Dames 14

11e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

D14
Leonidas D23
Thuis
07-03-2021
Nr. 492220
Alecto D9
D14
Uit
14-03-2021
Nr. 494073
D14
Pollux D3
Thuis
21-03-2021
Nr. 494078
Leonidas D26
D14
Uit
28-03-2021
Nr. 494089
Uit
11-04-2021
Nr. 494092
D14
Schiedam D9
Thuis
18-04-2021
Nr. 494099
Roomburg D9
D14
Uit
25-04-2021
Nr. 494105
D14
Hudito D7
Thuis
16-05-2021
Nr. 494108
Victoria D11
D14
Uit
30-05-2021
Nr. 494121
D14
Ommoord D3
Thuis
06-06-2021
Nr. 494122
Feijenoord D2
D14
Uit
13-06-2021 10:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 494128

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D116600261018
2.Leonidas D266600182018
3.Leonidas D236501153015
4.Ommoord D36402157012
5.Schiedam D963121514010
6.Pollux D3631267010
7.Roomburg D96303101309
8.Alecto/Augustinus D9620461106
9.Feijenoord D2-O610562103
10.HUDITO D7610522203
11.Groen-Geel D1560151801
12.Groen-Geel D14601531401

Spelers (18)

Team resultaten

AlectFeijeSchieLeoniLeoniVictoOmmooRoombPolluHUDITGroenGroen
Alecto/Augustinus D93 - 0
Feijenoord D2-O2 - 40 - 50 - 1
Schiedam D91 - 1
Leonidas D265 - 14 - 02 - 0
Leonidas D233 - 03 - 0
Victoria D114 - 07 - 110 - 0
Ommoord D31 - 24 - 1
Roomburg D92 - 14 - 21 - 3
Pollux D30 - 21 - 02 - 0
HUDITO D70 - 41 - 30 - 2
Groen-Geel D150 - 10 - 2
Groen-Geel D140 - 21 - 1