Dames 14

Res. 5e klasse Dames senioren reserve lentecompetitie Poule B

5e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve lentecompetitie Poule B
4e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
9
HDS D3
1
Rotterdam D7
2
Rotterdam D6
2
Hoeksche Waard D3
1
Groen-Geel D17
1
Groen-Geel D14
Zondag 17 maart
1
Rotterdam D7
7
Hoeksche Waard D3
2
HDS D3
3
Groen-Geel D17
1
Groen-Geel D14
2
Rotterdam D6

Wedstrijdschema

D14
HDS D3
Thuis
31-03-2019 17:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 51417
Scheidsrechters: D18
Rotterdam D7
D14
Uit
07-04-2019 12:30
Zandveld
Nr. 51425
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 5
D14
Hoeksche Waard D3
Thuis
14-04-2019
Nr. 51429
Rotterdam D6
D14
Uit
12-05-2019 11:00
Zandveld
Nr. 51441
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 5
Thuis
19-05-2019
Nr. 51450
HDS D3
D14
Uit
26-05-2019
Nr. 51457
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D14
Rotterdam D7
Thuis
02-06-2019
Nr. 51471

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hoeksche Waard D3321013507
2.Groen-Geel D1732107307
3.Rotterdam D631206505
4.HDS D3311113604
5.Groen-Geel D1430124701
6.Rotterdam D7300321900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade D2 (O)108203211026
2.Alecto/Augustinus D10107124118022
3.HDS D3106223910020
4.Groen-Geel D1410217112407
5.Groen-Geel D151013663206
6.Klein Zwitserland D81011884204

Fluit dienst

Zondag 31 maart
16:00
D18Groen-Geel D15
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

GroGroHDSHoeRotRot
Groen-Geel D141 - 2
Groen-Geel D171 - 1
HDS D32 - 39 - 1
Hoeksche Waard D34 - 2
Rotterdam D62 - 22 - 2
Rotterdam D70 - 31 - 7
AleAlkGroGroHDSKle
Alecto D101 - 12 - 16 - 00 - 611 - 0
Alkemade D25 - 32 - 16 - 03 - 01 - 0
Groen-Geel D143 - 41 - 21 - 10 - 20 - 3
Groen-Geel D150 - 30 - 60 - 10 - 70 - 0
HDS D51 - 42 - 28 - 01 - 18 - 0
Klein Zwitserland D81 - 73 - 40 - 31 - 40 - 4