Dames 7

6e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
0
Leiden D6
2
hdm D4
3
Schiedam D5
1
Leiden D5
1
Alecto/Augustinus D6
1
Leonidas D12
2
Alphen D4
0
Rijswijk D3
Zondag 6 september
0
Victoria D7
1
Groen-Geel D7
0
Leiden D5
4
Alecto/Augustinus D6
1
Rijswijk D3
2
Schiedam D5
3
Leonidas D12
1
Leiden D6
2
hdm D4
1
Leonidas D13

Wedstrijdschema

Rijswijk D3
D7
Uit
20-09-2020 11:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 467929
D7
Leiden D5
Thuis
27-09-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467935
Scheidsrechters: H6
Schiedam D5
D7
Uit
04-10-2020
Nr. 467943
D7
Alphen D4
Thuis
11-10-2020 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467944
D7
Alecto D6
Thuis
25-10-2020 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467948
Leonidas D13
D7
Uit
01-11-2020
Nr. 467954
D7
Leiden D6
Thuis
08-11-2020 12:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467961
Leonidas D12
D7
Uit
15-11-2020
Nr. 467966
D7
HDM D4
Thuis
22-11-2020 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467971
D7
Victoria D7
Thuis
07-03-2021
Nr. 492193
D7
Rijswijk D3
Thuis
21-03-2021
Nr. 493803
Leiden D5
D7
Uit
28-03-2021
Nr. 493805
D7
Schiedam D5
Thuis
11-04-2021
Nr. 493811
Alphen D4
D7
Uit
18-04-2021
Nr. 493813
Alecto D6
D7
Uit
25-04-2021
Nr. 493820
D7
Leonidas D13
Thuis
16-05-2021
Nr. 493828
Leiden D6
D7
Uit
30-05-2021
Nr. 493831
D7
Leonidas D12
Thuis
06-06-2021
Nr. 493836
HDM D4
D7
Uit
13-06-2021
Nr. 493842

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve Reserve 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D522005206
2.hdm D422004106
3.Alecto/Augustinus D621105104
4.Leonidas D1221104204
5.Alphen D411002003
6.Groen-Geel D711001003
7.Leonidas D1310011200
8.Victoria D710010100
9.Rijswijk D320021400
10.Leiden D620021500
11.Leiden D520021700

Spelers (20)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
11:00
H6DSHC H4
Scheidsrechters: D7
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

Schiehdm DVictoRijswLeoniLeoniLeideLeideGroenAlpheAlect
Schiedam D53 - 1
hdm D42 - 1
Victoria D70 - 1
Rijswijk D31 - 2
Leonidas D13
Leonidas D123 - 1
Leiden D60 - 2
Leiden D50 - 4
Groen-Geel D7
Alphen D42 - 0
Alecto/Augustinus D61 - 1