Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

10e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
1e in poule Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 06
2e in poule Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12
1e in poule Silvercup - KO32 Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 19
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 21 mei
0
Groen-Geel H1
4
Leonidas H1
0
Zoetermeer H1
4
HUDITO H1
0
Pollux H1
7
Klein Zwitserland H1
4
Etten-Leur H1
1
Roomburg H1
3
Derby H1
4
Alecto H1
4
Berkel-Rodenrijs H1
3
DSHC H1
Zondag 14 mei
6
Klein Zwitserland H1
0
Zoetermeer H1
2
HUDITO H1
4
Etten-Leur H1
4
Alecto H1
0
Pollux H1
1
Roomburg H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
0
DSHC H1
3
Groen-Geel H1
2
Leonidas H1
0
Derby H1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H122211010614064
2.Leonidas H12214536034047
3.Alecto H12213636134045
4.Zoetermeer H12212465246040
5.HUDITO H12210395241033
6.Etten-Leur H12210395052033
7.Roomburg H1229494046031
8.Berkel-Rodenrijs H12282123559026
9.Pollux H12270152964021
10.Groen-Geel H12262144053020
11.Derby H12241173773013
12.DSHC H1222119358107
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H110102201
2.Klein Zwitserland H110102201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H110102201
2.Groen-Geel H110102201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H111003203
2.Dordrecht H110012300

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (20)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
do
19:15
-
20:45
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AleBerDerDSHEttGroHUDKleLeoPolRooZoe
Alecto H13 - 13 - 06 - 21 - 23 - 32 - 10 - 31 - 14 - 02 - 02 - 2
Berkel-Rodenrijs H11 - 54 - 34 - 32 - 23 - 43 - 21 - 72 - 41 - 40 - 31 - 0
Derby H13 - 43 - 54 - 31 - 32 - 11 - 40 - 52 - 34 - 12 - 21 - 3
DSHC H11 - 41 - 23 - 20 - 10 - 31 - 32 - 62 - 41 - 32 - 31 - 4
Etten-Leur H11 - 23 - 12 - 36 - 14 - 22 - 10 - 71 - 56 - 04 - 14 - 4
Groen-Geel H12 - 20 - 15 - 10 - 22 - 12 - 32 - 50 - 43 - 06 - 41 - 2
HUDITO H11 - 14 - 07 - 22 - 12 - 41 - 00 - 42 - 32 - 01 - 30 - 1
Klein Zwitserland H11 - 13 - 06 - 110 - 15 - 04 - 05 - 22 - 04 - 14 - 06 - 0
Leonidas H14 - 31 - 02 - 02 - 22 - 03 - 14 - 41 - 26 - 12 - 01 - 1
Pollux H13 - 50 - 11 - 04 - 34 - 12 - 10 - 40 - 72 - 40 - 20 - 2
Roomburg H10 - 31 - 13 - 03 - 22 - 23 - 22 - 20 - 43 - 10 - 14 - 2
Zoetermeer H12 - 43 - 13 - 25 - 14 - 13 - 00 - 42 - 63 - 33 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12".

DorGro
Dordrecht H12 - 3
Groen-Geel H1