Dames 7

8e in poule Dames senioren reserve 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
2
Schiedam D5
5
hdm D4
0
Leiden D6
2
HGC D3
0
Leonidas D14
1
Alecto-Augustinus D6
4
Alphen D3
1
Victoria D7
Zondag 3 oktober
3
Victoria D7
2
Leonidas D14
4
Alecto-Augustinus D6
1
Groen-Geel D7
5
Schiedam D5
1
Leiden D6
0
Groen-Geel D9
6
Alphen D3
Zondag 26 september
6
Alphen D3
0
HGC D3
2
Groen-Geel D7
3
Victoria D7
2
Leonidas D16
5
Alecto-Augustinus D6
0
Leiden D6
6
hdm D4
3
Leonidas D14
1
Groen-Geel D9

Wedstrijdschema

HDM D4
D7
Uit
24-10-2021 11:00
Veld 3 - Youth Academy veld (Waterveld)
Nr. 560434
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
Leonidas D14
D7
Uit
31-10-2021 14:15
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 560439
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D7
Alphen D3
Thuis
07-11-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560441
Scheidsrechters: D8
D7
Leiden D6
Thuis
21-11-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560454
Scheidsrechters: D7
Schiedam D5
D7
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 560462
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
HGC D3
D7
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 560467
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 560473
Victoria D7
D7
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 560480
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D7
Alecto D6
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 560484
Leonidas D16
D7
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 560491
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D7
HDM D4
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 560495
D7
Leonidas D14
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 560501
Alphen D3
D7
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 560505
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Leiden D6
D7
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 560521
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D7
Schiedam D5
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 560526

Poule stand (8e in poule Dames senioren reserve 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D35500263015
2.hdm D44400192012
3.Alecto-Augustinus D65401158012
4.HGC D343015709
5.Leonidas D165212121707
6.Leonidas D14520310706
7.Victoria D75203121806
8.Groen-Geel D7510491203
9.Schiedam D54103101703
10.Groen-Geel D9401351601
11.Leiden D6400411700

Spelers (19)

Trainingen

di
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 7 november
11:00
D8Leonidas D15
Scheidsrechters: D7
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 21 november
15:45
D6Groen-Geel D8
Scheidsrechters: D7
Gele Weide (Semiveld)
17:20
D7Leiden D6
Scheidsrechters: D7
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

KleinSchieLeonihdm DVictoLeoniLeideHGC DGroenGroenAlpheAlect
Klein Zwitserland D4
Schiedam D52 - 55 - 12 - 6
Leonidas D163 - 32 - 5
hdm D4
Victoria D73 - 2
Leonidas D143 - 10 - 1
Leiden D60 - 60 - 2
HGC D3
Groen-Geel D72 - 31 - 2
Groen-Geel D91 - 40 - 6
Alphen D34 - 16 - 0
Alecto-Augustinus D64 - 1