Dames 8

5e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
0
Leonidas D13
3
Wateringse veld D2-O
2
Victoria D11
3
Leonidas D15
1
Leiden D7
5
Ypenburg D2-O
2
Rijswijk D3
1
Westland D3
0
hdm D5
4
Groen-Geel D6
Zondag 3 oktober
2
Leonidas D13
4
Victoria D11
3
Wateringse veld D2-O
2
Ypenburg D2-O
7
Leonidas D15
1
Schiedam D6
1
Westland D3
3
Leiden D7
1
Groen-Geel D6
0
Rijswijk D3
Zondag 26 september
3
Schiedam D6
1
Leonidas D13
2
Wateringse veld D2-O
1
Victoria D11
7
Ypenburg D2-O
0
Westland D3
0
hdm D5
2
Leonidas D15
1
Leiden D7
0
Groen-Geel D6

Wedstrijdschema

D8
Victoria D11
Thuis
24-10-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571385
Scheidsrechters: D9
Leonidas D13
D8
Uit
31-10-2021 12:35
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 571390
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D8
Leonidas D15
Thuis
07-11-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571397
Scheidsrechters: D7
D8
Wateringse veld D2
Thuis
14-11-2021 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571402
Scheidsrechters: H7
Uit
21-11-2021 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571408
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D8
Westland D3
Thuis
28-11-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 571414
Scheidsrechters: H8
D8
Ypenburg D2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 571421
Leiden D7
D8
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 571429
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D8
Rijswijk D3
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 571433
HDM D5
D8
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 571444
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
D8
Schiedam D6
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 571443
Victoria D11
D8
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 571455
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D8
Leonidas D13
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 571456
Leonidas D15
D8
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 571462
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Wateringse veld D2
D8
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 571470
Locatie: Wateringse Veld, 'S-GRAVENHAGE
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 571475
Westland D3
D8
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 571483
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK

Poule stand (5e in poule Dames senioren reserve 3e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wateringse veld D2-O5500187015
2.Leonidas D155410174013
3.Ypenburg D2-O5401246012
4.Leiden D75311147010
5.Groen-Geel D6530210509
6.Rijswijk D352126907
7.Victoria D11520315906
8.Schiedam D65203112106
9.hdm D5511341104
10.Groen-Geel D8510462103
11.Leonidas D13502371402
12.Westland D3500542200

Spelers (21)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
09:25
D9Leiden D6
Scheidsrechters: D8
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 november
09:25
D7Alphen D3
Scheidsrechters: D8
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
14:10
H7Scoop Delft H2
Scheidsrechters: D8
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 28 november
15:45
H8Leiden H6
Scheidsrechters: D8
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

WaterSchieYpenbVictohdm DWestlRijswLeoniLeoniLeideGroenGroen
Wateringse veld D2-O3 - 22 - 16 - 2
Schiedam D63 - 1
Ypenburg D2-O7 - 06 - 1
Victoria D112 - 3
hdm D52 - 10 - 20 - 4
Westland D31 - 3
Rijswijk D32 - 12 - 2
Leonidas D157 - 14 - 0
Leonidas D130 - 32 - 42 - 2
Leiden D71 - 51 - 11 - 0
Groen-Geel D80 - 8
Groen-Geel D61 - 41 - 0