Dames 18

4e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Thuis
16-05-2021 10:00
Nr. 494214
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Rotterdam
D18
Uit
30-05-2021 10:00
Nr. 494217
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Thuis
06-06-2021 10:00
Nr. 494218
AFGELAST, KNHB-afgelasting

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve Reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D285401195012
2.Rotterdam D86402145012
3.Evergreen D2540193012
4.Groen-Geel D18530217609
5.Groen-Geel D20520341206
6.Groen-Geel D17510441903
7.Groen-Geel D19500521900

Spelers (21)

Team resultaten

GroenGroenAlectLeoniRotteGroenGroenGroenEverg
Groen-Geel D21
Groen-Geel D20
Alecto/Augustinus D10
Leonidas D282 - 13 - 10 - 2
Rotterdam D81 - 32 - 0
Groen-Geel D17
Groen-Geel D19
Groen-Geel D18
Evergreen D24 - 0