Dames 16

6e in poule Dames senioren reserve 4e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 5 december
2
Spijkenisse D4
9
Delfshaven D2
Zondag 28 november
2
Feijenoord D2-O
1
Pollux D4
6
Groen-Geel D16
1
Goeree Overflakkee D1
0
Schiedam D10
7
Delfshaven D2
6
Voorne D2-O
1
Rotterdam D7
2
Leonidas D21
3
Tempo '34 D2-O
Zondag 21 november
0
Goeree Overflakkee D1
6
Leonidas D21
3
Rotterdam D7
1
Schiedam D10
6
Delfshaven D2
1
Groen-Geel D16
1
Pollux D4
7
Voorne D2-O
4
Spijkenisse D4
3
Feijenoord D2-O
Zondag 14 november
4
Groen-Geel D16
1
Rotterdam D7
2
Schiedam D10
2
Pollux D4
1
Spijkenisse D4
3
Tempo '34 D2-O
0
Leonidas D21
1
Delfshaven D2
6
Voorne D2-O
0
Feijenoord D2-O

Wedstrijdschema

D16
Tempo '34 D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 571541
Spijkenisse D4
D16
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 571548
Locatie: Sportpark Groenewoud, SPIJKENISSE
Leonidas D21
D16
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 571556
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Feijenoord D2
D16
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 571559
Locatie: Sportcomplex Olympia, ROTTERDAM
D16
Schiedam D10
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 571567
Voorne D2
D16
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 571574
Locatie: Sportp. Boerseweg, HELLEVOETSLUIS
D16
Pollux D4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 571575
Rotterdam D7
D16
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575117
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D16
Delfshaven D2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 571586
HCGO D1
D16
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 571591
Locatie: Terrein van de Pallandpolder, MIDDELHARNIS

Poule stand (6e in poule Dames senioren reserve 4e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorne D2-O10901458027
2.Delfshaven D2108114713025
3.Tempo '34 D2-O108113012025
4.Leonidas D21106043417018
5.Schiedam D10105232523017
6.Groen-Geel D16103161926010
7.Pollux D4103161438010
8.Spijkenisse D410307193409
9.Goeree Overflakkee D110307164409
10.Feijenoord D2-O10217173307
11.Rotterdam D710118173504

Spelers (19)

Team resultaten

DelfsSpijkGoereVoornSchieFeijePolluLeoniTempoRotteRoombGroen
Delfshaven D20 - 32 - 25 - 16 - 1
Spijkenisse D4 - 2 - 44 - 31 - 21 - 41 - 3
Goeree Overflakkee D12 - 51 - 01 - 66 - 10 - 6
Voorne D2-O2 - 07 - 02 - 36 - 06 - 36 - 1
Schiedam D100 - 76 - 22 - 20 - 21 - 1
Feijenoord D2-O1 - 52 - 02 - 11 - 31 - 1
Pollux D41 - 71 - 70 - 12 - 1
Leonidas D210 - 11 - 24 - 38 - 02 - 3
Tempo '34 D2-O9 - 10 - 42 - 15 - 0
Rotterdam D73 - 42 - 43 - 13 - 41 - 4
Roomburg D7
Groen-Geel D163 - 46 - 10 - 23 - 20 - 24 - 1