Dames 13

12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 september
1
Roomburg D10
3
HDS D3
8
Rotterdam D7
2
Spijkenisse D3
4
Berkel-Rodenrijs D3
0
Leonidas D25
2
Goeree Overflakkee D1
0
Forcial D1
Zondag 8 september
1
Forcial D1
3
Berkel-Rodenrijs D3
0
Spijkenisse D3
1
Roomburg D10
6
HDS D3
5
Leonidas D24
4
Leonidas D25
1
Rotterdam D7

Wedstrijdschema

Leonidas D24
D13
Uit
22-09-2019 12:35
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 232706
D13
Forcial D1
Thuis
29-09-2019 12:35
Zandveld Europcarveld
Nr. 232710
Roomburg D10
D13
Uit
06-10-2019 11:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 232719
D13
Leonidas D25
Thuis
13-10-2019
Nr. 232724
Rotterdam D7
D13
Uit
27-10-2019 14:45
veld 7 (Zandveld)
Nr. 272970
D13
Spijkenisse D3
Thuis
03-11-2019
Nr. 232735
Berkel Rodenrijs D3
D13
Uit
10-11-2019
Nr. 232739
HDS D3
D13
Uit
17-11-2019
Nr. 232746
D13
Roomburg D9
Thuis
24-11-2019
Nr. 232752
D13
HCGO D1
Thuis
24-11-2019
Nr. 275829
D13
Dordrecht D3
Thuis
08-03-2020
Nr. 232756
Schiedam D11
D13
Uit
15-03-2020
Nr. 273191
D13
Leonidas D24
Thuis
22-03-2020
Nr. 232769
Forcial D1
D13
Uit
29-03-2020
Nr. 232776
D13
Roomburg D10
Thuis
05-04-2020
Nr. 232783
Leonidas D25
D13
Uit
19-04-2020
Nr. 232790
D13
Rotterdam D7
Thuis
10-05-2020
Nr. 273201
Spijkenisse D3
D13
Uit
17-05-2020
Nr. 232804
D13
Berkel Rodenrijs D3
Thuis
24-05-2020
Nr. 232806
D13
HDS D3
Thuis
07-06-2020
Nr. 232812
Roomburg D9
D13
Uit
14-06-2020
Nr. 232820

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs D322007106
2.Goeree Overflakkee D122007306
3.HDS D322009606
4.Rotterdam D721019603
5.Leonidas D2421018803
6.Schiedam D1121016603
7.Dordrecht D321013303
8.Leonidas D2521014503
9.Roomburg D1021012303
10.Roomburg D910100001
11.Forcial D130121501
12.Groen-Geel D1320021400
13.Spijkenisse D320022900

Team resultaten

GoereLeideHDS DSchieLeoniLeoniVictoSpijkRotteRoombRoombGroenDordrBerkeForci
Goeree Overflakkee D12 - 0
Leiden D11
HDS D36 - 5
Schiedam D11
Leonidas D254 - 1
Leonidas D24
Victoria D12
Spijkenisse D30 - 1
Rotterdam D78 - 2
Roomburg D101 - 3
Roomburg D9
Groen-Geel D13
Dordrecht D3
Berkel-Rodenrijs D34 - 0
Forcial D11 - 3