Heren 9

9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
8
Leonidas H24
4
Groen-Geel H10
2
Alkemade H1
0
Klein Zwitserland H4
Zondag 13 september
1
Roomburg H5
5
Alkemade H1
2
Klein Zwitserland H4
1
Catwijck H2-O
1
Evergreen H2-O
1
Rotterdam H8
Zondag 6 september
5
Leonidas H23
2
Groen-Geel H10
3
Catwijck H2-O
2
Roomburg H5
11
Alkemade H1
1
Evergreen H2-O
2
Rotterdam H8
1
Leiden H8
2
Groen-Geel H9
7
Leonidas H24
1
Rijswijk H4
2
Klein Zwitserland H4

Wedstrijdschema

H9
Evergreen H2
Thuis
20-09-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467274
Scheidsrechters: H8
Roomburg H5
H9
Uit
27-09-2020 18:00
Rabo-veld (Waterveld)
Nr. 467284
H9
Klein Zwitserland H4
Thuis
04-10-2020 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467287
Scheidsrechters: H8
Rijswijk H4
H9
Uit
11-10-2020
Nr. 467297
H9
Catwijck H2
Thuis
25-10-2020 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467299
Alkemade H1
H9
Uit
01-11-2020
Nr. 467304
H9
Rotterdam H8
Thuis
08-11-2020 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467311
Thuis
15-11-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467317
Leonidas H23
H9
Uit
22-11-2020
Nr. 467326
Leonidas H24
H9
Uit
07-03-2021
Nr. 492136
H9
Leiden H8
Thuis
14-03-2021
Nr. 493196
Evergreen H2
H9
Uit
21-03-2021
Nr. 493200
H9
Roomburg H5
Thuis
28-03-2021
Nr. 493208
Klein Zwitserland H4
H9
Uit
11-04-2021
Nr. 493215
H9
Rijswijk H4
Thuis
18-04-2021
Nr. 493219
Catwijck H2
H9
Uit
25-04-2021
Nr. 493225
H9
Alkemade H1
Thuis
16-05-2021
Nr. 493231
Rotterdam H8
H9
Uit
30-05-2021
Nr. 493241
Uit
06-06-2021
Nr. 493243
H9
Leonidas H23
Thuis
13-06-2021
Nr. 493249

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve Reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade H1330018209
2.Rotterdam H832106307
3.Leonidas H24220015606
4.Leonidas H23220011506
5.Klein Zwitserland H432014406
6.Leiden H831028803
7.Rijswijk H431026703
8.Catwijck H2-O31027903
9.Groen-Geel H10310281303
10.Evergreen H2-O201121201
11.Roomburg H5300341100
12.Groen-Geel H9200221100

Spelers (19)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
(AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 20 september
09:25
H8Leonidas
Scheidsrechters: H9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 4 oktober
15:45
H8Barendrecht H3
Scheidsrechters: H9
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

LeoniLeoniRijswLeideEvergRotteRoombKleinGroenGroenCatwiAlkem
Leonidas H248 - 4
Leonidas H235 - 2
Rijswijk H41 - 2
Leiden H8
Evergreen H2-O1 - 1
Rotterdam H82 - 1
Roomburg H51 - 5
Klein Zwitserland H42 - 1
Groen-Geel H10
Groen-Geel H92 - 7
Catwijck H2-O3 - 2
Alkemade H111 - 12 - 0