Dames 9

7e in poule Dames senioren reserve 3e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
7
Alphen D3
0
HGC D3
2
Groen-Geel D7
3
Victoria D7
2
Leonidas D16
5
Alecto-Augustinus D6
0
Leiden D6
6
hdm D4
3
Leonidas D14
1
Groen-Geel D9
Zondag 19 september
2
Schiedam D5
6
Alphen D3
1
Groen-Geel D9
4
Groen-Geel D7
Zondag 12 september
3
Leonidas D16
3
Groen-Geel D9
1
Groen-Geel D7
2
HGC D3

Wedstrijdschema

D9
Alphen D3
Thuis
03-10-2021 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560417
Scheidsrechters: D8
D9
Leiden D6
Thuis
24-10-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560429
Scheidsrechters: D8
Schiedam D5
D9
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 560438
Locatie: Sportpark HC Schiedam, SCHIEDAM
D9
HGC D3
Thuis
07-11-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 560442
Scheidsrechters: D10
D9
HDM D4
Thuis
14-11-2021 16:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560446
Scheidsrechters: D4
Victoria D7
D9
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 560456
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D9
Alecto D6
Thuis
28-11-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 560458
Scheidsrechters: D5
D9
Leonidas D16
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 560464
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 560473
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
D9
Leonidas D14
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 560476
Alphen D3
D9
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 560482
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
Leiden D6
D9
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 560500
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
D9
Schiedam D5
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 560502
HGC D3
D9
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 560506
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
HDM D4
D9
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 560517
Locatie: Sportcomplex Groenendaal, 'S-GRAVENHAGE
D9
Victoria D7
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 560518
Alecto D6
D9
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 560523
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP

Poule stand (7e in poule Dames senioren reserve 3e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphen D3330017209
2.hdm D422009006
3.Leonidas D1432018306
4.Alecto-Augustinus D6320110706
5.HGC D332013806
6.Leonidas D163111101104
7.Groen-Geel D731027603
8.Victoria D7310281203
9.Groen-Geel D9301251001
10.Schiedam D5200231100
11.Leiden D6200201000

Spelers (17)

Trainingen

wo
19:15
-
20:45
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
09:25
D8HDM D5
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 24 oktober
11:00
D8Victoria D11
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 november
12:35
D10Leiden D9
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 14 november
18:00
D4Leonidas D9
Scheidsrechters: D9
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 28 november
16:15
D5Schiedam D4
Scheidsrechters: D9
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

KleinSchieLeonihdm DVictoLeoniLeideHGC DGroenGroenAlpheAlect
Klein Zwitserland D4
Schiedam D52 - 6
Leonidas D163 - 32 - 5
hdm D4
Victoria D7
Leonidas D143 - 1
Leiden D60 - 6
HGC D3
Groen-Geel D72 - 31 - 2
Groen-Geel D91 - 4
Alphen D37 - 0
Alecto-Augustinus D6