Dames 10

5e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse E
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 8 maart
0
Schiedam D9
3
Ring Pass Delft D7
1
Groen-Geel D10
4
Spijkenisse D2 (O)
4
Leonidas D18
0
Leiden D9
6
Leiden D8
0
Voorne D2 (O)
0
Victoria D9
2
Forescate D3
1
Gouda D2 (O)
0
Leonidas D19

Wedstrijdschema

Gouda
D10
Uit
05-04-2020
Nr. 231685
AFGELAST,
D10
Leonidas
Thuis
19-04-2020
Nr. 231691
AFGELAST,
Leiden D8
D10
Uit
10-05-2020
Nr. 231699
D10
Victoria D9
Thuis
17-05-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 231700
Forescate D3
D10
Uit
24-05-2020
Nr. 231707
D10
Voorne D2
Thuis
07-06-2020 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 231716
Leiden D9
D10
Uit
14-06-2020
Nr. 231720

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve Res. 3e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate D3121110777034
2.Leiden D81210024917030
3.Gouda D2 (O)126241719020
4.Spijkenisse D2 (O)125342818018
5.Groen-Geel D10125341520018
6.Ring Pass Delft D7115242120017
7.Victoria D9125162733016
8.Leonidas D18124082334012
9.Schiedam D9114071833012
10.Leiden D9124081651012
11.Leonidas D19122461629010
12.Voorne D2 (O)12129133905

Spelers (19)

Team resultaten

VoornSchieLeoniRing LeoniVictoSpijkLeideLeideGroenGoudaFores
Voorne D2 (O)2 - 21 - 51 - 51 - 10 - 5
Schiedam D92 - 10 - 32 - 14 - 33 - 44 - 2
Leonidas D192 - 21 - 23 - 11 - 10 - 01 - 8
Ring Pass Delft D75 - 21 - 01 - 41 - 11 - 2
Leonidas D181 - 34 - 23 - 20 - 24 - 01 - 31 - 3
Victoria D93 - 12 - 02 - 21 - 50 - 20 - 2
Spijkenisse D2 (O)5 - 01 - 21 - 20 - 23 - 3
Leiden D86 - 04 - 11 - 23 - 14 - 11 - 5
Leiden D93 - 12 - 12 - 51 - 60 - 7
Groen-Geel D102 - 01 - 01 - 41 - 40 - 11 - 10 - 7
Gouda D2 (O)1 - 01 - 01 - 21 - 04 - 20 - 4
Forescate D37 - 05 - 012 - 112 - 1