H1 zaal

5e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forescate H1129038035027
2.HUDITO H1128314734027
3.Derby H1127234733023
4.Pijnacker H1125254030017
5.Groen-Geel H1125164354016
6.Roomburg H112327415938
7.Pollux H112001215683-3

Spelers (15)

Team resultaten

RoombGroenForesDerbyPijnaPolluHUDIT
Roomburg H17 - 14 - 141 - 42 - 75 - 03 - 4
Groen-Geel H16 - 34 - 72 - 64 - 27 - 45 - 2
Forescate H15 - 08 - 37 - 34 - 19 - 15 - 6
Derby H17 - 35 - 45 - 42 - 35 - 02 - 2
Pijnacker H14 - 41 - 12 - 44 - 27 - 11 - 2
Pollux H13 - 52 - 31 - 91 - 40 - 52 - 4
HUDITO H14 - 47 - 35 - 42 - 24 - 35 - 0