Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule A

9e in poule 2e klasse Dames senioren Poule A
2e in poule Silvercup - KO64 Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule 14
Bekijk begeleiders

Uitslag

Zondag 13 mei
0
Berkel-Rodenrijs D1
2
Roomburg D1
1
Pollux D1
4
Gouda D1
3
Groen-Geel D1
0
Westland D1
8
Rijswijk D1
1
Dordrecht D1
4
IJssel D1
3
Dopie D1
1
Forescate D1
2
Derby D1

Wedstrijdschema

Dopie D1
D1
Uit
27-05-2018 12:45
Semiveld
Nr. 20360
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT - Veld 1
D1
Dordrecht D1
Thuis
03-06-2018 12:45
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 18484
Scheidsrechters: D2
Gouda D1
D1
Uit
10-06-2018
Nr. 19122
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
D1
Roomburg D1
Thuis
17-06-2018
Nr. 19366

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk D11815216217047
2.Dordrecht D11811434733037
3.Roomburg D11810623518036
4.Pollux D11810443325034
5.Gouda D1189182823028
6.Forescate D1188193534025
7.Berkel-Rodenrijs D1187382631024
8.Derby D1186483241022
9.Groen-Geel D11862102243020
10.Westland D1185491727019
11.IJssel D11850133749015
12.Dopie D1180117154801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Castricum D111002103
2.Groen-Geel D110011200

Fluit dienst

Zondag 3 juni
14:45
H8Dopie H2
Scheidsrechters: D1
Groene Weide (Semiveld)

Team resultaten

BerDerDopDorForGouGroIJsPolRijRooWes
Berkel-Rodenrijs D12 - 14 - 11 - 44 - 30 - 13 - 13 - 21 - 10 - 22 - 2
Derby D12 - 01 - 31 - 34 - 32 - 44 - 30 - 03 - 31 - 1
Dopie D12 - 20 - 10 - 12 - 30 - 12 - 40 - 41 - 21 - 2
Dordrecht D14 - 16 - 14 - 13 - 23 - 12 - 12 - 22 - 42 - 1
Forescate D11 - 20 - 12 - 13 - 11 - 20 - 31 - 23 - 20 - 1
Gouda D11 - 00 - 02 - 11 - 01 - 23 - 14 - 10 - 13 - 0
Groen-Geel D11 - 00 - 41 - 00 - 33 - 00 - 51 - 41 - 53 - 0
IJssel D10 - 14 - 33 - 53 - 75 - 21 - 22 - 31 - 23 - 4
Pollux D12 - 12 - 12 - 21 - 41 - 12 - 10 - 10 - 11 - 0
Rijswijk D15 - 24 - 08 - 15 - 11 - 06 - 16 - 02 - 43 - 0
Roomburg D13 - 04 - 25 - 03 - 32 - 21 - 00 - 00 - 02 - 0
Westland D10 - 13 - 10 - 00 - 11 - 01 - 21 - 21 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - KO64 Dames Bekercompetitie Ronde 2 Poule 14".