Dames 1

9e in poule Landelijk - Poule B
56e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5
16e in poule Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 4
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 november
2
Craeyenhout D1
0
Alphen D1
2
Reigers D1
2
Alecto D1
1
Groen-Geel D1
1
Forescate D1
0
Rijswijk D1
1
Haarlem D1
2
Westerpark D1
0
Overbos D1
2
Zoetermeer D1
0
Qui Vive D1
Donderdag 24 november
2
Alphen D1
6
Zoetermeer D1
1
Forescate D1
3
Rijswijk D1
2
Qui Vive D1
1
Reigers D1
Zondag 20 november
1
Overbos D1
1
Craeyenhout D1
2
Haarlem D1
1
Westerpark D1
0
Alecto D1
0
Groen-Geel D1
Zondag 13 november
6
Craeyenhout D1
3
Haarlem D1
1
Alphen D1
1
Overbos D1
2
Reigers D1
2
Zoetermeer D1
2
Groen-Geel D1
3
Qui Vive D1
1
Rijswijk D1
2
Alecto D1
1
Westerpark D1
2
Forescate D1
Vrijdag 11 november
0
Kieviten D1
1
IJssel D1
2
Catwijck D1
3
Forescate D1
0
Rapid D1
1
Roomburg D1
5
Noordwijk D1
1
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
3
Westland D1
0
Derby D1
2
Groen-Geel D1
3
Barendrecht D1
0
Pollux D1
3
Soest D1
5
Shinty D1
0
Bennebroek D1
2
Zwaluwen D1
1
Eemvallei D1
2
Alkmaar D1
1
Maarssen D1
1
Amersfoort D1
0
Mijdrecht D1
3
Hoorn (WFHC) D1
2
Weesp D1
3
Kromhouters D1
4
Castricum D1
2
Reigers D1
0
FIT D1
1
Leusden D1
4
Liberty D1
3
Waalwijk D1
3
Venray D1
2
Uden D1
2
Eersel D1
6
Goirle D1
2
Heesch D1
1
Oedenrode D1
2
Berkel-Enschot D1
1
Pelikaan D1
1
Boxmeer D1
4
Best D1
1
Nuenen D1
0
Drunen D1
2
Nova D1
4
Oirschot D1
1
Spitsbergen D1
6
Deventer D1
5
HCM D1
1
Zevenaar D1
3
Lelystad D1
1
Almelo D1
3
HCHN D1
3
EHV D1
1
Mezen D1
4
Civicum D1
1
Barneveld D1
3
Wijchen D1
1
Apeldoorn D1
2
Bemmel D1
0
Dopie D1
4
DSHC D1

Wedstrijdschema

D1
Haarlem D1
Thuis
05-03-2023 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 788728
Westland D1
D1
Uit
10-03-2023 20:30
Rabobank Veld (1) (Waterveld)
Nr. 1007225
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk
Overbos D1
D1
Uit
12-03-2023
Nr. 788734
Locatie: Van Loenenlaan, BEVERWIJK
D1
Alphen D1
Thuis
19-03-2023
Nr. 788741
Craeyenhout D1
D1
Uit
26-03-2023
Nr. 788744
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
D1
Westerpark D1
Thuis
02-04-2023
Nr. 788754
Rijswijk D1
D1
Uit
16-04-2023
Nr. 788760
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, Rijswijk
Zoetermeer D1
D1
Uit
23-04-2023
Nr. 788767
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
D1
Reigers D1
Thuis
30-04-2023 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 788771
Qui Vive D1
D1
Uit
07-05-2023
Nr. 788778
Locatie: Sportpark Noorddammerweg, De Kwakel
D1
Alecto D1
Thuis
14-05-2023
Nr. 788782
Forescate D1
D1
Uit
21-05-2023
Nr. 788789
Locatie: Sportpark 'Adegeest', Voorschoten

