Dames 15

11e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Leonidas
D15
Uit
16-05-2021 10:00
Nr. 494110
AFGELAST, KNHB-afgelasting
D15
Roomburg
Thuis
30-05-2021 10:00
Nr. 494119
AFGELAST, KNHB-afgelasting
D15
Alecto
Thuis
06-06-2021 10:00
Nr. 494140
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Hudito
D15
Uit
13-06-2021 10:00
Nr. 494127
AFGELAST,

Poule stand (11e in poule Dames senioren reserve Reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D116600261018
2.Leonidas D266600182018
3.Leonidas D236501153015
4.Ommoord D36402157012
5.Schiedam D963121514010
6.Pollux D3631267010
7.Roomburg D96303101309
8.Alecto/Augustinus D9620461106
9.Feijenoord D2-O610562103
10.HUDITO D7610522203
11.Groen-Geel D1560151801
12.Groen-Geel D14601531401

Spelers (21)

Team resultaten

AlectFeijeSchieLeoniLeoniVictoOmmooRoombPolluHUDITGroenGroen
Alecto/Augustinus D93 - 0
Feijenoord D2-O2 - 40 - 50 - 1
Schiedam D91 - 1
Leonidas D265 - 14 - 02 - 0
Leonidas D233 - 03 - 0
Victoria D114 - 07 - 110 - 0
Ommoord D31 - 24 - 1
Roomburg D92 - 14 - 21 - 3
Pollux D30 - 21 - 02 - 0
HUDITO D70 - 41 - 30 - 2
Groen-Geel D150 - 10 - 2
Groen-Geel D140 - 21 - 1