Dames 1

5e in poule Dames senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
2
Berkel-Rodenrijs D1
0
Kieviten D1
3
Dopie D1
2
Rapid D1
3
Pelikaan D1
0
Dordrecht D1
1
Ypenburg D1
3
Roomburg D1
1
Pollux D1
1
Forescate D1
Zondag 20 september
1
Dordrecht D1
2
Pollux D1
3
Forescate D1
1
Ypenburg D1
5
IJssel D1
3
Dopie D1
3
Rapid D1
0
Pelikaan D1
0
Kieviten D1
2
Groen-Geel D1
6
Roomburg D1
3
Berkel-Rodenrijs D1
Zondag 13 september
1
Berkel-Rodenrijs D1
0
Forescate D1
0
Dopie D1
2
Kieviten D1
0
Groen-Geel D1
1
Roomburg D1
4
Rapid D1
2
IJssel D1
1
Pelikaan D1
1
Pollux D1
3
Ypenburg D1
4
Dordrecht D1
Zondag 6 september
2
Dordrecht D1
1
Berkel-Rodenrijs D1
4
Forescate D1
3
Groen-Geel D1
3
IJssel D1
3
Pelikaan D1
4
Kieviten D1
2
Rapid D1
4
Pollux D1
0
Ypenburg D1
2
Roomburg D1
1
Dopie D1

Wedstrijdschema

Rapid D1
D1
Uit
04-10-2020 12:45
Damen Veld (Veld 1) (Waterveld)
Nr. 433969
D1
Dopie D1
Thuis
11-10-2020 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433974
Scheidsrechters: H2
D1
Pelikaan D1
Thuis
25-10-2020 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433980
Berkel Rodenrijs D1
D1
Uit
01-11-2020
Nr. 433984
D1
Ypenburg D1
Thuis
08-11-2020 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433993
Pollux D1
D1
Uit
15-11-2020
Nr. 433997
D1
Dordrecht D1
Thuis
22-11-2020 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 434004
D1
Forescate D1
Thuis
07-03-2021
Nr. 457907
Roomburg D1
D1
Uit
14-03-2021
Nr. 457915
D1
Kieviten D1
Thuis
21-03-2021
Nr. 457918
IJssel D1
D1
Uit
28-03-2021
Nr. 457925
D1
Rapid D1
Thuis
11-04-2021
Nr. 457931
Dopie D1
D1
Uit
18-04-2021
Nr. 457935
Pelikaan D1
D1
Uit
25-04-2021
Nr. 457944
D1
Berkel Rodenrijs D1
Thuis
16-05-2021
Nr. 457948
Ypenburg D1
D1
Uit
30-05-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 457958
D1
Pollux D1
Thuis
06-06-2021
Nr. 457962
Dordrecht D1
D1
Uit
13-06-2021
Nr. 457965

Poule stand (5e in poule Dames senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg D14400125012
2.Pollux D142208308
3.Forescate D142118607
4.Rapid D1420211906
5.Groen-Geel D142027606
6.Kieviten D142026606
7.Berkel-Rodenrijs D142027806
8.Dordrecht D142027906
9.Pelikaan D141217705
10.IJssel D14112111204
11.Dopie D1410371103
12.Ypenburg D1400451400

Teambegeleiders (3)

Spelers (18)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
do
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 11 oktober
14:30
H2Leonidas H5
Scheidsrechters: D1
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

YpenbGroenBerkePelikRapidPolluForesIJsseDordrDopieRoombKievi
Ypenburg D13 - 41 - 3
Groen-Geel D10 - 1
Berkel-Rodenrijs D11 - 02 - 0
Pelikaan D11 - 13 - 0
Rapid D13 - 04 - 2
Pollux D14 - 01 - 1
Forescate D13 - 14 - 3
IJssel D13 - 35 - 3
Dordrecht D12 - 11 - 2
Dopie D13 - 20 - 2
Roomburg D16 - 32 - 1
Kieviten D10 - 24 - 2