Dames 2

12e in poule Dames senioren reserve Overgangsklasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
Leonidas D3
Craeyenhout D2-O
2
Alliance D2-O
0
Almere D2-O
1
Groen-Geel D2
9
HBS D2-O
2
Pinoké D3
2
Alecto-Augustinus D3
3
Kampong D3
1
Ring Pass Delft D2
6
Rotterdam D2-O
1
AMVJ D2-O
Zondag 21 november
2
HBS D2-O
0
Pinoké D3
0
Alecto-Augustinus D3
2
Leonidas D3
2
Ring Pass Delft D2
3
Alliance D2-O
0
AMVJ D2-O
0
Groen-Geel D2
2
Craeyenhout D2-O
3
Kampong D3
0
Almere D2-O
6
Rotterdam D2-O
Zondag 14 november
5
Kampong D3
2
Alecto-Augustinus D3
2
Leonidas D3
2
HBS D2-O
1
Alliance D2-O
1
Craeyenhout D2-O
0
Groen-Geel D2
5
Rotterdam D2-O
2
Almere D2-O
3
Ring Pass Delft D2
2
Pinoké D3
2
AMVJ D2-O
Zondag 7 november
5
Rotterdam D2-O
3
Ring Pass Delft D2
1
Groen-Geel D2
2
Pinoké D3
1
Alecto-Augustinus D3
5
Alliance D2-O
0
HBS D2-O
2
Kampong D3
0
AMVJ D2-O
4
Leonidas D3
8
Craeyenhout D2-O
1
Almere D2-O

Wedstrijdschema

D2
Alecto D3
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 511134
Craeyenhout D2
D2
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 511142
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D2
Ring Pass D2
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 511147
Almere D2
D2
Uit
03-04-2022 10:30
Veld 2 - ABNAmro (Waterveld)
Nr. 511152
Locatie: Sportp. 'Klein Brandt', ALMERE
D2
Alliance D2
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 511159
Kampong D3
D2
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 511166
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
D2
Leonidas D3
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 511172
Pinoke D3
D2
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 511178
Locatie: Amsterdamse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
Rotterdam D2
D2
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 511186
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
D2
AMVJ D2
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 511189
HBS D2
D2
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 511196
Locatie: Sportpark 'Bleek en Berg', BLOEMENDAAL

Poule stand (12e in poule Dames senioren reserve Overgangsklasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rotterdam D2-O111001499030
2.Kampong D3119112915028
3.Craeyenhout D2-O106222916020
4.Alliance D2-O116231917020
5.Ring Pass Delft D2116142723019
6.HBS D2-O115242724017
7.Leonidas D3104241715014
8.Pinoké D3113261623011
9.AMVJ D2-O112451927010
10.Alecto-Augustinus D311227193708
11.Almere D2-O11209183906
12.Groen-Geel D211029113502

Team nieuws

Kampioen!

Maandag 13 juni 2016

Dames 2 heeft gisteren gewonnen en promoveert daardoor naar de reserve overgangsklasse!

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (21)

Team resultaten

PinokLeoniKampoCraeyAlectAlmerRing GroenRotteAlliaHBS DAMVJ
Pinoké D33 - 12 - 23 - 41 - 30 - 12 - 2
Leonidas D30 - 2 - 3 - 12 - 01 - 32 - 2
Kampong D33 - 15 - 23 - 10 - 43 - 13 - 1
Craeyenhout D2-O3 - 02 - 33 - 28 - 12 - 1
Alecto-Augustinus D30 - 22 - 54 - 30 - 61 - 52 - 1
Almere D2-O1 - 22 - 43 - 22 - 30 - 62 - 3
Ring Pass Delft D22 - 00 - 22 - 12 - 33 - 0
Groen-Geel D21 - 21 - 11 - 43 - 40 - 51 - 9
Rotterdam D2-O4 - 15 - 36 - 06 - 1
Alliance D2-O2 - 21 - 12 - 02 - 02 - 10 - 3
HBS D2-O2 - 00 - 23 - 33 - 24 - 3
AMVJ D2-O0 - 42 - 22 - 20 - 04 - 0