Heren 1

2e in poule Heren senioren 2e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
3
Derby H1
1
DES H1
0
Pelikaan H1
5
Pijnacker H1
2
Groen-Geel H1
0
Dordrecht H1
1
Shot H1
2
Westland H1
4
Goirle H1
1
HDS H1
Zondag 19 september
1
DES H1
3
Groen-Geel H1
2
Drunen H1
4
Goirle H1
3
HDS H1
2
Derby H1
3
Dordrecht H1
2
Shot H1
4
Westland H1
2
Pelikaan H1
Zondag 12 september
0
Pelikaan H1
3
Dordrecht H1
2
Derby H1
1
Drunen H1
3
Groen-Geel H1
3
HDS H1
3
Shot H1
1
DES H1

Wedstrijdschema

Westland H1
H1
Uit
03-10-2021 14:45
Rabobank Veld (1) (Waterveld)
Nr. 516056
Locatie: Sportp. 'Hoge Bomen', NAALDWIJK
H1
Pijnacker H1
Thuis
10-10-2021 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516062
Pelikaan H1
H1
Uit
17-10-2021 14:45
Veld 1 - Rabobank hoofdveld (Waterveld)
Nr. 516067
Locatie: Sportp. 'Hulsdonk', ROOSENDAAL
H1
Shot H1
Thuis
31-10-2021 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516075
Barendrecht H1
H1
Uit
07-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516076
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
Derby H1
H1
Uit
14-11-2021 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 516083
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT
H1
Goirle H1
Thuis
21-11-2021 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 516088
Drunen H1
H1
Uit
28-11-2021 14:45
Rietveld (Zandveld)
Nr. 516097
Locatie: Rekreatiepark, DRUNEN
HDS H1
H1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 516105
Locatie: Madestein (Loosduinen), 'S-GRAVENHAGE
H1
DES H1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516109
Dordrecht H1
H1
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 516113
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
H1
Westland H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516120
Pijnacker H1
H1
Uit
10-04-2022 14:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 516128
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', PIJNACKER
H1
Pelikaan H1
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 516133
Shot H1
H1
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 516138
Locatie: Univ v. Tilburg, TILBURG
H1
Barendrecht H1
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 516146
H1
Derby H1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516148
Goirle H1
H1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 516158
Locatie: Sportp. 'Van de Wildenberg', GOIRLE
H1
Drunen H1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516160

Poule stand (2e in poule Heren senioren 2e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Goirle H1321011607
2.Groen-Geel H132108407
3.Pijnacker H132019406
4.Westland H132018606
5.Derby H132017506
6.Dordrecht H132016406
7.Barendrecht H131115504
8.HDS H131117904
9.Shot H131026603
10.Drunen H131024603
11.DES H130033900
12.Pelikaan H1300321200

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
do
19:15
-
20:45
Groene Weide (Waterveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 10 oktober
16:35
H3Rotterdam H3
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 21 november
16:35
H2Leonidas H6
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

DES HHDS HWestlShot PijnaPelikGroenGoirlDruneDordrDerbyBaren
DES H11 - 3
HDS H13 - 2
Westland H14 - 2
Shot H13 - 11 - 2
Pijnacker H1
Pelikaan H10 - 50 - 3
Groen-Geel H13 - 32 - 0
Goirle H14 - 1
Drunen H12 - 4
Dordrecht H13 - 2
Derby H13 - 12 - 1
Barendrecht H1