Dames 14

11e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 22 september
4
Leonidas D27
1
HUDITO D7
0
Roomburg D11
13
Pijnacker D4
4
Leonidas D26
0
hdm D6
5
Pollux D3
1
Zoetermeer D4
3
Ommoord D4
1
Groen-Geel D14
3
Cartouche D4
2
Derby D3
Zondag 15 september
5
Zoetermeer D4
5
Roomburg D11
3
hdm D6
2
Leonidas D27
4
Cartouche D4
0
Ommoord D4
0
Groen-Geel D14
4
Leonidas D26
0
Derby D3
3
Pijnacker D4
0
HUDITO D7
2
Pollux D3
Zondag 8 september
4
Leonidas D27
0
Groen-Geel D14
9
Roomburg D11
2
HUDITO D7
5
Leonidas D26
4
Cartouche D4
9
Pijnacker D4
0
Zoetermeer D4
2
Ommoord D4
5
Derby D3
7
Pollux D3
0
hdm D6

Wedstrijdschema

D14
Cartouche D4
Thuis
29-09-2019 14:10
Zandveld Europcarveld
Nr. 232840
D14
Derby D3
Thuis
06-10-2019
Nr. 232848
HDM D6
D14
Uit
13-10-2019
Nr. 272983
D14
Hudito D7
Thuis
27-10-2019
Nr. 232862
Zoetermeer D4
D14
Uit
03-11-2019
Nr. 232870
D14
Pijnacker D4
Thuis
10-11-2019
Nr. 232873
Roomburg D11
D14
Uit
17-11-2019
Nr. 232880
D14
Pollux D3
Thuis
24-11-2019
Nr. 232887
D14
Leonidas D27
Thuis
08-03-2020
Nr. 232890
Leonidas D26
D14
Uit
15-03-2020
Nr. 232895
D14
Ommoord D4
Thuis
22-03-2020
Nr. 232902
Cartouche D4
D14
Uit
29-03-2020
Nr. 232907
Derby D3
D14
Uit
05-04-2020
Nr. 232913
D14
HDM D6
Thuis
19-04-2020
Nr. 273215
Hudito D7
D14
Uit
10-05-2020
Nr. 232926
D14
Zoetermeer D4
Thuis
17-05-2020
Nr. 232932
Pijnacker D4
D14
Uit
24-05-2020
Nr. 232941
D14
Roomburg D11
Thuis
07-06-2020
Nr. 232944
Pollux D3
D14
Uit
14-06-2020
Nr. 232952

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker D4330025009
2.Pollux D3330014109
3.Leonidas D26330013409
4.Leonidas D27320110406
5.Cartouche D4320111706
6.Roomburg D113111142004
7.Derby D331027803
8.Ommoord D4310251003
9.hdm D6310231303
10.Zoetermeer D4301261901
11.Groen-Geel D14300311100
12.HUDITO D7300331500

Team resultaten

RoombOmmooPijnaLeoniLeoniVictohdm DZoetePolluHUDITGroenDerbyCarto
Roomburg D110 - 139 - 2
Ommoord D43 - 12 - 5
Pijnacker D49 - 0
Leonidas D274 - 14 - 0
Leonidas D264 - 05 - 4
Victoria D13
hdm D63 - 2
Zoetermeer D45 - 5
Pollux D37 - 05 - 1
HUDITO D70 - 2
Groen-Geel D140 - 4
Derby D30 - 3
Cartouche D44 - 03 - 2