Dames 15

9e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 13 september
4
Roomburg D9
2
Feijenoord D2-O
1
HUDITO D7
3
Ommoord D3
0
Groen-Geel D15
1
Victoria D11
4
Leonidas D26
0
Pollux D3
Zondag 6 september
3
Leonidas D23
0
Groen-Geel D14
2
Feijenoord D2-O
4
Schiedam D9
4
Ommoord D3
1
Roomburg D9
1
Pollux D3
0
Groen-Geel D15
10
Victoria D11
0
HUDITO D7

Wedstrijdschema

Leonidas D26
D15
Uit
20-09-2020 17:35
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 468241
D15
Ommoord D3
Thuis
27-09-2020 09:25
Zandveld Wittebrug
Nr. 468244
Scheidsrechters: D14
Uit
04-10-2020 14:10
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 468251
D15
Feijenoord D2
Thuis
11-10-2020 12:35
Zandveld Wittebrug
Nr. 468253
Schiedam D9
D15
Uit
25-10-2020
Nr. 468265
D15
Leonidas D23
Thuis
01-11-2020 17:20
Zandveld Wittebrug
Nr. 468268
Roomburg D9
D15
Uit
08-11-2020
Nr. 468277
Alecto D9
D15
Uit
15-11-2020
Nr. 468279
D15
Hudito D7
Thuis
22-11-2020 14:10
Zandveld Wittebrug
Nr. 468285
D15
Pollux D3
Thuis
07-03-2021
Nr. 492222
Victoria D11
D15
Uit
14-03-2021
Nr. 494081
D15
Leonidas D26
Thuis
21-03-2021
Nr. 494079
Ommoord D3
D15
Uit
28-03-2021
Nr. 494090
Thuis
11-04-2021
Nr. 494092
Feijenoord D2
D15
Uit
18-04-2021 12:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 494112
D15
Schiedam D9
Thuis
25-04-2021
Nr. 494101
Leonidas D23
D15
Uit
16-05-2021
Nr. 494110
D15
Roomburg D9
Thuis
30-05-2021
Nr. 494119
D15
Alecto D9
Thuis
06-06-2021
Nr. 494140
Hudito D7
D15
Uit
13-06-2021
Nr. 494127

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D11220011006
2.Leonidas D2622006006
3.Ommoord D322007206
4.Leonidas D2322006106
5.Schiedam D921015503
6.Roomburg D921015603
7.Alecto/Augustinus D921011203
8.Pollux D321011403
9.Groen-Geel D1520020200
10.Feijenoord D2-O20024800
11.Groen-Geel D1420020400
12.HUDITO D7200211300

Spelers (21)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 27 september
11:00
D14Leonidas D26
Scheidsrechters: D15
Zandveld Wittebrug

Team resultaten

AlectFeijeSchieLeoniLeoniVictoOmmooRoombPolluHUDITGroenGroen
Alecto/Augustinus D9
Feijenoord D2-O2 - 4
Schiedam D9
Leonidas D264 - 0
Leonidas D233 - 0
Victoria D1110 - 0
Ommoord D34 - 1
Roomburg D94 - 2
Pollux D31 - 0
HUDITO D71 - 3
Groen-Geel D150 - 1
Groen-Geel D14