Zondag 3 oktober
D1
Pollux D1
Thuis
03-10-2021 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 517450
Scheidsrechters: D2
D2
Almere D2
Thuis
03-10-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 511086
Scheidsrechters: D1
Alecto D4
D3
Uit
03-10-2021 12:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 560153
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Roomburg D5
D4
Uit
03-10-2021 14:45
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 568742
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D5
Ring Pass D5
Thuis
03-10-2021 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 569296
Scheidsrechters: D6
D6
Rijswijk D3
Thuis
03-10-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 571372
Scheidsrechters: D5
Alecto D6
D7
Uit
03-10-2021 14:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 560415
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D8
HDM D5
Thuis
03-10-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571375
Scheidsrechters: D9
D9
Alphen D3
Thuis
03-10-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560417
Scheidsrechters: D8
D10
Leonidas D11
Thuis
03-10-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 570228
Scheidsrechters: D12
Forescate D3
D11
Uit
03-10-2021 13:00
2 Polytan Tokyo (Waterveld)
Nr. 560287
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
D12
Roomburg D8
Thuis
03-10-2021 09:15
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560548
Scheidsrechters: D10
Leonidas D25
D13
Uit
03-10-2021 09:30
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 560766
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D14
Capelle D2
Thuis
03-10-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567125
Scheidsrechters: D16
D16
Leonidas D21
Thuis
03-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 571501
Scheidsrechters: D17
Thuis
03-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575137
Scheidsrechters: D14
Leonidas D28
D18
Uit
03-10-2021 09:30
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 575136
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Uit
03-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575137
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Delfshaven D3
D20
Uit
03-10-2021 10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 575135
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
Westland H1
H1
Uit
03-10-2021 14:45
Rabobank Veld (1) (Waterveld)
Nr. 516056
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
Zoetermeer H2
H2
Uit
03-10-2021 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 510695
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
Hudito H2
H3
Uit
03-10-2021 10:45
Huusman veld (Waterveld)
Nr. 516183
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H4
Leonidas H8
Thuis
03-10-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559388
Scheidsrechters: H8
Barendrecht H3
H5
Uit
03-10-2021 12:45
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 562662
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
Hudito H8
H6
Uit
03-10-2021 12:45
Xpol veld (Waterveld)
Nr. 559654
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H7
Leonidas H13
Thuis
03-10-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 569689
Scheidsrechters: D11
H8
DSHC H4
Thuis
03-10-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559520
Scheidsrechters: H4
Uit
03-10-2021 14:10
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 561776
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Thuis
03-10-2021 14:10
Wittebrugveld
Nr. 561776
Scheidsrechters: H13
H11
DSHC H8
Thuis
03-10-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 570097
Scheidsrechters: H7
Forcial H1
H12
Uit
03-10-2021 14:00
De Vos Services veld (Waterveld)
Nr. 562905
Locatie: Sportpark Tweede Slag, ROCKANJE
Thuis
03-10-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559778
Scheidsrechters: H10
Uit
03-10-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 559778
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
HA
Alphen H35A
Thuis
03-10-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560021
Scheidsrechters: HLA, COTD
HLA
Alliance H45B
Thuis
03-10-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 556383
Scheidsrechters: HA