Dames 15

5e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
16
Alecto-Augustinus D8
0
Wateringse veld D3
4
Pijnacker D5
1
Schiedam D11
4
Groen-Geel D15
3
Leiden-Quintus D10
8
Leonidas D26
2
HDS D4
Zondag 3 oktober
2
Leonidas D26
3
Alecto-Augustinus D8
0
Wateringse veld D3
8
HUDITO D7
5
HDS D4
0
Schiedam D11
Zondag 26 september
0
Schiedam D11
7
Leiden-Quintus D10
1
HUDITO D7
3
Leonidas D26
1
Groen-Geel D15
1
Craeyenhout D6
9
Alecto-Augustinus D8
0
HDS D4
2
Berkel-Rodenrijs D3
0
Wateringse veld D3

Wedstrijdschema

Schiedam D11
D15
Uit
24-10-2021 11:15
DUPI Group Veld 2 (Waterveld)
Nr. 560667
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D15
Pijnacker D5
Thuis
31-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 560670
Scheidsrechters: D16
HDS D4
D15
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 560676
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Berkel Rodenrijs D3
D15
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 560681
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
D15
Hudito D7
Thuis
21-11-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560686
Scheidsrechters: D17
Alecto D8
D15
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560690
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Leonidas D26
D15
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560697
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D15
Wateringse veld D3
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560701
Craeyenhout D6
D15
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560705
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
Leiden D10
D15
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560717
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D15
Schiedam D11
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560724
Pijnacker D5
D15
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 560728
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
D15
HDS D4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 560732
D15
Berkel Rodenrijs D3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 560735
Hudito D7
D15
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560742
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D15
Alecto D8
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560746

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve 4e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alecto-Augustinus D85500332015
2.Pijnacker D54400214012
3.Leonidas D265401197012
4.HUDITO D7530222609
5.Groen-Geel D1542116607
6.Leiden-Quintus D104202131006
7.Berkel-Rodenrijs D342027806
8.Craeyenhout D6511391104
9.HDS D4510493103
10.Schiedam D11400422100
11.Wateringse veld D3500503500

Spelers (22)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
12:35
D16Voorne D2
Scheidsrechters: D15
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
11:00
D17Evergreen D2
Scheidsrechters: D15
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HGC DWaterPijnaSchieLeoniAlectHDS DCraeyLeideHUDITGroenBerke
HGC D5
Wateringse veld D30 - 80 - 1
Pijnacker D54 - 1
Schiedam D110 - 7
Leonidas D262 - 38 - 2
Alecto-Augustinus D816 - 09 - 02 - 0
HDS D45 - 0
Craeyenhout D6
Leiden-Quintus D10
HUDITO D71 - 3
Groen-Geel D150 - 21 - 14 - 3
Berkel-Rodenrijs D32 - 0