Dames 11

1e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
3
Roomburg D6
1
Forescate D3
Zondag 10 oktober
1
Alecto D5
4
Alphen D4
2
Catwijck D3
2
Nieuwkoop D2-O
1
Victoria D8
3
Leonidas D12
Zondag 3 oktober
5
Alecto D5
1
Catwijck D3
8
Roomburg D6
0
Leonidas D18
2
Nieuwkoop D2-O
4
Victoria D8
Zondag 26 september
0
Leonidas D18
3
Forescate D3
2
Victoria D8
3
Alecto D5
4
Groen-Geel D11
2
Leonidas D12
0
Catwijck D3
8
Alphen D4

Wedstrijdschema

D11
Leonidas D18
Thuis
31-10-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560307
Scheidsrechters: D5
Alphen D4
D11
Uit
07-11-2021 10:45
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 560309
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Noordwijk D2
D11
Uit
14-11-2021 14:45
veld 1 (Waterveld)
Nr. 560318
Locatie: t/o zwembad BinnenZee, NOORDWIJK ZH
D11
Victoria D8
Thuis
21-11-2021 14:10
Riverdaleveld
Nr. 560320
Scheidsrechters: D12
Catwijck D3
D11
Uit
28-11-2021 17:00
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 560325
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Alecto D5
D11
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560332
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D11
Nieuwkoop D2
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560339
Leonidas D12
D11
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560347
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D11
Forescate D3
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560351
Roomburg D6
D11
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560361
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
Leonidas D18
D11
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560372
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D11
Alphen D4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560377
D11
Noordwijk D2
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 560382
Victoria D8
D11
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560390
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D11
Catwijck D3
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560393

Poule stand (1e in poule Dames senioren reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel D115500254015
2.Noordwijk D2-O5401204012
3.Roomburg D65401196012
4.Alphen D4430121809
5.Leonidas D12430110609
6.Victoria D85203181906
7.Alecto D55203101606
8.Forescate D3510471703
9.Nieuwkoop D2-O502362102
10.Leonidas D18401321601
11.Catwijck D3501452601

Spelers (19)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
12:35
D5Rotterdam D4
Scheidsrechters: D11
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 21 november
12:35
D12Cartouche D4
Scheidsrechters: D11
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

NieuwLeoniVictoRoombNoordLeoniLeideGroenForesCatwiAlpheAlect
Nieuwkoop D2-O2 - 40 - 6
Leonidas D182 - 20 - 3
Victoria D81 - 35 - 92 - 3
Roomburg D68 - 03 - 1
Noordwijk D2-O
Leonidas D123 - 0
Leiden D5
Groen-Geel D114 - 2
Forescate D3
Catwijck D32 - 22 - 60 - 8
Alphen D40 - 2
Alecto D55 - 11 - 4