Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule B

7e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B
10e in poule Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 april
3
Forescate D1
0
Barendrecht D1
1
Berkel-Rodenrijs D1
1
Pollux D1
1
Westland D1
0
Ypenburg D1
3
IJssel D1
1
Groen-Geel D1
1
Derby D1
2
Gouda D1
2
Etten-Leur D1
0
Rapid D1

Wedstrijdschema

D1
Derby D1
Thuis
05-05-2019 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 8814
Scheidsrechters: H3
Etten Leur D1
D1
Uit
12-05-2019 12:45
Waterveld
Nr. 8830
Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR - Veld 2
D1
Forescate D1
Thuis
19-05-2019
Nr. 8853
Berkel Rodenrijs D1
D1
Uit
26-05-2019
Nr. 8874
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
D1
Pollux D1
Thuis
02-06-2019
Nr. 8892

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland D11711333118036
2.Etten-Leur D11710253019032
3.Berkel-Rodenrijs D1179533015032
4.Forescate D1179533122032
5.Pollux D1177552721026
6.IJssel D1176472826022
7.Groen-Geel D1175572323020
8.Rapid D1175572538020
9.Gouda D1175392530018
10.Barendrecht D1175391523018
11.Ypenburg D1174582127017
12.Derby D1172312194309
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pollux D111003103
2.Berkel-Rodenrijs D111002003
3.Dopie D111002003
4.Gouda D111002103
5.Ommoord D111002103
6.Roomburg D111002103
7.Pelikaan D111002203
8.Forescate D111000003
9.Dordrecht D110012200
10.Groen-Geel D110010000
11.Barendrecht D110011200
12.IJssel D110011200
13.Noordwijk D110011200
14.Spijkenisse D110011300
15.Voorne D110010200
16.Westland D110010200

Fluit dienst

Zondag 5 mei
09:30
H12Derby H3
Scheidsrechters: D1
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

BarBerDerEttForGouGroIJsPolRapWesYpe
Barendrecht D10 - 11 - 21 - 22 - 22 - 11 - 01 - 00 - 31 - 0
Berkel-Rodenrijs D11 - 16 - 01 - 23 - 11 - 02 - 01 - 13 - 24 - 1
Derby D11 - 01 - 21 - 11 - 20 - 31 - 10 - 21 - 31 - 4
Etten-Leur D10 - 02 - 04 - 31 - 22 - 12 - 02 - 00 - 15 - 0
Forescate D13 - 00 - 23 - 30 - 12 - 15 - 12 - 12 - 10 - 0
Gouda D13 - 21 - 22 - 10 - 12 - 42 - 20 - 02 - 1
Groen-Geel D12 - 10 - 13 - 23 - 11 - 12 - 11 - 10 - 0
IJssel D11 - 20 - 01 - 22 - 13 - 14 - 46 - 03 - 1
Pollux D12 - 13 - 13 - 11 - 11 - 11 - 00 - 00 - 13 - 1
Rapid D12 - 12 - 22 - 11 - 12 - 52 - 13 - 20 - 3
Westland D12 - 14 - 12 - 21 - 01 - 02 - 16 - 31 - 0
Ypenburg D10 - 02 - 12 - 33 - 12 - 21 - 21 - 13 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO Dames Bekercompetitie Ronde 4 Poule Zuid-West".