Dames 11

Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A

11e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
3
Craeyenhout D6
0
Roomburg D6
1
Leonidas D25
4
Klein Zwitserland D5
2
Alecto/Augustinus D7
1
Voorhout D2 (O)
2
Groen-Geel D11
1
hdm D6
2
Victoria D12
0
Leonidas D24
Zondag 17 maart
0
Victoria D12
5
Leiden D12
2
Leonidas D24
2
Groen-Geel D11
0
hdm D6
1
Alecto/Augustinus D7
5
Voorhout D2 (O)
1
Leonidas D25
1
Klein Zwitserland D5
1
Craeyenhout D6
1
Roomburg D6
5
Catwijck D4

Wedstrijdschema

Voorhout D2
D11
Uit
31-03-2019 16:15
Waterveld
Nr. 15281
Locatie: Sportp. Elsgeest, VOORHOUT - veld 1
D11
Klein Zwitserland D5
Thuis
07-04-2019 14:30
Zandveld
Nr. 15352
Scheidsrechters: D1. Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR - Motorhuisveld
Roomburg D6
D11
Uit
14-04-2019 12:45
Zandveld
Nr. 15397
Locatie: Sportp. Roomburg, LEIDEN - Veld 2
D11
Catwijck D4
Thuis
05-05-2019
Nr. 15503
Craeyenhout D6
D11
Uit
12-05-2019
Nr. 15580
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D11
Leonidas D25
Thuis
19-05-2019
Nr. 15655
Alecto D7
D11
Uit
26-05-2019
Nr. 15688
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D11
Leiden D12
Thuis
02-06-2019
Nr. 15807

Poule stand (11e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Craeyenhout D614923348029
2.Leiden D12139134017028
3.Alecto/Augustinus D7148422918028
4.Klein Zwitserland D5138233021026
5.Catwijck D4127322911024
6.Victoria D12146262230020
7.Roomburg D6146172326019
8.Voorhout D2 (O)145182737313
9.Leonidas D24142662031012
10.Leonidas D25143292134011
11.Groen-Geel D11142481435010
12.hdm D6142210133408

Team resultaten

AleCatCraGrohdmKleLeiLeoLeoRooVicVoo
Alecto D71 - 11 - 13 - 11 - 22 - 21 - 06 - 32 - 1
Catwijck D46 - 00 - 30 - 00 - 22 - 14 - 1
Craeyenhout D63 - 00 - 12 - 07 - 15 - 03 - 01 - 01 - 2
Groen-Geel D110 - 30 - 12 - 17 - 10 - 40 - 21 - 1
hdm D60 - 11 - 60 - 02 - 32 - 10 - 5
Klein Zwitserland D50 - 01 - 15 - 00 - 32 - 13 - 05 - 1
Leiden D126 - 04 - 03 - 34 - 25 - 01 - 3
Leonidas D242 - 21 - 12 - 20 - 41 - 34 - 0
Leonidas D251 - 42 - 22 - 41 - 40 - 31 - 21 - 34 - 2
Roomburg D60 - 31 - 51 - 01 - 00 - 23 - 11 - 1
Victoria D121 - 41 - 03 - 12 - 30 - 52 - 01 - 1
Voorhout D22 - 30 - 53 - 15 - 14 - 22 - 3