Dames 8

7e in poule Zuid-Holland - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 9 juni
4
Leonidas D14
3
Rijswijk D3
0
Cartouche D3
2
HDM D4
2
Groen-Geel D8
2
Roomburg D6
5
Kieviten D2-O
2
Leiden-Quintus D8
3
HDS D3
3
Groen-Geel D7
3
HDM D5
2
Klein Zwitserland D5
Zondag 2 juni
2
HDM D4
1
Groen-Geel D8
1
Klein Zwitserland D5
1
Cartouche D3
0
Leiden-Quintus D8
2
Leonidas D14
4
Rijswijk D3
1
HDS D3
4
Groen-Geel D7
1
HDM D5
2
Roomburg D6
0
Kieviten D2-O
Zondag 26 mei
0
Groen-Geel D8
0
Klein Zwitserland D5
1
Cartouche D3
3
Groen-Geel D7
2
Leiden-Quintus D8
1
Roomburg D6
3
Kieviten D2-O
4
HDM D4
3
HDS D3
0
Leonidas D14
0
HDM D5
5
Rijswijk D3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HDS D32215525216050
2.HDM D42114343818045
3.Rijswijk D32213455825043
4.Leonidas D142212464826040
5.Klein Zwitserland D5229764729034
6.Cartouche D3229494334031
7.Groen-Geel D7227784345028
8.Kieviten D2-O2265115566023
9.Groen-Geel D8225893039023
10.Leiden-Quintus D82244142963016
11.HDM D52237122758016
12.Roomburg D62142152273014

Spelers (21)

Team resultaten

KieviHDS DHDM DHDM DRijswRoombLeoniLeideKleinGroenGroenCarto
Kieviten D2-O2 - 55 - 23 - 44 - 27 - 31 - 55 - 22 - 24 - 32 - 23 - 7
HDS D36 - 25 - 01 - 03 - 05 - 03 - 01 - 11 - 32 - 03 - 30 - 0
HDM D52 - 20 - 13 - 30 - 51 - 20 - 31 - 13 - 20 - 35 - 31 - 2
HDM D43 - 00 - 03 - 00 - 13 - 21 - 01 - 12 - 11 - 01 - 0
Rijswijk D30 - 04 - 11 - 11 - 27 - 01 - 03 - 21 - 23 - 03 - 02 - 0
Roomburg D62 - 00 - 35 - 10 - 51 - 41 - 01 - 42 - 40 - 10 - 42 - 6
Leonidas D143 - 20 - 20 - 02 - 04 - 37 - 05 - 03 - 12 - 12 - 32 - 1
Leiden-Quintus D81 - 70 - 21 - 12 - 11 - 82 - 10 - 20 - 51 - 31 - 20 - 0
Klein Zwitserland D53 - 00 - 24 - 00 - 21 - 17 - 01 - 13 - 41 - 13 - 11 - 1
Groen-Geel D81 - 11 - 42 - 20 - 11 - 12 - 20 - 23 - 20 - 02 - 23 - 1
Groen-Geel D74 - 20 - 04 - 11 - 31 - 50 - 02 - 24 - 20 - 22 - 22 - 3
Cartouche D34 - 10 - 21 - 30 - 21 - 23 - 01 - 14 - 23 - 14 - 01 - 3