Dames 14

10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

D14
Leonidas D27
Thuis
08-03-2020
Nr. 232890
Leonidas D26
D14
Uit
15-03-2020
Nr. 232895
D14
Ommoord D4
Thuis
22-03-2020
Nr. 232902
Cartouche D4
D14
Uit
29-03-2020
Nr. 232907
Derby D3
D14
Uit
05-04-2020 16:30
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 232913
D14
HDM D6
Thuis
19-04-2020
Nr. 273215
Hudito D7
D14
Uit
10-05-2020
Nr. 232926
D14
Zoetermeer D4
Thuis
17-05-2020
Nr. 232932
Pijnacker D4
D14
Uit
24-05-2020
Nr. 232941
D14
Roomburg D11
Thuis
07-06-2020
Nr. 232944
Pollux D3
D14
Uit
14-06-2020
Nr. 232952

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve Res. 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D261110104711031
2.Pijnacker D411902477027
3.Cartouche D4118124615025
4.Leonidas D27116233021020
5.Pollux D3116142315019
6.Derby D3115423518019
7.Roomburg D11113172549010
8.Zoetermeer D4113172651010
9.Ommoord D411308203509
10.Groen-Geel D1411308112909
11.hdm D611308174709
12.HUDITO D711119134204

Spelers (17)

Team resultaten

RoombOmmooPijnaLeoniLeoniVictohdm DZoetePolluHUDITGroenDerbyCarto
Roomburg D113 - 20 - 139 - 23 - 0
Ommoord D41 - 61 - 50 - 17 - 13 - 12 - 5
Pijnacker D40 - 25 - 19 - 02 - 13 - 0
Leonidas D273 - 02 - 14 - 34 - 14 - 0
Leonidas D268 - 04 - 14 - 04 - 23 - 35 - 4
Victoria D13
hdm D65 - 43 - 03 - 23 - 50 - 11 - 4
Zoetermeer D45 - 53 - 44 - 32 - 02 - 5
Pollux D31 - 00 - 27 - 05 - 10 - 4
HUDITO D70 - 30 - 65 - 10 - 22 - 20 - 3
Groen-Geel D140 - 20 - 41 - 23 - 20 - 40 - 3
Derby D36 - 00 - 32 - 26 - 11 - 1
Cartouche D45 - 14 - 03 - 310 - 07 - 13 - 2