Dames 4

10e in poule Zuid-Holland - B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 11 juni
2
Zoetermeer D4
1
Ypenburg D2-O
Zondag 9 juni
0
Groen-Geel D4
1
Zoetermeer D4
0
Alecto D4
0
Scoop Delft D2-O
0
Leonidas D8
3
Schiedam D5
3
Ypenburg D2-O
2
Groen-Geel D5
2
Leonidas D10
0
Roomburg D5
1
Rijswijk D2-O
0
Dopie D2-O
Zondag 2 juni
1
Scoop Delft D2-O
2
Rijswijk D2-O
5
Dopie D2-O
1
Leonidas D8
3
Schiedam D5
0
Groen-Geel D4
2
Roomburg D5
1
Alecto D4
0
Groen-Geel D5
5
Leonidas D10
Zondag 26 mei
4
Dopie D2-O
0
Scoop Delft D2-O
0
Groen-Geel D4
3
Leonidas D8
1
Ypenburg D2-O
5
Schiedam D5
0
Alecto D4
1
Groen-Geel D5
2
Leonidas D10
2
Zoetermeer D4
0
Rijswijk D2-O
0
Roomburg D5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (10e in poule Zuid-Holland - B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D52222001206066
2.Ypenburg D2-O2215257530047
3.Dopie D2-O2214356831045
4.Rijswijk D2-O2213365335339
5.Roomburg D5228683133030
6.Leonidas D10227873941029
7.Leonidas D8227783247028
8.Zoetermeer D42282123052026
9.Scoop Delft D2-O2255122160020
10.Groen-Geel D52251162269016
11.Alecto D42244142357016
12.Groen-Geel D4222317207309

Spelers (23)

Team resultaten

ScoopSchieYpenbZoeteRijswRoombLeoniLeoniGroenGroenDopieAlect
Scoop Delft D2-O0 - 71 - 82 - 11 - 21 - 11 - 12 - 13 - 21 - 12 - 41 - 0
Schiedam D58 - 07 - 05 - 05 - 26 - 04 - 05 - 09 - 03 - 05 - 17 - 0
Ypenburg D2-O6 - 01 - 56 - 06 - 04 - 21 - 15 - 13 - 22 - 03 - 36 - 1
Zoetermeer D40 - 20 - 32 - 11 - 22 - 11 - 25 - 13 - 24 - 11 - 42 - 1
Rijswijk D2-O3 - 10 - 21 - 36 - 00 - 03 - 23 - 07 - 16 - 21 - 02 - 3
Roomburg D52 - 10 - 31 - 01 - 12 - 25 - 20 - 05 - 02 - 11 - 12 - 1
Leonidas D104 - 01 - 50 - 22 - 20 - 12 - 01 - 13 - 13 - 22 - 12 - 2
Leonidas D82 - 10 - 30 - 52 - 02 - 22 - 11 - 11 - 13 - 02 - 24 - 1
Groen-Geel D52 - 00 - 81 - 23 - 10 - 20 - 51 - 22 - 10 - 32 - 1
Groen-Geel D41 - 10 - 111 - 60 - 10 - 31 - 03 - 30 - 33 - 11 - 41 - 2
Dopie D2-O4 - 01 - 31 - 04 - 14 - 32 - 14 - 15 - 16 - 09 - 11 - 2
Alecto D40 - 00 - 60 - 51 - 20 - 31 - 21 - 13 - 30 - 13 - 00 - 4