Heren 13

8e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 9 juni
2
Leonidas H21
4
Alecto-Augustinus H5
3
IJssel H4
3
Groen-Geel H14
12
Cartouche H6
1
Groen-Geel H15
1
Spijkenisse H2-O
2
Scoop Delft H4
6
Leiden H10
0
Groen-Geel H12
1
Groen-Geel H13
3
Leonidas H22
Zondag 2 juni
3
Scoop Delft H4
2
Cartouche H6
1
Groen-Geel H14
3
Spijkenisse H2-O
4
Leonidas H22
0
IJssel H4
7
Alecto-Augustinus H5
2
Groen-Geel H13
0
Groen-Geel H15
11
Leiden H10
2
Groen-Geel H12
4
Leonidas H21
Zondag 26 mei
3
IJssel H4
0
Alecto-Augustinus H5
3
Leonidas H21
4
Leiden H10
0
Groen-Geel H15
10
Scoop Delft H4
4
Cartouche H6
1
Groen-Geel H14
0
Groen-Geel H13
0
Groen-Geel H12
2
Spijkenisse H2-O
0
Leonidas H22

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (8e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden H1021182111624056
2.Alecto-Augustinus H521171310628052
3.Leonidas H212115157530046
4.Scoop Delft H42113358128042
5.Spijkenisse H2-O21110105660033
6.Leonidas H22218493437028
7.IJssel H42172127166023
8.Groen-Geel H122165103858023
9.Cartouche H62174105963322
10.Groen-Geel H142133152583012
11.Groen-Geel H1321311729118010
12.Groen-Geel H1511001119600

Spelers (21)

Team resultaten

ScoopLeideLeoniLeoniCartoIJsseSpijkGroenGroenGroenGroenAlect
Scoop Delft H43 - 37 - 00 - 33 - 23 - 11 - 3 - 4 - 012 - 17 - 01 - 4
Leiden H103 - 34 - 16 - 14 - 14 - 24 - 1 - 9 - 011 - 16 - 01 - 2
Leonidas H220 - 11 - 41 - 30 - 14 - 02 - 1 - 3 - 12 - 02 - 21 - 3
Leonidas H211 - 13 - 40 - 12 - 12 - 07 - 15 - 07 - 16 - 03 - 02 - 4
Cartouche H61 - 31 - 81 - 12 - 43 - 22 - 112 - 14 - 17 - 42 - 21 - 7
IJssel H40 - 63 - 63 - 42 - 74 - 210 - 17 - 03 - 32 - 44 - 43 - 0
Spijkenisse H2-O1 - 20 - 42 - 03 - 25 - 44 - 212 - 04 - 03 - 04 - 01 - 7
Groen-Geel H150 - 100 - 110 - 6 - - - - 0 - 6 - 0 - 110 - 13
Groen-Geel H142 - 10 - 91 - 10 - 22 - 22 - 41 - 3 - 0 - 10 - 31 - 12
Groen-Geel H130 - 91 - 61 - 30 - 94 - 71 - 102 - 53 - 02 - 30 - 00 - 13
Groen-Geel H120 - 30 - 41 - 02 - 41 - 11 - 73 - 1 - 3 - 13 - 21 - 5
Alecto-Augustinus H53 - 10 - 51 - 11 - 24 - 25 - 27 - 0 - 6 - 07 - 22 - 1