Dames 12

Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule B

7e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
Zoetermeer D4
7
Alecto D8
3
Roomburg D8
0
HUDITO D10
3
Feijenoord D2
4
Roomburg D7
3
Leonidas D27
1
Groen-Geel D12
4
Schiedam D10
3
Leonidas D26
Zondag 12 mei
1
Victoria D13
4
Feijenoord D2
3
Roomburg D7
1
Roomburg D8
1
HUDITO D10
6
Alecto D8
12
Schiedam D10
1
Zoetermeer D4
3
Leonidas D26
3
Leonidas D27
0
Groen-Geel D12
2
Cartouche D4

Wedstrijdschema

D12
Schiedam D10
Thuis
26-05-2019 12:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 15679
Scheidsrechters: D8
Leonidas D26
D12
Uit
02-06-2019
Nr. 15742
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM

Poule stand (7e in poule Res. 4e klasse Dames senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schiedam D102018119412055
2.Alecto D82016047120048
3.Cartouche D41912344230039
4.Leonidas D272011546238038
5.Leonidas D262010375535033
6.Roomburg D7209295843029
7.Groen-Geel D12209293232029
8.Roomburg D82063113440021
9.HUDITO D102063112855021
10.Zoetermeer D42062124069020
11.Victoria D13193016106309
12.Feijenoord D22010191410303

Fluit dienst

Zondag 26 mei
14:45
D8Leiden D7
Scheidsrechters: D12
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

AleCarFeiGroHUDLeoLeoRooRooSchVicZoe
Alecto D81 - 210 - 01 - 33 - 11 - 04 - 23 - 20 - 13 - 03 - 2
Cartouche D40 - 24 - 03 - 11 - 16 - 63 - 22 - 01 - 41 - 2
Feijenoord D21 - 30 - 30 - 10 - 51 - 63 - 40 - 60 - 32 - 31 - 5
Groen-Geel D122 - 00 - 24 - 12 - 20 - 51 - 31 - 32 - 10 - 12 - 2
HUDITO D101 - 62 - 30 - 21 - 61 - 52 - 03 - 30 - 72 - 03 - 2
Leonidas D261 - 80 - 19 - 01 - 03 - 34 - 01 - 01 - 62 - 06 - 1
Leonidas D271 - 31 - 48 - 03 - 11 - 12 - 23 - 13 - 33 - 04 - 1
Roomburg D70 - 38 - 13 - 05 - 14 - 12 - 33 - 10 - 610 - 02 - 2
Roomburg D81 - 61 - 13 - 01 - 23 - 01 - 30 - 24 - 40 - 12 - 0
Schiedam D101 - 24 - 012 - 01 - 05 - 04 - 32 - 02 - 06 - 012 - 1
Victoria D130 - 50 - 11 - 40 - 30 - 22 - 10 - 41 - 50 - 61 - 6
Zoetermeer D40 - 72 - 45 - 00 - 31 - 52 - 33 - 20 - 11 - 82 - 1