Dames 3

2e in poule Zuid-Holland - Res. 2e Klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
1
Leiden-Leidse Studs D4
3
Noordwijk D2
3
Forescate D2
1
HDS D3
1
Alecto D4
4
Groen-Geel D3
1
Zoetermeer D3
1
Roomburg D4
2
Scoop Delft D2
4
Alphen D3
3
Groen-Geel D5
1
Klein Zwitserland D3
Zondag 18 september
1
Groen-Geel D3
1
Zoetermeer D3
3
Scoop Delft D2
2
Forescate D2
0
Klein Zwitserland D3
2
Leiden-Leidse Studs D4
0
HDS D3
8
Alecto D4
1
Roomburg D4
6
Groen-Geel D5
2
Alphen D3
0
Noordwijk D2
Zondag 11 september
3
Leiden-Leidse Studs D4
3
Roomburg D4
3
Alecto D4
3
Scoop Delft D2
1
Groen-Geel D5
1
Groen-Geel D3
1
Noordwijk D2
0
Klein Zwitserland D3
0
Forescate D2
7
Alphen D3
2
Zoetermeer D3
3
HDS D3

Wedstrijdschema

D3
Forescate D2
Thuis
02-10-2022 10:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932585
Scheidsrechters: D4
Scoop Delft D2
D3
Uit
09-10-2022 09:00
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 932593
D3
HDS D3
Thuis
16-10-2022 09:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932598
Scheidsrechters: D4
D3
Alphen D3
Thuis
30-10-2022 10:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932603
Scheidsrechters: D2
Roomburg D4
D3
Uit
06-11-2022
Nr. 932610
D3
Klein Zwitserland D3
Thuis
13-11-2022 10:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932615
Scheidsrechters: D6
Noordwijk D2
D3
Uit
20-11-2022
Nr. 932622
D3
Leiden D4
Thuis
27-11-2022 16:25
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 932626
Scheidsrechters: D2
Thuis
12-03-2023
Nr. 932632
Zoetermeer D3
D3
Uit
19-03-2023
Nr. 932638
D3
Alecto D4
Thuis
26-03-2023
Nr. 932645
Forescate D2
D3
Uit
02-04-2023
Nr. 932648
D3
Scoop Delft D2
Thuis
16-04-2023
Nr. 932658
HDS D3
D3
Uit
23-04-2023
Nr. 932664
Alphen D3
D3
Uit
14-05-2023
Nr. 932671
D3
Roomburg D4
Thuis
21-05-2023
Nr. 932675
Klein Zwitserland D3
D3
Uit
04-06-2023
Nr. 932682
D3
Noordwijk D2
Thuis
11-06-2023
Nr. 932686
Leiden D4
D3
Uit
18-06-2023
Nr. 932693

Poule stand (2e in poule Zuid-Holland - Res. 2e Klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D3330013209
2.Groen-Geel D5321010307
3.Noordwijk D232014306
4.Groen-Geel D331206305
5.Alecto D4311112704
6.Leiden-Leidse Studs D431116604
7.Scoop Delft D231118904
8.Forescate D2310251103
9.HDS D3310241303
10.Zoetermeer D330214502
11.Roomburg D4302151002
12.Klein Zwitserland D330031600

Spelers (20)

Fluit dienst

Zondag 2 oktober
09:05
D4Hudito D4
Scheidsrechters: D3
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 16 oktober
10:45
D7Leiden D7
Scheidsrechters: D3
Gele Weide (Semiveld)
10:55
D4Spijkenisse D2
Scheidsrechters: D3
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 30 oktober
09:05
D2Hudito D3
Scheidsrechters: D3
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 13 november
09:05
D6Ypenburg D2
Scheidsrechters: D3
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 27 november
14:00
H14Alecto H7
Scheidsrechters: D3
Davoveld

Team resultaten

ScoopHDS DZoeteRoombNoordLeideKleinGroenGroenForesAlpheAlect
Scoop Delft D23 - 22 - 4
HDS D30 - 8
Zoetermeer D32 - 31 - 1
Roomburg D41 - 6
Noordwijk D21 - 0
Leiden-Leidse Studs D43 - 31 - 3
Klein Zwitserland D30 - 2
Groen-Geel D53 - 11 - 1
Groen-Geel D31 - 1
Forescate D23 - 10 - 7
Alphen D32 - 0
Alecto D43 - 31 - 4