Heren 1

5e in poule Heren senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Goirle
H1
Uit
16-05-2021 10:00
Nr. 457751
AFGELAST, KNHB-afgelasting
H1
HDS
Thuis
30-05-2021 10:00
Nr. 457759
AFGELAST, KNHB-afgelasting
Shot
H1
Uit
06-06-2021 10:00
Nr. 457767
AFGELAST, KNHB-afgelasting
H1
Pijnacker
Thuis
13-06-2021 10:00
Nr. 457771
AFGELAST,

Poule stand (5e in poule Heren senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Pijnacker H16600229018
2.Barendrecht H165102010016
3.Goirle H165012514015
4.Derby H163211714011
5.Groen-Geel H16303191309
6.HDS H16222131208
7.Dordrecht H16204121506
8.Drunen H16204141906
9.Pelikaan H1620481406
10.Westland H16204192706
11.DES H16105112103
12.Shot H1601571901

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Team resultaten

DES HHDS HWestlShot PijnaPelikGroenGoirlDruneDordrDerbyBaren
DES H11 - 53 - 13 - 5
HDS H12 - 0
Westland H13 - 23 - 4
Shot H10 - 11 - 4
Pijnacker H13 - 15 - 1
Pelikaan H12 - 12 - 32 - 3
Groen-Geel H14 - 1
Goirle H16 - 35 - 14 - 2
Drunen H14 - 32 - 43 - 4
Dordrecht H13 - 22 - 3
Derby H14 - 22 - 12 - 4
Barendrecht H14 - 03 - 12 - 2