Dames 10
4e in poule Zuid-Holland - C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Dinsdag 7 mei
2
Groen-Geel D10
1
Pollux D4
Dinsdag 30 april
2
Never Less D1
0
Pollux D4
Zondag 21 april
0
Schiedam D8
4
Voorne D2-O
5
Never Less D1
1
Delfshaven D4
5
Pollux D3
1
Ommoord D4
3
Groen-Geel D12
0
Rotterdam D5
1
Leonidas D27
12
IJssel D3
Zondag 14 april
1
Groen-Geel D10
1
Groen-Geel D12
0
Schiedam D8
6
IJssel D3
Wedstrijdschema
Ommoord D4
D10
Uit
12-05-2024
13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1173238
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, Rotterdam
D10
Delfshaven D4
Thuis
26-05-2024
09:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173244
Scheidsrechters: D12
IJssel D3
D10
Uit
02-06-2024
10:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 1173253
Locatie: Sportpark Dorrestein, Nieuwerkerk aan den Ijssel
D10
Voorne D2-O
Thuis
09-06-2024
10:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173257
Scheidsrechters: D13
Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - C)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | IJssel D3 | 18 | 16 | 2 | 0 | 96 | 17 | 0 | 50 |
2. | Voorne D2-O | 18 | 14 | 3 | 1 | 62 | 16 | 0 | 45 |
3. | Never Less D1 | 18 | 12 | 3 | 3 | 48 | 20 | 0 | 39 |
4. | Groen-Geel D10 | 18 | 8 | 3 | 7 | 21 | 24 | 0 | 27 |
5. | Pollux D3 | 17 | 8 | 1 | 8 | 36 | 27 | 0 | 25 |
6. | Groen-Geel D12 | 18 | 7 | 4 | 7 | 28 | 27 | 0 | 25 |
7. | Rotterdam D5 | 18 | 6 | 2 | 10 | 29 | 51 | 0 | 20 |
8. | Leonidas D27 | 18 | 5 | 4 | 9 | 21 | 50 | 0 | 19 |
9. | Delfshaven D4 | 18 | 5 | 3 | 10 | 20 | 48 | 0 | 18 |
10. | Schiedam D8 | 18 | 3 | 3 | 12 | 20 | 44 | 0 | 12 |
11. | Ommoord D4 | 18 | 2 | 6 | 10 | 21 | 44 | 0 | 12 |
12. | Pollux D4 | 17 | 3 | 2 | 12 | 19 | 53 | 3 | 8 |
Spelers (27)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Never | Delfs | Ommoo | Voorn | Schie | Leoni | Pollu | IJsse | Rotte | Pollu | Groen | Groen | |
Never Less D1 | 5 - 1 | 6 - 1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 3 | 6 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 2 | |||
Delfshaven D4 | 1 - 5 | 2 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 9 | 5 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | |||
Ommoord D4 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 4 | 3 - 3 | 2 - 5 | 1 - 2 | |||
Voorne D2-O | 1 - 1 | 1 - 0 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 0 | 3 - 4 | 5 - 0 | 4 - 0 | 3 - 1 | |||
Schiedam D8 | 3 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | 0 - 4 | 2 - 3 | 0 - 5 | 3 - 4 | 0 - 4 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||
Leonidas D27 | 0 - 2 | 1 - 2 | 4 - 2 | 0 - 7 | 2 - 1 | 4 - 2 | 1 - 12 | 0 - 5 | 1 - 0 | |||
Pollux D4 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 5 | 2 - 1 | 3 - 3 | 2 - 3 | - | 1 - 2 | ||||
IJssel D3 | 12 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 4 - 0 | 8 - 0 | 5 - 1 | 2 - 1 | 5 - 2 | ||||
Rotterdam D5 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 2 - 1 | 7 - 0 | 1 - 5 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 2 | |||
Pollux D3 | 0 - 2 | 2 - 0 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | |||
Groen-Geel D12 | 1 - 2 | 3 - 0 | 2 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 0 - 3 | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | |||
Groen-Geel D10 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 |