Dames 14
11e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 5 mei
1
Craeyenhout D4
1
Leonidas D25
Woensdag 24 april
8
Leonidas D21
0
Groen-Geel D13
Zondag 21 april
2
Groen-Geel D13
4
Alecto-Augustinus D8
1
Groen-Geel D14
3
Klein Zwitserland D6
1
Leiden D10
2
Roomburg D9
1
Schiedam D9
3
Leonidas D21
2
Cartouche D4
1
Forescate D2-O
Zondag 14 april
1
Roomburg D9
1
Cartouche D4
4
Leiden D10
0
Craeyenhout D4
3
Klein Zwitserland D6
1
Leonidas D25
8
Forescate D2-O
1
Schiedam D9
4
Alecto-Augustinus D8
2
Groen-Geel D14
Wedstrijdschema
Leonidas D25
D14
Uit
12-05-2024
10:00
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1172976
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Craeyenhout D4
D14
Uit
26-05-2024
Nr. 1172984
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
D14
Groen-Geel D13
Thuis
02-06-2024
14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172986
Scheidsrechters: D12
Schiedam D9
D14
Uit
09-06-2024
Nr. 1172995
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
Poule stand (11e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D21 | 18 | 17 | 1 | 0 | 87 | 19 | 0 | 52 |
2. | Roomburg D9 | 17 | 13 | 2 | 2 | 62 | 14 | 0 | 41 |
3. | Forescate D2-O | 18 | 12 | 1 | 5 | 70 | 23 | 0 | 37 |
4. | Klein Zwitserland D6 | 18 | 12 | 1 | 5 | 59 | 31 | 0 | 37 |
5. | Leiden D10 | 18 | 12 | 0 | 6 | 46 | 22 | 0 | 36 |
6. | Cartouche D4 | 17 | 6 | 2 | 9 | 28 | 27 | 0 | 20 |
7. | Alecto-Augustinus D8 | 18 | 6 | 3 | 9 | 33 | 63 | 3 | 18 |
8. | Craeyenhout D4 | 18 | 5 | 3 | 10 | 24 | 43 | 0 | 18 |
9. | Leonidas D25 | 18 | 4 | 4 | 10 | 22 | 51 | 0 | 16 |
10. | Schiedam D9 | 18 | 4 | 2 | 12 | 26 | 65 | 3 | 11 |
11. | Groen-Geel D14 | 18 | 3 | 2 | 13 | 14 | 59 | 0 | 11 |
12. | Groen-Geel D13 | 18 | 2 | 1 | 15 | 12 | 66 | 0 | 7 |
Spelers (18)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 2 juni
Team resultaten
Schie | Leoni | Alect | Leoni | Roomb | Leide | Klein | Groen | Groen | Fores | Craey | Carto | |
Schiedam D9 | 1 - 3 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 10 | 1 - 5 | 3 - 1 | 1 - 7 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Leonidas D25 | 2 - 0 | 1 - 5 | 0 - 7 | 0 - 1 | 2 - 6 | 2 - 3 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | |||
Alecto-Augustinus D8 | 4 - 0 | 0 - 8 | 0 - 6 | 3 - 3 | 4 - 2 | 3 - 0 | 2 - 7 | 3 - 2 | 1 - 6 | |||
Leonidas D21 | 4 - 1 | 6 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 8 - 0 | 4 - 3 | 6 - 2 | |||
Roomburg D9 | 1 - 1 | 2 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | ||||
Leiden D10 | 4 - 2 | 2 - 0 | 10 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 2 - 0 | 0 - 3 | 4 - 0 | 2 - 0 | |||
Klein Zwitserland D6 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 0 | 6 - 0 | 3 - 2 | 8 - 0 | |||
Groen-Geel D14 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 10 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 6 | 0 - 2 | 2 - 1 | ||
Groen-Geel D13 | 1 - 4 | 2 - 4 | 0 - 4 | 0 - 9 | 2 - 4 | 0 - 6 | 2 - 0 | 0 - 5 | 0 - 0 | |||
Forescate D2-O | 8 - 1 | 6 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 5 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 | |||
Craeyenhout D4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 1 - 3 | 4 - 5 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
Cartouche D4 | 7 - 1 | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 |