Dames 2

10e in poule Dames senioren reserve Reserve overgangsklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
1
HUDITO D3
2
Groen-Geel D2
4
Alliance D2-O
1
AMVJ D2-O
2
Kampong D3
1
Ring Pass Delft D2-O
3
Leonidas D3
3
Pinoké D3
2
HBS D2-O
1
Almere D2-O
3
Craeyenhout D2-O
2
Alecto/Augustinus D3
Zondag 20 september
3
Alecto/Augustinus D3
2
HUDITO D3
0
Groen-Geel D2
5
Leonidas D3
0
Pinoké D3
3
Kampong D3
2
Ring Pass Delft D2-O
2
HBS D2-O
2
AMVJ D2-O
2
Craeyenhout D2-O
Zondag 13 september
2
Leonidas D3
3
Kampong D3
3
Alliance D2-O
3
Ring Pass Delft D2-O
3
Groen-Geel D2
5
Alecto/Augustinus D3
1
HUDITO D3
1
AMVJ D2-O
1
HBS D2-O
2
Pinoké D3
2
Craeyenhout D2-O
3
Almere D2-O
Zondag 6 september
5
Pinoké D3
0
Alliance D2-O
1
Alecto/Augustinus D3
4
Leonidas D3
2
Kampong D3
1
HBS D2-O
2
Ring Pass Delft D2-O
4
Craeyenhout D2-O
4
Almere D2-O
0
HUDITO D3

Wedstrijdschema

D2
Craeyenhout D2
Thuis
04-10-2020 11:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 434033
Scheidsrechters: H4
Alliance D2
D2
Uit
11-10-2020
Nr. 434035
D2
HBS D2
Thuis
25-10-2020 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 434047
Kampong D3
D2
Uit
01-11-2020
Nr. 434051
D2
Pinoke D3
Thuis
08-11-2020 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 434059
Ring Pass D2
D2
Uit
15-11-2020
Nr. 434066
D2
Almere D2
Thuis
22-11-2020 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 434070
D2
AMVJ D2
Thuis
07-03-2021
Nr. 457973
Alecto D3
D2
Uit
14-03-2021
Nr. 457978
Leonidas D3
D2
Uit
21-03-2021
Nr. 457988
D2
Hudito D3
Thuis
28-03-2021
Nr. 457992
Craeyenhout D2
D2
Uit
11-04-2021
Nr. 457996
D2
Alliance D2
Thuis
18-04-2021
Nr. 458004
HBS D2
D2
Uit
25-04-2021
Nr. 458008
D2
Kampong D3
Thuis
16-05-2021
Nr. 458018
Pinoke D3
D2
Uit
30-05-2021
Nr. 458023
D2
Ring Pass D2
Thuis
06-06-2021
Nr. 458028
Almere D2
D2
Uit
13-06-2021
Nr. 458031

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Reserve overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampong D34400104012
2.Leonidas D3421114707
3.Pinoké D3421110707
4.Craeyenhout D2-O421111907
5.Almere D2-O32018406
6.Alecto/Augustinus D34202111206
7.AMVJ D2-O41215705
8.HBS D2-O41126704
9.Alliance D2-O31117904
10.Groen-Geel D2410351203
11.Ring Pass Delft D2-O402281102
12.HUDITO D3401341001

Team nieuws

Kampioen!

Maandag 13 juni 2016

Dames 2 heeft gisteren gewonnen en promoveert daardoor naar de reserve overgangsklasse!

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 4 oktober
09:15
D3Leonidas D7
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

PinokLeoniKampoHUDITCraeyAlectAlmerRing GroenAlliaHBS DAMVJ
Pinoké D30 - 35 - 0
Leonidas D33 - 32 - 3
Kampong D32 - 12 - 1
HUDITO D31 - 21 - 1
Craeyenhout D2-O3 - 22 - 3
Alecto/Augustinus D31 - 43 - 2
Almere D2-O4 - 0
Ring Pass Delft D2-O2 - 42 - 2
Groen-Geel D20 - 53 - 5
Alliance D2-O3 - 34 - 1
HBS D2-O1 - 22 - 1
AMVJ D2-O2 - 2