Dames 9
6e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zondag 12 mei
4
HUDITO D5
0
Roomburg D7
0
Leiden D7
4
Leiden D5
1
Alphen D4
0
Klein Zwitserland D4
2
DSHC D5
2
Ring Pass Delft D5
0
Groen-Geel D9
8
Leonidas D18
Dinsdag 23 april
0
Klein Zwitserland D4
4
DSHC D5
Zondag 21 april
2
Leonidas D18
2
Nieuwkoop D1
2
Roomburg D7
3
Groen-Geel D9
1
Ring Pass Delft D5
2
HUDITO D5
0
Alecto-Augustinus D7
2
Leiden D7
3
Leiden D5
0
Alphen D4
Wedstrijdschema
Alecto D7
D9
Uit
26-05-2024
14:30
Droomfabriek Veld 4 (Zandveld)
Nr. 1172455
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
D9
Leiden D5
Thuis
02-06-2024
10:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1172459
Scheidsrechters: D11
Klein Zwitserland D4
D9
Uit
09-06-2024
Nr. 1172466
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - B)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leiden D5 | 19 | 16 | 1 | 2 | 89 | 6 | 0 | 49 |
2. | Leonidas D18 | 19 | 15 | 2 | 2 | 65 | 10 | 0 | 47 |
3. | DSHC D5 | 19 | 13 | 2 | 4 | 45 | 27 | 0 | 41 |
4. | Leiden D7 | 19 | 11 | 2 | 6 | 42 | 18 | 0 | 35 |
5. | Klein Zwitserland D4 | 19 | 9 | 2 | 8 | 28 | 28 | 0 | 29 |
6. | Groen-Geel D9 | 19 | 9 | 1 | 9 | 37 | 53 | 0 | 28 |
7. | Alphen D4 | 19 | 8 | 2 | 9 | 28 | 41 | 0 | 26 |
8. | HUDITO D5 | 19 | 7 | 2 | 10 | 34 | 35 | 0 | 23 |
9. | Nieuwkoop D1 | 18 | 6 | 2 | 10 | 29 | 38 | 0 | 20 |
10. | Roomburg D7 | 18 | 5 | 3 | 10 | 27 | 53 | 0 | 18 |
11. | Ring Pass Delft D5 | 18 | 1 | 3 | 14 | 22 | 53 | 0 | 6 |
12. | Alecto-Augustinus D7 | 18 | 1 | 0 | 17 | 7 | 91 | 0 | 3 |
Spelers (21)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Scheidsrechtersbeurt
Zondag 2 juni
Team resultaten
Klein | Leoni | Alect | Roomb | Ring | Leide | Leide | HUDIT | Groen | DSHC | Alphe | Nieuw | |
Klein Zwitserland D4 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 4 | 2 - 2 | 3 - 2 | |||
Leonidas D18 | 3 - 0 | 5 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 5 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 6 - 0 | 2 - 2 | ||
Alecto-Augustinus D7 | 1 - 4 | 0 - 7 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 9 | 0 - 7 | 1 - 5 | 0 - 7 | 2 - 4 | |||
Roomburg D7 | 4 - 3 | 2 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 6 | 2 - 5 | 2 - 3 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
Ring Pass Delft D5 | 0 - 3 | 1 - 3 | 2 - 0 | 1 - 3 | 0 - 5 | 1 - 2 | 4 - 8 | 1 - 2 | ||||
Leiden D7 | 1 - 0 | 0 - 1 | 10 - 0 | 6 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | ||
Leiden D5 | 3 - 0 | 14 - 0 | 4 - 0 | 5 - 0 | 1 - 1 | 7 - 0 | 11 - 0 | 0 - 1 | 3 - 0 | |||
HUDITO D5 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 4 - 0 | 2 - 2 | 1 - 4 | 0 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
Groen-Geel D9 | 1 - 4 | 0 - 8 | 6 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 0 - 3 | 4 - 2 | ||
DSHC D5 | 0 - 1 | 0 - 4 | 4 - 0 | 6 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 3 | 5 - 2 | 2 - 5 | ||
Alphen D4 | 1 - 0 | 0 - 9 | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 2 | 0 - 2 | 0 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
Nieuwkoop D1 | 0 - 4 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 4 | 0 - 3 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 |