Dames 11

12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 september
2
Rotterdam D6
2
Leonidas D21
1
Leonidas D20
3
Ommoord D3
0
IJssel D3
3
Victoria D10
Zondag 15 september
3
Victoria D10
3
Leiden D10
0
Leonidas D21
2
Roomburg D7
5
Bleiswijk D2 (O)
3
Leonidas D20
0
Rotterdam D6
5
Alecto D7
0
Groen-Geel D11
6
IJssel D3
1
Ommoord D3
0
Schiedam D10
Zondag 8 september
2
IJssel D3
1
Rotterdam D6
8
Alecto D7
0
Leonidas D21
0
Roomburg D7
3
Ommoord D3
4
Schiedam D10
5
Bleiswijk D2 (O)
5
Leonidas D20
5
Victoria D10

Wedstrijdschema

D11
Rotterdam D6
Thuis
29-09-2019 08:50
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 241012
D11
Leonidas D21
Thuis
06-10-2019
Nr. 232216
Victoria D10
D11
Uit
13-10-2019
Nr. 232224
D11
Bleiswijk (O)
Thuis
27-10-2019
Nr. 272952
Ommoord D3
D11
Uit
03-11-2019
Nr. 232232
D11
Roomburg D7
Thuis
10-11-2019
Nr. 232236
Schiedam D10
D11
Uit
17-11-2019
Nr. 232244
D11
Leonidas D20
Thuis
24-11-2019
Nr. 232245
D11
Leiden D10
Thuis
08-03-2020
Nr. 232250
IJssel D3
D11
Uit
15-03-2020
Nr. 232255
D11
Alecto D7
Thuis
22-03-2020
Nr. 232260
Rotterdam D6
D11
Uit
29-03-2020
Nr. 241022
Leonidas D21
D11
Uit
05-04-2020
Nr. 232270
D11
Victoria D10
Thuis
19-04-2020
Nr. 232276
Bleiswijk (O)
D11
Uit
10-05-2020
Nr. 273185
D11
Ommoord D3
Thuis
17-05-2020
Nr. 232286
Roomburg D7
D11
Uit
24-05-2020
Nr. 232294
D11
Schiedam D10
Thuis
07-06-2020
Nr. 232296
Leonidas D20
D11
Uit
14-06-2020
Nr. 232301

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto D7330018309
2.Ommoord D333007109
3.IJssel D332018406
4.Bleiswijk D2 (O)220010706
5.Victoria D10312011805
6.Schiedam D1031026703
7.Roomburg D731023503
8.Leiden D1010103301
9.Leonidas D20301291301
10.Rotterdam D630123901
11.Leonidas D21301221201
12.Groen-Geel D11200231100

Team resultaten

SchieLeoniLeoniOmmooBleisAlectIJsseVictoRoombLeideGroenRotteWaddi
Schiedam D104 - 5
Leonidas D201 - 35 - 5
Leonidas D210 - 2
Ommoord D31 - 0
Bleiswijk D2 (O)5 - 3
Alecto D78 - 0
IJssel D30 - 32 - 1
Victoria D103 - 3
Roomburg D70 - 3
Leiden D10
Groen-Geel D110 - 6
Rotterdam D62 - 20 - 5
Waddinxveen D1