Dames 14

Res. 5e klasse Dames senioren reserve lentecompetitie Poule B

5e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve lentecompetitie Poule B
4e in poule Res. 5e klasse Dames senioren reserve herfstcompetitie Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 19 mei
0
Rotterdam D7
7
HDS D3
0
Groen-Geel D14
0
Groen-Geel D17
5
Hoeksche Waard D3
0
Rotterdam D6
Zondag 12 mei
3
Hoeksche Waard D3
1
Rotterdam D7
4
Rotterdam D6
1
Groen-Geel D14
1
Groen-Geel D17
10
HDS D3

Wedstrijdschema

HDS D3
D14
Uit
26-05-2019 10:45
Semiveld
Nr. 51457
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE - Veld 1
D14
Rotterdam D7
Thuis
02-06-2019
Nr. 51471

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS D386114810019
2.Hoeksche Waard D386113014019
3.Rotterdam D684223117014
4.Groen-Geel D1783231824011
5.Groen-Geel D14812582305
6.Rotterdam D7800855200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alkemade D2 (O)108203211026
2.Alecto/Augustinus D10107124118022
3.HDS D3106223910020
4.Groen-Geel D1410217112407
5.Groen-Geel D151013663206
6.Klein Zwitserland D81011884204

Team resultaten

GroGroHDSHoeRotRot
Groen-Geel D140 - 00 - 71 - 41 - 2
Groen-Geel D171 - 11 - 102 - 88 - 0
HDS D32 - 37 - 23 - 110 - 1
Hoeksche Waard D34 - 23 - 05 - 03 - 1
Rotterdam D64 - 12 - 22 - 212 - 1
Rotterdam D71 - 20 - 30 - 71 - 7
AleAlkGroGroHDSKle
Alecto D101 - 12 - 16 - 00 - 611 - 0
Alkemade D25 - 32 - 16 - 03 - 01 - 0
Groen-Geel D143 - 41 - 21 - 10 - 20 - 3
Groen-Geel D150 - 30 - 60 - 10 - 70 - 0
HDS D51 - 42 - 28 - 01 - 18 - 0
Klein Zwitserland D81 - 73 - 40 - 31 - 40 - 4