Zondag 2 oktober
D1
Craeyenhout D1
Thuis
02-10-2022 12:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 788681
D2
Ring Pass D3
Thuis
02-10-2022 14:35
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 808164
Scheidsrechters: D1
D3
Forescate D2
Thuis
02-10-2022 10:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932585
Scheidsrechters: D4
D4
Hudito D4
Thuis
02-10-2022 09:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932846
Scheidsrechters: D3
Noordwijk D2
D5
Uit
02-10-2022 11:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 932582
Dordrecht D2
D6
Uit
02-10-2022 13:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 932716
D7
Klein Zwitserland D4
Thuis
02-10-2022 16:25
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932975
Scheidsrechters: D2
Victoria D8
D9
Uit
02-10-2022 14:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 933091
Klein Zwitserland D6
D10
Uit
02-10-2022 16:15
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 933759
Klein Zwitserland D5
D12
Uit
02-10-2022 14:30
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 933650
Evergreen D2
D13
Uit
02-10-2022 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 934001
D14
Berkel Rodenrijs D4
Thuis
02-10-2022 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933760
Scheidsrechters: D15
D15
Victoria D10
Thuis
02-10-2022 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 934004
Scheidsrechters: D16
D16
Cartouche D4
Thuis
02-10-2022 14:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933652
Scheidsrechters: D15
Rotterdam D7
D17
Uit
02-10-2022 16:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 934424
Thuis
02-10-2022 10:50
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 934427
Scheidsrechters: D21
Uit
02-10-2022 10:50
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 934427
D20
Klein Zwitserland D7
Thuis
02-10-2022 09:15
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 934426
Scheidsrechters: D18
D21
Alphen D5
Thuis
02-10-2022 12:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 934425
Scheidsrechters: D18
Westland H1
H1
Uit
02-10-2022 14:45
Rabobank Veld (1) (Waterveld)
Nr. 790264
Klein Zwitserland H3
H2
Uit
02-10-2022 15:45
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 806287
Bennebroek H2
H3
Uit
02-10-2022 11:00
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 806045
Leiden H5
H4
Uit
02-10-2022 14:00
Veld 4 (Semiveld)
Nr. 936298
Wateringse veld H2
H5
Uit
02-10-2022 14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 936674
DSHC H5
H6
Uit
02-10-2022 10:00
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 936801
H7
Feijenoord H3
Thuis
02-10-2022 12:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 937067
Scheidsrechters: H8, COTD
H8
Leiden H6
Thuis
02-10-2022 10:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 936806
Scheidsrechters: H7
H9
Dopie H3
Thuis
02-10-2022 09:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 936937
Scheidsrechters: H8
H10
Schiedam H5
Thuis
02-10-2022 17:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 937304
Scheidsrechters: H45-2
Spijkenisse H2
H11
Uit
02-10-2022 10:30
Raboveld (Semiveld)
Nr. 937421
Victoria H8
H12
Uit
02-10-2022 16:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 952807
IJssel H4
H13
Uit
02-10-2022 12:30
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 937547
H45-1
Qui Vive H45-1
Thuis
02-10-2022 14:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 850156
Scheidsrechters: H45-2
H45-2
Alecto H45-2
Thuis
02-10-2022 15:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 850592
Scheidsrechters: H45-1