
HA
Uit
29-05-2022 12:25
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 560123
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
HB
Rijswijk H35B
Thuis
29-05-2022 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 567474
Scheidsrechters: H10