Dames 2

Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A

3e in poule Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 12 november
3
Rotterdam D3
1
Alecto/Augustinus D3
0
Zoetermeer D2 (O)
0
HUDITO D2 (O)
0
HGC D2 (O)
3
DSHC D2 (O)
1
Kampong D6
1
Roomburg D2
1
Pollux D2 (O)
0
Groen-Geel D2 (O)
3
Leonidas D5
0
Victoria D3
Zondag 5 november
0
DSHC D2 (O)
3
Roomburg D2
0
HGC D2 (O)
3
Zoetermeer D2 (O)
2
HUDITO D2 (O)
2
Rotterdam D3
1
Alecto/Augustinus D3
1
Leonidas D5
1
Victoria D3
0
Pollux D2 (O)
3
Groen-Geel D2 (O)
2
Kampong D6

Wedstrijdschema

D2
Leonidas D5
Thuis
19-11-2017 11:00
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 14460
Scheidsrechters: HB
Rotterdam D3
D2
Uit
26-11-2017 12:30
Waterveld
Nr. 14917
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 2
Zoetermeer D2
D2
Uit
11-03-2018
Nr. 15265
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
D2
HGC D2
Thuis
18-03-2018
Nr. 15750
Hudito D2
D2
Uit
25-03-2018
Nr. 16018
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D2
Alecto D3
Thuis
08-04-2018
Nr. 16563
Victoria D3
D2
Uit
15-04-2018
Nr. 16747
Locatie: Sportp. Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D2
DSHC D2
Thuis
22-04-2018
Nr. 17377
D2
Roomburg D2
Thuis
13-05-2018
Nr. 17582
Kampong D6
D2
Uit
27-05-2018
Nr. 18054
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D2
Pollux D2
Thuis
03-06-2018
Nr. 18463
Leonidas D5
D2
Uit
10-06-2018
Nr. 19068
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D2
Rotterdam D3
Thuis
17-06-2018
Nr. 19345

Poule stand (3e in poule Reserve 1e klasse Dames senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HUDITO D2 (O)96302310021
2.Zoetermeer D2 (O)96212412020
3.Groen-Geel D2 (O)96122314019
4.Leonidas D595221810017
5.Rotterdam D395222317017
6.Roomburg D294142321013
7.Alecto/Augustinus D393151419010
8.Victoria D39306193309
9.DSHC D2 (O)9225142108
10.Kampong D69216152107
11.HGC D2 (O)9216212907
12.Pollux D2 (O)912681805

Team nieuws

Kampioen!

Maandag 13 juni 2016

Dames 2 heeft gisteren gewonnen en promoveert daardoor naar de reserve overgangsklasse!

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (18)

Fluit dienst

Zondag 19 november
09:30
HBKieviten HB
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Semiveld)

Team resultaten

AleDSHGroHGCHUDKamLeoPolRooRotVicZoe
Alecto D30 - 11 - 23 - 11 - 1
DSHC D23 - 02 - 20 - 32 - 3
Groen-Geel D21 - 23 - 24 - 15 - 3
HGC D20 - 32 - 44 - 11 - 20 - 3
HUDITO D22 - 13 - 02 - 26 - 2
Kampong D61 - 42 - 31 - 15 - 01 - 3
Leonidas D52 - 02 - 23 - 03 - 02 - 3
Pollux D21 - 32 - 21 - 02 - 21 - 3
Roomburg D22 - 41 - 34 - 26 - 1
Rotterdam D33 - 15 - 26 - 20 - 11 - 0
Victoria D35 - 14 - 81 - 03 - 4
Zoetermeer D24 - 00 - 02 - 04 - 22 - 2