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer D1117312310024
2.Haarlem D1116231518020
3.Alphen D1115422122019
4.Craeyenhout D1115332216018
5.Qui Vive D1114341616015
6.Reigers D1114251716014
7.Rijswijk D1114251413014
8.Forescate D1114161618013
9.Groen-Geel D1113351413012
10.Alecto D1113351317012
11.Westerpark D1113261718011
12.Overbos D1112451021010
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkmaar D100000000
2.Amersfoort D100000000
3.DSHC D100000000
4.MEP D100000000
5.VVV D100000000
6.Shinty D100000000
7.Westland D100000000
8.Alecto D100000000
9.Roomburg D100000000
10.HCAS D100000000
11.Hopbel D100000000
12.Nuenen D100000000
13.GHBS D100000000
14.HCM D100000000
15.Upward D100000000
16.Alphen D100000000
17.IJssel D100000000
18.IJsseloever D100000000
19.Leusden D100000000
20.Nieuwegein D100000000
21.USHC D100000000
22.Warande D100000000
23.Forescate D100000000
24.Haarlem D100000000
25.Overbos D100000000
26.Zoetermeer D100000000
27.Best D100000000
28.Geldrop D100000000
29.Goirle D100000000
30.Maastricht D100000000
31.Weert D100000000
32.Deventer D100000000
33.Kromhouters D100000000
34.Wijchen D100000000
35.Barendrecht D100000000
36.Liberty D100000000
37.Castricum D100000000
38.Lelystad D100000000
39.Bemmel D100000000
40.Beuningen D100000000
41.Civicum D100000000
42.Houten D100000000
43.Phoenix D100000000
44.Oirschot D100000000
45.Hoorn (WFHC) D100000000
46.Noordwijk D100000000
47.Fletiomare D100000000
48.Naarden D100000000
49.Heesch D100000000
50.Venray D100000000
51.Apeliotes D100000000
52.Berkel-Enschot D100000000
53.Craeyenhout D100000000
54.Etten-Leur D100000000
55.Geel-Zwart D100000000
56.Groen-Geel D100000000
57.QZ D100000000
58.Qui Vive D100000000
59.AthenA D100000000
60.DES D100000000
61.EHV D100000000
62.Westerpark D100000000
63.Zwaluwen D100000000
64.Delta Venlo D100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Deventer D111006103
2.Goirle D111006203
3.Noordwijk D111005103
4.HCM D111005103
5.DSHC D111004003
6.Civicum D111004103
7.Best D111004103
8.Hoorn (WFHC) D111003003
9.Barendrecht D111003003
10.Shinty D111005303
11.Oirschot D111004203
12.Castricum D111004203
13.Westland D111003103
14.Lelystad D111003103
15.Wijchen D111003103
16.Groen-Geel D111002003
17.Zwaluwen D111002003
18.Liberty D111004303
19.Forescate D111003203
20.Kromhouters D111003203
21.Venray D111003203
22.Bemmel D111002103
23.Alkmaar D111002103
24.Heesch D111002103
25.Berkel-Enschot D111002103
26.Nuenen D111001003
27.Roomburg D111001003
28.Leusden D111001003
29.IJssel D111001003
30.EHV D111003303
31.Amersfoort D111001103
32.HCHN D110013300
33.Maarssen D110011100
34.Waalwijk D110013400
35.Uden D110012300
36.Catwijck D110012300
37.Weesp D110012300
38.Oedenrode D110011200
39.Eemvallei D110011200
40.Pelikaan D110011200
41.Apeldoorn D110011200
42.Drunen D110010100
43.Rapid D110010100
44.Kieviten D110010100
45.FIT D110010100
46.Soest D110013500
47.Reigers D110012400
48.Nova D110012400
49.Almelo D110011300
50.Barneveld D110011300
51.Ypenburg D110011300
52.Derby D110010200
53.Bennebroek D110010200
54.Mezen D110011400
55.Boxmeer D110011400
56.Mijdrecht D110010300
57.Pollux D110010300
58.Eersel D110012600
59.Dordrecht D110011500
60.Zevenaar D110011500
61.Dopie D110010400
62.Spitsbergen D110011600

Teambegeleiders (4)

Spelers (18)

Team resultaten

WesteQui VGroenCraeyRijswZoeteReigeOverbHaarlForesAlpheAlect
Westerpark D12 - 21 - 23 - 11 - 22 - 01 - 2
Qui Vive D10 - 12 - 02 - 12 - 21 - 0
Groen-Geel D12 - 33 - 01 - 10 - 10 - 11 - 1
Craeyenhout D11 - 12 - 23 - 16 - 32 - 05 - 0
Rijswijk D12 - 11 - 00 - 10 - 11 - 21 - 2
Zoetermeer D12 - 03 - 01 - 12 - 02 - 1
Reigers D12 - 12 - 02 - 23 - 02 - 32 - 2
Overbos D11 - 11 - 42 - 11 - 20 - 0
Haarlem D12 - 12 - 11 - 41 - 00 - 0
Forescate D12 - 01 - 31 - 05 - 11 - 4
Alphen D13 - 32 - 22 - 12 - 61 - 14 - 3
Alecto D10 - 12 - 10 - 01 - 21 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Landelijk - Silver Cup Dames Ronde 5".

Nova ZwaluYpenbEHV DEerseFIT DSpitsGroenBerkeHCHN EemvaVenraHeescMijdrNoordHoornPelikOirscDruneZevenMezenCivicBoxmeBemmeWeespRapidMaarsLelysPolluCatwiCastrWaalwLiberBarenWijchKromhDevenBarneApeldAlmelOedenGoirlBest ReigeForesLeusdIJsseDordrDopieDerbyHCM DUden NueneRoombKieviBenneWestlSoestShintDSHC AmersAlkma
Nova D12 - 4
Zwaluwen D1
Ypenburg D11 - 3
EHV D1
Eersel D12 - 6
FIT D10 - 1
Spitsbergen D11 - 6
Groen-Geel D1
Berkel-Enschot D12 - 1
HCHN D13 - 3
Eemvallei D11 - 2
Venray D13 - 2
Heesch D12 - 1
Mijdrecht D10 - 3
Noordwijk D15 - 1
Hoorn (WFHC) D1
Pelikaan D1
Oirschot D1
Drunen D1
Zevenaar D1
Mezen D11 - 4
Civicum D1
Boxmeer D11 - 4
Bemmel D1
Weesp D12 - 3
Rapid D10 - 1
Maarssen D11 - 1
Lelystad D13 - 1
Pollux D1
Catwijck D12 - 3
Castricum D14 - 2
Waalwijk D1
Liberty D14 - 3
Barendrecht D13 - 0
Wijchen D1
Kromhouters D1
Deventer D1
Barneveld D11 - 3
Apeldoorn D11 - 2
Almelo D1
Oedenrode D1
Goirle D1
Best D1
Reigers D1
Forescate D1
Leusden D1
IJssel D1
Dordrecht D1
Dopie D10 - 4
Derby D10 - 2
HCM D15 - 1
Uden D1
Nuenen D11 - 0
Roomburg D1
Kieviten D10 - 1
Bennebroek D10 - 2
Westland D1
Soest D13 - 5
Shinty D1
DSHC D1
Amersfoort D1
Alkmaar D1