Dames 19

2e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
10
Leonidas D28
1
Alecto-Augustinus D10
4
Delfshaven D3
1
Evergreen D2
Zondag 12 september
0
Groen-Geel D19
5
Leonidas D28

Wedstrijdschema

D19
Delfshaven D3
Thuis
26-09-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575132
Scheidsrechters: D18
Uit
03-10-2021 14:10
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575137
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D19
Alecto D10
Thuis
10-10-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575139
Scheidsrechters: D7
Uit
24-10-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 575145
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D19
Evergreen D2
Thuis
31-10-2021 12:35
Wittebrugveld
Nr. 575147
Scheidsrechters: H12, COTD
Leonidas D28
D19
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 575152
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Thuis
14-11-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 575157
Scheidsrechters: H11
Delfshaven D3
D19
Uit
21-11-2021 16:25
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 575159
Locatie: Sportpark Blijdorp, ROTTERDAM
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 575165
Alecto D10
D19
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 575166
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 575171
Evergreen D2
D19
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 575178
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
D19
Leonidas D28
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 575182
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 575184
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D19
Delfshaven D3
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 575189
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 575190
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D19
Alecto D10
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 575196
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 575201
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D19
Evergreen D2
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 575203

Poule stand (2e in poule Dames senioren reserve 5e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D28220015106
2.Groen-Geel D1822004106
3.Evergreen D221018403
4.Delfshaven D321015403
5.Groen-Geel D1720112301
6.Groen-Geel D1920110501
7.Groen-Geel D2020110701
8.Alecto-Augustinus D10201131201

Spelers (20)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (B)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 26 september
11:00
D18Alecto D10
Scheidsrechters: D19
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 10 oktober
15:45
D20Groen-Geel D17
Scheidsrechters: D19
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 31 oktober
11:00
D20Groen-Geel D18
Scheidsrechters: D19
Wittebrugveld
Zondag 14 november
11:00
H13Scoop Delft H4
Scheidsrechters: D19
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HGC DDelfsGroenAlectLeoniRotteGroenGroenGroenEverg
HGC D5
Delfshaven D34 - 1
Groen-Geel D20
Alecto-Augustinus D10
Leonidas D2810 - 1
Rotterdam D7
Groen-Geel D17
Groen-Geel D190 - 5
Groen-Geel D18
Evergreen D2