Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

9e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
2e in poule Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12
1e in poule Silvercup - KO32 Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 19
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 24 maart
2
Berkel-Rodenrijs H1
2
Groen-Geel H1
Zondag 19 maart
4
Klein Zwitserland H1
0
Roomburg H1
1
Alecto H1
2
Etten-Leur H1
0
Pollux H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
1
DSHC H1
3
HUDITO H1
2
Derby H1
1
Groen-Geel H1
1
Leonidas H1
1
Zoetermeer H1
Zondag 12 maart
1
HUDITO H1
3
Roomburg H1
3
Groen-Geel H1
0
Pollux H1
5
Zoetermeer H1
1
DSHC H1
1
Etten-Leur H1
5
Leonidas H1
0
Derby H1
5
Klein Zwitserland H1
1
Berkel-Rodenrijs H1
5
Alecto H1

Wedstrijdschema

H1
Klein Zwitserland H1
Thuis
26-03-2017 14:45
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 4056
H1
Berkel Rodenrijs H1
Thuis
02-04-2017 14:45
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 4051
Etten Leur H1
H1
Uit
09-04-2017
Nr. 3889
Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR
H1
Zoetermeer H1
Thuis
23-04-2017
Nr. 4060
Hudito H1
H1
Uit
30-04-2017
Nr. 4291
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT
H1
Roomburg H1
Thuis
07-05-2017
Nr. 4059
DSHC H1
H1
Uit
14-05-2017
Nr. 3824
Locatie: TU-sportcentrum, DELFT
H1
Leonidas H1
Thuis
21-05-2017
Nr. 4057

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H1141400619042
2.Zoetermeer H1148333624027
3.Leonidas H1147523723026
4.Alecto H1147523421026
5.HUDITO H1146353428021
6.Roomburg H1146352628021
7.Pollux H1146082436018
8.Etten-Leur H1145182333016
9.Groen-Geel H1144282632014
10.Berkel-Rodenrijs H11440101838012
11.Derby H11431102347010
12.DSHC H1142111214407
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H110102201
2.Groen-Geel H110102201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H111003203
2.Dordrecht H110012300

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (20)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
do
19:15
-
20:45
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 2 april
11:00
D2Pinoke D4
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Semiveld)

Team resultaten

AleBerDerDSHEttGroHUDKleLeoPolRooZoe
Alecto H13 - 13 - 01 - 23 - 30 - 31 - 12 - 02 - 2
Berkel-Rodenrijs H11 - 53 - 42 - 41 - 40 - 31 - 0
Derby H13 - 52 - 10 - 52 - 34 - 12 - 21 - 3
DSHC H11 - 41 - 23 - 20 - 11 - 32 - 62 - 31 - 4
Etten-Leur H11 - 23 - 12 - 36 - 12 - 11 - 5
Groen-Geel H12 - 25 - 10 - 22 - 12 - 33 - 0
HUDITO H11 - 14 - 07 - 22 - 10 - 41 - 30 - 1
Klein Zwitserland H13 - 06 - 15 - 04 - 05 - 24 - 14 - 0
Leonidas H11 - 02 - 22 - 03 - 14 - 41 - 26 - 11 - 1
Pollux H13 - 50 - 11 - 04 - 34 - 12 - 10 - 4
Roomburg H12 - 23 - 22 - 20 - 43 - 10 - 14 - 2
Zoetermeer H15 - 14 - 13 - 02 - 63 - 33 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12".

DorGro
Dordrecht H12 - 3
Groen-Geel H1