Dames 14

9e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
4
Roomburg D9
2
Feijenoord D2-O
1
HUDITO D7
3
Ommoord D3
0
Groen-Geel D15
1
Victoria D11
4
Leonidas D26
0
Pollux D3
Zondag 6 september
3
Leonidas D23
0
Groen-Geel D14
2
Feijenoord D2-O
4
Schiedam D9
4
Ommoord D3
1
Roomburg D9
1
Pollux D3
0
Groen-Geel D15
10
Victoria D11
0
HUDITO D7

Wedstrijdschema

Pollux D3
D14
Uit
20-09-2020 14:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 468242
D14
Leonidas D26
Thuis
27-09-2020 11:00
Zandveld Wittebrug
Nr. 468243
Scheidsrechters: D15
Thuis
04-10-2020 14:10
Zandveld Wittebrug
Nr. 468251
Scheidsrechters: D13
Schiedam D9
D14
Uit
11-10-2020
Nr. 468258
D14
Roomburg D9
Thuis
25-10-2020 12:35
Zandveld Wittebrug
Nr. 468262
Hudito D7
D14
Uit
01-11-2020
Nr. 468270
D14
Victoria D11
Thuis
08-11-2020 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 468274
Ommoord D3
D14
Uit
15-11-2020 12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 468283
D14
Feijenoord D2
Thuis
22-11-2020 12:35
Zandveld Wittebrug
Nr. 468286
D14
Leonidas D23
Thuis
07-03-2021
Nr. 492220
Alecto D9
D14
Uit
14-03-2021
Nr. 494073
D14
Pollux D3
Thuis
21-03-2021
Nr. 494078
Leonidas D26
D14
Uit
28-03-2021
Nr. 494089
Uit
11-04-2021
Nr. 494092
D14
Schiedam D9
Thuis
18-04-2021
Nr. 494099
Roomburg D9
D14
Uit
25-04-2021
Nr. 494105
D14
Hudito D7
Thuis
16-05-2021
Nr. 494108
Victoria D11
D14
Uit
30-05-2021
Nr. 494121
D14
Ommoord D3
Thuis
06-06-2021
Nr. 494122
Feijenoord D2
D14
Uit
13-06-2021 13:30
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 494128

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D11220011006
2.Leonidas D2622006006
3.Ommoord D322007206
4.Leonidas D2322006106
5.Schiedam D921015503
6.Roomburg D921015603
7.Alecto/Augustinus D921011203
8.Pollux D321011403
9.Groen-Geel D1520020200
10.Feijenoord D2-O20024800
11.Groen-Geel D1420020400
12.HUDITO D7200211300

Spelers (18)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
09:25
D15Ommoord D3
Scheidsrechters: D14
Zandveld Wittebrug
Zondag 4 oktober
12:35
D13Berkel Rodenrijs D3
Scheidsrechters: D14, COTD Ochtend
Zandveld Wittebrug

Team resultaten

AlectFeijeSchieLeoniLeoniVictoOmmooRoombPolluHUDITGroenGroen
Alecto/Augustinus D9
Feijenoord D2-O2 - 4
Schiedam D9
Leonidas D264 - 0
Leonidas D233 - 0
Victoria D1110 - 0
Ommoord D34 - 1
Roomburg D94 - 2
Pollux D31 - 0
HUDITO D71 - 3
Groen-Geel D150 - 1
Groen-Geel D14