Dames 4

Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B

8e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
0
Groen-Geel D4
1
Leonidas D7
2
Ring Pass Delft D4
0
Victoria D5
0
Leiden D4
4
Klein Zwitserland D3
3
Schiedam D4
5
Rotterdam D3
0
Forescate D3
2
Rijswijk D2 (O)
1
Gouda D2 (O)
1
Pollux D2 (O)
Zondag 17 maart
2
Gouda D2 (O)
2
Groen-Geel D4
7
Pollux D2 (O)
0
Forescate D3
3
Rijswijk D2 (O)
1
Schiedam D4
4
Rotterdam D3
0
Leiden D4
1
Klein Zwitserland D3
3
Ring Pass Delft D4
1
Victoria D5
2
Leonidas D7

Wedstrijdschema

Pollux D2
D4
Uit
31-03-2019 11:00
Waterveld
Nr. 15302
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN - Veld 1
D4
Ring Pass D4
Thuis
07-04-2019 11:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 15390
Scheidsrechters: D6
Rijswijk D2
D4
Uit
14-04-2019
Nr. 15430
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
D4
Leiden D4
Thuis
05-05-2019
Nr. 15530
Rotterdam D3
D4
Uit
12-05-2019 12:30
Waterveld
Nr. 15563
Locatie: Sportp. Hazelaarweg, ROTTERDAM - veld 2
D4
Schiedam D4
Thuis
19-05-2019
Nr. 15670
D4
Klein Zwitserland D3
Thuis
26-05-2019
Nr. 15740
Forescate D3
D4
Uit
02-06-2019
Nr. 15808
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN

Poule stand (8e in poule Res. 2e klasse Dames senioren reserve Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijswijk D2 (O)141301427039
2.Pollux D2 (O)1411213910035
3.Leonidas D71411033717033
4.Ring Pass Delft D4148153526025
5.Victoria D5146172419019
6.Rotterdam D3145362627018
7.Klein Zwitserland D3145272838017
8.Groen-Geel D4144462030016
9.Forescate D3144191835013
10.Gouda D2 (O)143381938012
11.Schiedam D41431102434010
12.Leiden D4141211104105

Fluit dienst

Zondag 7 april
09:30
D6Alecto D5
Scheidsrechters: D4
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

ForGouGroKleLeiLeoPolRijRinRotSchVic
Forescate D30 - 30 - 20 - 21 - 23 - 21 - 32 - 0
Gouda D22 - 32 - 22 - 51 - 02 - 31 - 10 - 1
Groen-Geel D40 - 57 - 10 - 12 - 11 - 20 - 20 - 6
Klein Zwitserland D31 - 12 - 24 - 00 - 10 - 31 - 33 - 2
Leiden D44 - 12 - 20 - 40 - 10 - 51 - 41 - 11 - 3
Leonidas D73 - 14 - 04 - 26 - 02 - 42 - 13 - 1
Pollux D27 - 04 - 04 - 22 - 02 - 23 - 0
Rijswijk D24 - 07 - 03 - 12 - 10 - 23 - 1
Ring Pass Delft D45 - 01 - 25 - 32 - 11 - 22 - 24 - 32 - 0
Rotterdam D32 - 24 - 00 - 53 - 12 - 10 - 2
Schiedam D45 - 21 - 21 - 22 - 01 - 41 - 30 - 33 - 5
Victoria D50 - 10 - 07 - 11 - 20 - 33 - 11 - 0