Dames 9

7e in poule Zuid-Holland - Res. 3e Klasse
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 september
2
Wateringse veld D2
3
Leiden D5
2
HDM D5
0
DSHC D4
4
Ring Pass Delft D6
0
Leonidas D20
4
Rijswijk D3
1
Delfshaven D3
0
Leonidas D16
1
Victoria D8
Zondag 18 september
3
Victoria D8
3
Wateringse veld D2
2
Leonidas D20
0
DSHC D4
7
Alecto-Augustinus D6
1
Leonidas D16
2
Ring Pass Delft D6
1
Groen-Geel D9
1
Delfshaven D3
2
HDM D5
4
Leiden D5
1
Rijswijk D3
Donderdag 15 september
1
Wateringse veld D2
6
Alecto-Augustinus D6
Zondag 11 september
0
HDM D5
4
Leiden D5
3
Rijswijk D3
1
Victoria D8
2
Leonidas D16
2
Ring Pass Delft D6
5
Groen-Geel D9
3
Leonidas D20
0
DSHC D4
1
Delfshaven D3

Wedstrijdschema

Victoria D8
D9
Uit
02-10-2022 14:15
Veld 5 (Semiveld)
Nr. 933091
D9
Leiden D5
Thuis
09-10-2022 12:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933094
Scheidsrechters: D6
D9
Alecto D6
Thuis
12-10-2022 19:15
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933082
Delfshaven D3
D9
Uit
16-10-2022 14:15
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 933102
D9
DSHC D4
Thuis
30-10-2022 12:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933106
Scheidsrechters: D10
HDM D5
D9
Uit
06-11-2022
Nr. 933113
D9
Rijswijk D3
Thuis
13-11-2022 14:05
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933118
Scheidsrechters: D8
Wateringse veld D2
D9
Uit
20-11-2022 16:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 933125
D9
Leonidas D16
Thuis
27-11-2022 15:40
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 933130
Scheidsrechters: D8
Leonidas D20
D9
Uit
12-03-2023
Nr. 933141
D9
Ring Pass D6
Thuis
19-03-2023
Nr. 933142
Alecto D6
D9
Uit
26-03-2023
Nr. 933152
D9
Victoria D8
Thuis
02-04-2023
Nr. 933154
Leiden D5
D9
Uit
16-04-2023
Nr. 933163
D9
Delfshaven D3
Thuis
23-04-2023
Nr. 933166
DSHC D4
D9
Uit
14-05-2023
Nr. 933174
D9
HDM D5
Thuis
21-05-2023
Nr. 933178
Rijswijk D3
D9
Uit
04-06-2023
Nr. 933185
D9
Wateringse veld D2
Thuis
11-06-2023
Nr. 933190
Leonidas D16
D9
Uit
18-06-2023
Nr. 933196

Poule stand (7e in poule Zuid-Holland - Res. 3e Klasse)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leiden D5330011309
2.Ring Pass Delft D632108307
3.Alecto-Augustinus D6220013206
4.Rijswijk D332018606
5.HDM D532014506
6.Victoria D831115604
7.Groen-Geel D921016503
8.Delfshaven D331023603
9.Leonidas D2031025903
10.Wateringse veld D2301261201
11.Leonidas D16301231001
12.DSHC D430030500

Spelers (19)

Fluit dienst

Zondag 9 oktober
14:15
D12HDS D4
Scheidsrechters: D9
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 30 oktober
10:45
D10Leonidas D26
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
14:05
D6Spijkenisse D3
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 13 november
12:25
D8Waddinxveen D3
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 27 november
17:15
D8DSHC D5
Scheidsrechters: D9
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

WaterDelfsLeoniLeoniHDM DVictoRijswRing LeideGroenDSHC Alect
Wateringse veld D22 - 31 - 6
Delfshaven D31 - 2
Leonidas D202 - 0
Leonidas D160 - 12 - 2
HDM D50 - 42 - 0
Victoria D83 - 3
Rijswijk D34 - 13 - 1
Ring Pass Delft D64 - 02 - 1
Leiden D54 - 1
Groen-Geel D95 - 3
DSHC D40 - 1
Alecto-Augustinus D67 - 1