Dames 4

9e in poule Dames senioren reserve 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
1
Leonidas D9
3
Victoria D5
2
DSHC D3
0
Roomburg D5
0
Craeyenhout D4
2
Rijswijk D2
2
Groen-Geel D4
5
Dopie D2-O
1
Ring Pass Delft D4
2
HUDITO D4
2
Schiedam D3
0
HDS D3
Zondag 3 oktober
2
Victoria D5
0
Craeyenhout D4
2
Roomburg D5
1
Groen-Geel D4
1
Schiedam D3
2
Ring Pass Delft D4
0
Dopie D2-O
1
Leonidas D9
0
HDS D3
1
Rijswijk D2
2
HUDITO D4
4
DSHC D3
Zondag 26 september
9
Leonidas D9
1
Roomburg D5
4
DSHC D3
1
Schiedam D3
2
Rijswijk D2
5
Victoria D5
3
Groen-Geel D4
1
HUDITO D4
2
Craeyenhout D4
2
Dopie D2-O
5
Ring Pass Delft D4
1
HDS D3

Wedstrijdschema

Victoria D5
D4
Uit
24-10-2021 11:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 568757
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D4
Rijswijk D2
Thuis
31-10-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 568760
Scheidsrechters: HLA
Craeyenhout D4
D4
Uit
07-11-2021 14:30
WK veld (Waterveld)
Nr. 568763
Locatie: H.B.S. - Craeyenhout, 'S-GRAVENHAGE
D4
Leonidas D9
Thuis
14-11-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 568772
Scheidsrechters: D9
D4
HDS D3
Thuis
21-11-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 568778
Scheidsrechters: H5
DSHC D3
D4
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 568783
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, DELFT
Ring Pass D4
D4
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 568791
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
D4
Schiedam D3
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 568796
Hudito D4
D4
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 568802
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
D4
Roomburg D5
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 568808
Dopie D2
D4
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 568812
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
D4
Victoria D5
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 568820
Rijswijk D2
D4
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 568827
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
D4
Craeyenhout D4
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 568831
Leonidas D9
D4
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 568839
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
HDS D3
D4
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 568843
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
D4
DSHC D3
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 568849

Poule stand (9e in poule Dames senioren reserve 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Victoria D55410123013
2.DSHC D35401148012
3.Rijswijk D25401119012
4.Leonidas D95302151109
5.Ring Pass Delft D4530212909
6.Schiedam D3530211809
7.Craeyenhout D4521210807
8.Dopie D2-O51229805
9.Groen-Geel D4510481203
10.HUDITO D4510481403
11.HDS D3510441003
12.Roomburg D5510462003

Spelers (20)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
11:05
HLALoenen H45B
Scheidsrechters: D4
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 14 november
16:15
D9HDM D4
Scheidsrechters: D4
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 21 november
12:35
H5DSHC H6
Scheidsrechters: D4, COTD
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

HDS DSchieVictoRijswRoombRing LeoniHUDITGroenDSHC DopieCraey
HDS D30 - 1
Schiedam D32 - 01 - 22 - 1
Victoria D52 - 0
Rijswijk D22 - 53 - 2
Roomburg D52 - 11 - 5
Ring Pass Delft D45 - 11 - 2
Leonidas D91 - 51 - 39 - 1
HUDITO D42 - 32 - 4
Groen-Geel D43 - 12 - 5
DSHC D34 - 12 - 0
Dopie D2-O2 - 30 - 1
Craeyenhout D40 - 23 - 12 - 2