Dames 18

4e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Delfshaven D3
2
Leonidas D28
Woensdag 6 oktober
10
Evergreen D2
0
Alecto-Augustinus D10
Zondag 3 oktober
2
Leonidas D28
1
Groen-Geel D18
Zondag 26 september
0
Groen-Geel D19
8
Delfshaven D3
0
Groen-Geel D20
9
Leonidas D28

Wedstrijdschema

Thuis
24-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575145
Scheidsrechters: D12
Uit
31-10-2021 11:00
Wittebrugveld (Zandveld)
Nr. 575146
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Delfshaven D3
D18
Uit
07-11-2021 10:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 575150
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
Thuis
14-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 575156
Scheidsrechters: D16
Alecto D10
D18
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 575158
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
D18
Leonidas D28
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 575163
D18
Evergreen D2
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 575168
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 575171
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 575177
D18
Delfshaven D3
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 575180
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 575183
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D18
Alecto D10
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 575188
Leonidas D28
D18
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 575193
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Evergreen D2
D18
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 575195
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 575201
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 575204
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR

Poule stand (4e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D285500283015
2.Evergreen D25401276012
3.Delfshaven D3530218609
4.Groen-Geel D18530213509
5.Groen-Geel D17511341104
6.Groen-Geel D19511311404
7.Alecto-Augustinus D10511342904
8.Groen-Geel D20501402101

Spelers (20)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
14:10
D12Alecto D7
Scheidsrechters: D18
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 14 november
17:20
D16Rotterdam D7
Scheidsrechters: D18
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HGC DDelfsGroenAlectLeoniRotteGroenGroenGroenEverg
HGC D5
Delfshaven D31 - 24 - 1
Groen-Geel D200 - 9
Alecto-Augustinus D10
Leonidas D2810 - 12 - 1
Rotterdam D7
Groen-Geel D17
Groen-Geel D190 - 80 - 5
Groen-Geel D18
Evergreen D210 - 0