Dames 4

8e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
2
Ring Pass Delft D4
1
Dopie D2-O
1
HUDITO D4
1
Craeyenhout D4
2
Leonidas D8
1
Victoria D4
Zondag 4 oktober
2
Dopie D2-O
0
HUDITO D4
5
Westland D2-O
0
Roomburg D4
3
Victoria D4
3
Ring Pass Delft D4
2
Groen-Geel D4
4
Leonidas D8
Dinsdag 29 september
3
Westland D2-O
2
Leonidas D8
Zondag 27 september
1
Roomburg D4
2
Craeyenhout D4
6
Ring Pass Delft D4
1
Groen-Geel D4
1
HUDITO D4
2
DSHC D3
1
Zoetermeer D3
2
Westland D2-O
2
Dopie D2-O
2
Victoria D4

Wedstrijdschema

D4
Roomburg
Thuis
25-10-2020 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467759
AFGELAST,
DSHC
D4
Uit
01-11-2020 12:00
Nr. 467765
AFGELAST,
D4
Craeyenhout
Thuis
08-11-2020 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467778
AFGELAST,
Westland D2
D4
Uit
15-11-2020
Nr. 467783
D4
Pijnacker D2
Thuis
22-11-2020 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467786
Hudito D4
D4
Uit
07-03-2021
Nr. 492175
D4
Victoria D4
Thuis
14-03-2021
Nr. 493616
Dopie D2
D4
Uit
21-03-2021
Nr. 493620
D4
Ring Pass D4
Thuis
28-03-2021
Nr. 493628
Leonidas D8
D4
Uit
11-04-2021
Nr. 493631
D4
Zoetermeer D3
Thuis
18-04-2021
Nr. 493642
Roomburg D4
D4
Uit
25-04-2021
Nr. 493649
D4
DSHC D3
Thuis
16-05-2021
Nr. 493651
Craeyenhout D4
D4
Uit
30-05-2021
Nr. 493657
D4
Westland D2
Thuis
06-06-2021
Nr. 493662
Pijnacker D2
D4
Uit
13-06-2021
Nr. 493669

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve Reserve 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D86501236015
2.Westland D2-O5500184015
3.Victoria D463212311011
4.Dopie D2-O6312117010
5.Craeyenhout D4631276010
6.DSHC D35311611010
7.Ring Pass Delft D46213141607
8.Groen-Geel D46204132406
9.Pijnacker D2-O620492106
10.Zoetermeer D36114101304
11.Roomburg D4611491504
12.HUDITO D4602461502

Spelers (22)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

PijnaZoeteWestlRoombRing LeoniHUDITGroenDSHC DopieCraeyVicto
Pijnacker D2-O
Zoetermeer D31 - 2
Westland D2-O5 - 03 - 22 - 0
Roomburg D41 - 41 - 2
Ring Pass Delft D41 - 66 - 12 - 1
Leonidas D81 - 02 - 1
HUDITO D42 - 21 - 21 - 1
Groen-Geel D42 - 43 - 21 - 3
DSHC D31 - 0
Dopie D2-O2 - 02 - 2
Craeyenhout D43 - 1
Victoria D43 - 35 - 07 - 3