Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

8e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 15 oktober
0
Zoetermeer H1
1
HUDITO H1
2
Etten-Leur H1
0
Ommoord H1
1
Pollux H1
2
Warande H1
4
Berkel-Rodenrijs H1
4
Alecto H1
3
Roomburg H1
0
Groen-Geel H1
2
Rijswijk H1
5
Ring Pass Delft H1
Zondag 8 oktober
5
HUDITO H1
2
Rijswijk H1
5
Ring Pass Delft H1
1
Roomburg H1
1
Groen-Geel H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
4
Alecto H1
1
Pollux H1
0
Warande H1
2
Etten-Leur H1
2
Ommoord H1
2
Zoetermeer H1

Wedstrijdschema

H1
Rijswijk H1
Thuis
22-10-2017 14:45
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 13158
Hudito H1
H1
Uit
29-10-2017 14:45
Waterveld
Nr. 13497
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Rabo veld
H1
Ring Pass H1
Thuis
05-11-2017
Nr. 13973
H1
Zoetermeer H1
Thuis
12-11-2017
Nr. 14312
Alecto H1
H1
Uit
19-11-2017
Nr. 14722
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
Warande H1
H1
Uit
26-11-2017
Nr. 15449
Locatie: Sportpark 'Paterserf', OOSTERHOUT NB
H1
Ommoord H1
Thuis
04-03-2018
Nr. 15601
Etten Leur H1
H1
Uit
11-03-2018
Nr. 16139
Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR
H1
Pollux H1
Thuis
18-03-2018
Nr. 16416
Berkel Rodenrijs H1
H1
Uit
25-03-2018
Nr. 16893
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
H1
Roomburg H1
Thuis
08-04-2018
Nr. 17229
Rijswijk H1
H1
Uit
15-04-2018
Nr. 17686
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg , RIJSWIJK
H1
Hudito H1
Thuis
22-04-2018
Nr. 18044
Ring Pass H1
H1
Uit
29-04-2018
Nr. 18437
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
Zoetermeer H1
H1
Uit
06-05-2018
Nr. 19180
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H1
Alecto H1
Thuis
13-05-2018
Nr. 19197

Poule stand (8e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ring Pass Delft H16600287018
2.Alecto H16510217017
3.HUDITO H16510167017
4.Berkel-Rodenrijs H163212013011
5.Warande H16303151309
6.Rijswijk H16213111708
7.Etten-Leur H1621371508
8.Groen-Geel H1621371107
9.Roomburg H16114111804
10.Zoetermeer H1611471404
11.Pollux H1610571803
12.Ommoord H1601551502

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Team resultaten

AleBerEttGroHUDOmmPolRijRinRooWarZoe
Alecto H13 - 04 - 11 - 0
Berkel-Rodenrijs H14 - 44 - 12 - 3
Etten-Leur H11 - 72 - 01 - 4
Groen-Geel H11 - 21 - 13 - 2
HUDITO H12 - 23 - 05 - 2
Ommoord H11 - 22 - 32 - 2
Pollux H12 - 01 - 21 - 2
Rijswijk H12 - 12 - 52 - 2
Ring Pass Delft H13 - 08 - 15 - 1
Roomburg H12 - 63 - 02 - 3
Warande H11 - 20 - 27 - 3
Zoetermeer H10 - 10 - 22 - 1