Heren 1

6e in poule Heren senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
4
DES H1
2
Pelikaan H1
4
Barendrecht H1
3
Westland H1
2
Dordrecht H1
3
Pijnacker H1
1
Drunen H1
3
Groen-Geel H1
3
Goirle H1
6
Derby H1
4
HDS H1
2
Shot H1
Zondag 21 november
2
Groen-Geel H1
3
Goirle H1
2
Pelikaan H1
5
HDS H1
3
Derby H1
1
Barendrecht H1
9
Pijnacker H1
0
DES H1
1
Shot H1
2
Drunen H1
4
Westland H1
1
Dordrecht H1
Zondag 14 november
2
DES H1
2
Westland H1
1
Derby H1
2
Groen-Geel H1
1
Drunen H1
1
Pelikaan H1
Dordrecht H1
Barendrecht H1
8
Goirle H1
0
Shot H1
3
HDS H1
3
Pijnacker H1
Zondag 7 november
3
Barendrecht H1
1
Groen-Geel H1
3
Dordrecht H1
4
DES H1
1
Pelikaan H1
4
Goirle H1
4
Pijnacker H1
2
Drunen H1
1
Shot H1
2
Derby H1
4
Westland H1
4
HDS H1

Wedstrijdschema

HDS H1
H1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 516105
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
H1
DES H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516109
HDS H1
H1
Uit
25-03-2022 20:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 621881
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
Dordrecht H1
H1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 516113
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
H1
Westland H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516120
Pijnacker H1
H1
Uit
10-04-2022 14:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 516128
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
H1
Pelikaan H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516133
Shot H1
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516138
Locatie: Univ v. Tilburg, TILBURG
H1
Barendrecht H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516146
H1
Derby H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516148
Goirle H1
H1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 516158
Locatie: Sportp. 'Van de Wildenberg', GOIRLE
H1
Drunen H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516160

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goirle H1118215320026
2.Pijnacker H1118123919025
3.Derby H1117042921021
4.HDS H1115513927020
5.Barendrecht H1105232719017
6.Groen-Geel H1115152423016
7.Westland H1114343134015
8.Drunen H1114251924014
9.DES H1113262440011
10.Dordrecht H1103161731010
11.Shot H111209153506
12.Pelikaan H111119113504

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Team resultaten

DES HHDS HWestlShot PijnaPelikGroenGoirlDruneDordrDerbyBaren
DES H14 - 42 - 24 - 21 - 31 - 54 - 3
HDS H14 - 23 - 36 - 14 - 03 - 22 - 2
Westland H14 - 44 - 25 - 44 - 44 - 1
Shot H13 - 11 - 22 - 11 - 21 - 2
Pijnacker H19 - 03 - 25 - 04 - 24 - 1
Pelikaan H12 - 50 - 52 - 01 - 40 - 3
Groen-Geel H13 - 33 - 21 - 22 - 32 - 0
Goirle H14 - 18 - 06 - 09 - 03 - 63 - 3
Drunen H13 - 24 - 01 - 11 - 32 - 41 - 0
Dordrecht H13 - 43 - 22 - 31 - 14 - 2 -
Derby H13 - 15 - 12 - 01 - 22 - 13 - 1
Barendrecht H14 - 34 - 12 - 15 - 03 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Heren Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-West".