Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

9e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

H1
Ommoord H1
Thuis
04-03-2018
Nr. 15601
Etten Leur H1
H1
Uit
11-03-2018
Nr. 16139
Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR
H1
Pollux H1
Thuis
18-03-2018
Nr. 16416
Berkel Rodenrijs H1
H1
Uit
25-03-2018
Nr. 16893
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
H1
Roomburg H1
Thuis
08-04-2018
Nr. 17229
Rijswijk H1
H1
Uit
15-04-2018
Nr. 17686
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
H1
Hudito H1
Thuis
22-04-2018
Nr. 18044
Ring Pass H1
H1
Uit
29-04-2018
Nr. 18437
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
Zoetermeer H1
H1
Uit
06-05-2018
Nr. 19180
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H1
Alecto H1
Thuis
13-05-2018
Nr. 19197

Poule stand (9e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft H11212005412036
2.Alecto H11210113313032
3.Berkel-Rodenrijs H1129213919029
4.HUDITO H1129123318029
5.Rijswijk H1126153034020
6.Etten-Leur H1125161728017
7.Roomburg H1124172628013
8.Warande H1124082434012
9.Groen-Geel H1123181930010
10.Zoetermeer H1123181527010
11.Ommoord H1121110143705
12.Pollux H1121011133703

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (20)

Team resultaten

AleBerEttGroHUDOmmPolRijRinRooWarZoe
Alecto H11 - 02 - 13 - 04 - 12 - 11 - 0
Berkel-Rodenrijs H14 - 44 - 24 - 04 - 12 - 32 - 0
Etten-Leur H11 - 72 - 40 - 42 - 03 - 11 - 40 - 1
Groen-Geel H11 - 21 - 13 - 41 - 63 - 25 - 1
HUDITO H12 - 23 - 05 - 25 - 23 - 1
Ommoord H11 - 20 - 32 - 11 - 42 - 62 - 32 - 2
Pollux H11 - 22 - 01 - 22 - 30 - 31 - 22 - 5
Rijswijk H13 - 54 - 22 - 12 - 52 - 2
Ring Pass Delft H11 - 06 - 13 - 08 - 15 - 1
Roomburg H12 - 62 - 33 - 02 - 33 - 1
Warande H11 - 21 - 30 - 22 - 12 - 42 - 77 - 3
Zoetermeer H10 - 21 - 20 - 10 - 20 - 22 - 1