Dames 18
5e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Donderdag 18 april
0
Craeyenhout D5
0
Leonidas D29
1
Voorne D3
6
Alecto-Augustinus D9
Dinsdag 16 april
2
Groen-Geel D17
3
Leonidas D28
Zondag 14 april
2
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D15
1
Groen-Geel D18
10
Delfshaven D5
0
Roomburg D11
2
Groen-Geel D16
Zondag 7 april
5
Leonidas D28
1
Klein Zwitserland D8
13
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D18
2
Groen-Geel D16
0
Groen-Geel D17
1
Groen-Geel D15
1
Voorne D3
6
Leonidas D29
0
Roomburg D11
Zondag 24 maart
0
Roomburg D11
5
Delfshaven D5
3
Craeyenhout D5
2
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D17
3
Leonidas D29
2
Groen-Geel D18
0
Groen-Geel D15
3
Voorne D3
0
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D16
4
Leonidas D28
Wedstrijdschema
Leonidas D29
D18
Uit
21-04-2024
14:30
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1173480
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
D18
Groen-Geel D16
Thuis
12-05-2024
08:50
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173483
Scheidsrechters: D15
Groen-Geel D17
D18
Uit
26-05-2024
16:55
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173489
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D18
Roomburg D11
Thuis
02-06-2024
15:20
Davoveld
Nr. 1173493
Scheidsrechters: D15
Craeyenhout D5
D18
Uit
09-06-2024
Nr. 1173498
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage
Poule stand (5e in poule Zuid-Holland - A)
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Leonidas D28 | 16 | 15 | 0 | 1 | 100 | 16 | 0 | 45 |
2. | Craeyenhout D5 | 14 | 11 | 2 | 1 | 55 | 11 | 0 | 35 |
3. | Delfshaven D5 | 15 | 11 | 1 | 3 | 68 | 14 | 0 | 34 |
4. | Alecto-Augustinus D9 | 16 | 11 | 1 | 4 | 61 | 12 | 0 | 34 |
5. | Groen-Geel D16 | 16 | 8 | 2 | 6 | 39 | 22 | 0 | 26 |
6. | Leonidas D29 | 16 | 7 | 4 | 5 | 52 | 33 | 0 | 25 |
7. | Klein Zwitserland D8 | 15 | 6 | 2 | 7 | 27 | 28 | 0 | 20 |
8. | Groen-Geel D17 | 15 | 4 | 0 | 11 | 23 | 40 | 0 | 12 |
9. | Groen-Geel D18 | 15 | 2 | 1 | 12 | 8 | 122 | 0 | 7 |
10. | Voorne D3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 18 | 0 | 5 |
11. | Groen-Geel D15 | 11 | 1 | 1 | 9 | 9 | 58 | 0 | 4 |
12. | Roomburg D11 | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 75 | 0 | 0 |
Spelers (22)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Voorn | Delfs | Roomb | Alect | Craey | Leoni | Leoni | Klein | Groen | Groen | Groen | Groen | |
Voorne D3 | - | - | 1 - 6 | 1 - 5 | - | 3 - 0 | - | - | - | |||
Delfshaven D5 | 8 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 3 | 15 - 0 | |||||
Roomburg D11 | 0 - 5 | 0 - 4 | 0 - 7 | 0 - 10 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 6 | 0 - 1 | ||||
Alecto-Augustinus D9 | - | 4 - 0 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 7 - 0 | 13 - 0 | |||
Craeyenhout D5 | - | 4 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | - | |||
Leonidas D29 | - | 1 - 2 | 6 - 0 | 1 - 4 | 1 - 10 | 5 - 1 | 4 - 1 | 5 - 1 | ||||
Leonidas D28 | 5 - 0 | 5 - 2 | 10 - 0 | 7 - 1 | 5 - 1 | 5 - 2 | 3 - 1 | 16 - 1 | ||||
Klein Zwitserland D8 | - | 4 - 0 | 0 - 4 | 0 - 5 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | |||
Groen-Geel D17 | - | 0 - 3 | 1 - 3 | 0 - 4 | 0 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | - | ||||
Groen-Geel D16 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | 8 - 0 | ||||
Groen-Geel D15 | 1 - 1 | 0 - 12 | - | 0 - 9 | 0 - 10 | - | 0 - 2 | 0 - 8 | - | |||
Groen-Geel D18 | 1 - 1 | 1 - 10 | 0 - 8 | 0 - 12 | 0 - 13 | 0 - 10 | 1 - 6 | 1 - 9 | 2 - 0 |