Zondag 26 september
Dordrecht D1
D1
Uit
26-09-2021 12:45
Veld 2 - AA Lease veld (Waterveld)
Nr. 517443
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
Ring Pass D2
D2
Uit
26-09-2021 10:45
Ruitenburg veld (Waterveld)
Nr. 511085
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
D3
Zoetermeer D3
Thuis
26-09-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560150
Scheidsrechters: D4
D4
Hudito D4
Thuis
26-09-2021 11:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 568736
Scheidsrechters: D3
DSHC D4
D5
Uit
26-09-2021 08:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 569288
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Leiden D7
D6
Uit
26-09-2021 10:30
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 571366
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D7
Victoria D7
Thuis
26-09-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560411
Scheidsrechters: H9, COTD
Rijswijk D3
D8
Uit
26-09-2021 11:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 571368
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Leonidas D14
D9
Uit
26-09-2021 10:55
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 560413
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Schoonhoven D1
D10
Uit
26-09-2021 11:50
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 570226
Locatie: Schoonhoven-Oost, SCHOONHOVEN
D11
Leonidas D12
Thuis
26-09-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560279
Scheidsrechters: D15
Roomburg D7
D12
Uit
26-09-2021 11:00
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 575064
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D15
Craeyenhout D6
Thuis
26-09-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560651
Scheidsrechters: D11
Evergreen D2
D17
Uit
26-09-2021 16:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 575130
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
D18
Alecto D10
Thuis
26-09-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575131
Scheidsrechters: D19
D19
Delfshaven D3
Thuis
26-09-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575132
Scheidsrechters: D18
D20
Leonidas D28
Thuis
26-09-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575134
Scheidsrechters: H6
H1
Dordrecht H1
Thuis
26-09-2021 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516049
H2
Klein Zwitserland H3
Thuis
26-09-2021 12:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 510685
Scheidsrechters: H3
H3
Schiedam H3
Thuis
26-09-2021 16:35
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516181
Scheidsrechters: H1
Roomburg H3
H4
Uit
26-09-2021 09:15
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 559381
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H5
Dopie H4
Thuis
26-09-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562658
Scheidsrechters: H6
H6
HDM H3
Thuis
26-09-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 559646
Scheidsrechters: H5
DSHC H7
H7
Uit
26-09-2021 13:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 569681
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Hudito H7
H8
Uit
26-09-2021 14:10
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 559516
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H9
Roomburg H6
Thuis
26-09-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 561775
Scheidsrechters: D7
Catwijck H2
H10
Uit
26-09-2021 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 561772
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Evergreen H1
H11
Uit
26-09-2021 13:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 570094
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
H12
Leiden H10
Thuis
26-09-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562898
Scheidsrechters: HB
Cartouche H6
H13
Uit
26-09-2021 16:05
Kunstgrasveld 2 (Waterveld)
Nr. 559773
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Cartouche H35B
HA
Uit
26-09-2021 14:15
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 560016
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
HB
Ring Pass H35B
Thuis
26-09-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 567383
Scheidsrechters: H12
Amstelveen H45A
HLA
Uit
26-09-2021 16:15
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 556381
Locatie: Startbaan (Amstelveen), AMSTELVEEN