Dames 18

6e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
5
Leonidas D28
1
Klein Zwitserland D8
13
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D18
2
Groen-Geel D16
0
Groen-Geel D17
1
Groen-Geel D15
1
Voorne D3
6
Leonidas D29
0
Roomburg D11
Zondag 24 maart
0
Roomburg D11
5
Delfshaven D5
3
Craeyenhout D5
2
Alecto-Augustinus D9
0
Groen-Geel D17
3
Leonidas D29
2
Groen-Geel D18
0
Groen-Geel D15
3
Voorne D3
0
Klein Zwitserland D8
1
Groen-Geel D16
4
Leonidas D28
Zondag 17 maart
4
Delfshaven D5
0
Groen-Geel D17
5
Leonidas D28
0
Voorne D3
4
Leonidas D29
1
Groen-Geel D16
0
Groen-Geel D15
9
Craeyenhout D5
1
Klein Zwitserland D8
0
Groen-Geel D18
4
Alecto-Augustinus D9
0
Roomburg D11

Wedstrijdschema

D18
Delfshaven D5
Thuis
14-04-2024 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173473
Scheidsrechters: D17
Leonidas D29
D18
Uit
21-04-2024 14:30
Veld 6 (Zandveld)
Nr. 1173480
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Thuis
12-05-2024 08:50
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173483
Scheidsrechters: D15
Uit
26-05-2024 16:55
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1173489
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
D18
Roomburg D11
Thuis
02-06-2024 15:20
Davoveld
Nr. 1173493
Scheidsrechters: D15
Craeyenhout D5
D18
Uit
09-06-2024
Nr. 1173498
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 's-gravenhage

Poule stand (6e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D281514019714042
2.Craeyenhout D51311115511034
3.Delfshaven D51410135813031
4.Alecto-Augustinus D91510145511031
5.Leonidas D29157355233024
6.Groen-Geel D16157263722023
7.Klein Zwitserland D8145272527017
8.Groen-Geel D171440102137012
9.Groen-Geel D18142111711207
10.Voorne D3512261205
11.Groen-Geel D151011885604
12.Roomburg D1114001407300

Spelers (22)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 12 mei
10:35
D15Alecto D9
Scheidsrechters: D18
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 2 juni
16:55
D15Leonidas D29
Scheidsrechters: D18
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

VoornDelfsRoombAlectCraeyLeoniLeoniKleinGroenGroenGroenGroen
Voorne D3 - - 1 - 5 - 3 - 0 - - -
Delfshaven D58 - 01 - 02 - 00 - 04 - 00 - 315 - 0
Roomburg D110 - 50 - 40 - 70 - 100 - 30 - 60 - 1
Alecto-Augustinus D9 - 4 - 04 - 11 - 11 - 23 - 01 - 07 - 013 - 0
Craeyenhout D5 - 4 - 12 - 03 - 23 - 12 - 01 - 1 -
Leonidas D29 - 1 - 26 - 01 - 41 - 105 - 14 - 15 - 1
Leonidas D285 - 05 - 210 - 07 - 15 - 15 - 23 - 116 - 1
Klein Zwitserland D8 - 4 - 00 - 40 - 51 - 10 - 42 - 01 - 0
Groen-Geel D17 - 0 - 31 - 30 - 40 - 33 - 2 -
Groen-Geel D160 - 33 - 02 - 03 - 31 - 42 - 02 - 08 - 0
Groen-Geel D151 - 10 - 12 - 0 - 90 - 10 - 0 - 20 - 8 -
Groen-Geel D181 - 10 - 80 - 120 - 130 - 101 - 61 - 92 - 0