Dames 2

Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule B

6e in poule Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Dinsdag 16 oktober
2
Pinoké D3
1
Cartouche D2 (O)
Zondag 14 oktober
1
Leiden D2 (O)
3
Almere D2 (O)
4
HUDITO D2 (O)
2
Klein Zwitserland D2 (O)
4
HBS D2 (O)
2
Leonidas D4
1
Cartouche D2 (O)
3
hdm D2 (O)
3
Pinoké D3
2
Amsterdam D3
1
Ring Pass Delft D3
1
Groen-Geel D2
Zondag 7 oktober
5
Klein Zwitserland D2 (O)
3
Leiden D2 (O)
4
Almere D2 (O)
1
Pinoké D3
3
Amsterdam D3
3
Cartouche D2 (O)
3
hdm D2 (O)
2
HBS D2 (O)
4
Leonidas D4
2
Ring Pass Delft D3
1
Groen-Geel D2
0
HUDITO D2 (O)

Wedstrijdschema

D2
HBS D2
Thuis
28-10-2018 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 13477
Scheidsrechters: D3
Cartouche D2
D2
Uit
04-11-2018
Nr. 13487
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
D2
Pinoke D3
Thuis
11-11-2018
Nr. 13478
Almere D2
D2
Uit
18-11-2018 10:45
Waterveld
Nr. 13489
Locatie: Sportp. 'Klein Brandt', ALMERE - Veld 2 - ABNAmro
D2
Amsterdam D3
Thuis
25-11-2018
Nr. 13479
D2
HDM D2
Thuis
10-03-2019
Nr. 13480
Leonidas D4
D2
Uit
17-03-2019
Nr. 13488
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Leiden D2
D2
Uit
24-03-2019
Nr. 13486
Locatie: Sportp. de Krogt, OEGSTGEEST
D2
Klein Zwitserland D2
Thuis
31-03-2019
Nr. 13481
Hudito D2
D2
Uit
07-04-2019
Nr. 13485
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D2
Ring Pass D3
Thuis
14-04-2019
Nr. 13482
HBS D2
D2
Uit
05-05-2019
Nr. 13472
Locatie: Sportpark 'Bleek en Berg', BLOEMENDAAL
D2
Cartouche D2
Thuis
12-05-2019
Nr. 13483
Pinoke D3
D2
Uit
19-05-2019
Nr. 13491
Locatie: A'damse Bos (Pinoké), AMSTELVEEN
D2
Almere D2
Thuis
26-05-2019
Nr. 13484
Amsterdam D3
D2
Uit
02-06-2019
Nr. 13490
Locatie: A'damse Bos (Amsterdam), AMSTELVEEN

Poule stand (6e in poule Reserve overgangsklasse Dames senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.hdm D2 (O)6510166016
2.Almere D2 (O)6420197014
3.HBS D2 (O)63211714011
4.Pinoké D363122014010
5.Klein Zwitserland D2 (O)623110909
6.Groen-Geel D262318909
7.Leonidas D46222141308
8.Cartouche D2 (O)6132141406
9.Amsterdam D36132131406
10.HUDITO D2 (O)6114101604
11.Ring Pass Delft D3602492402
12.Leiden D2 (O)601591901

Team nieuws

Kampioen!

Maandag 13 juni 2016

Dames 2 heeft gisteren gewonnen en promoveert daardoor naar de reserve overgangsklasse!

Lees meer
Toon al het nieuws

Fluit dienst

Zondag 28 oktober
09:30
D3Schiedam D2
Scheidsrechters: D2
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

AlmAmsCarGroHBShdmHUDKleLeiLeoPinRin
Almere D22 - 25 - 04 - 1
Amsterdam D33 - 31 - 13 - 3
Cartouche D22 - 23 - 31 - 3
Groen-Geel D21 - 03 - 22 - 2
HBS D22 - 14 - 24 - 3
hdm D24 - 13 - 22 - 1
HUDITO D22 - 34 - 23 - 3
Klein Zwitserland D20 - 00 - 05 - 3
Leiden D21 - 31 - 42 - 2
Leonidas D41 - 22 - 04 - 2
Pinoké D33 - 22 - 19 - 1
Ring Pass Delft D31 - 31 - 11 - 4