Heren 1

1e klasse Heren senioren Poule B

10e in poule 1e klasse Heren senioren Poule B
1e in poule Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 06
2e in poule Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12
1e in poule Silvercup - KO32 Heren Bekercompetitie Ronde 3 Poule 19
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 23 april
2
Klein Zwitserland H1
0
Leonidas H1
6
Alecto H1
2
DSHC H1
1
Groen-Geel H1
2
Zoetermeer H1
0
Pollux H1
2
Roomburg H1
1
Derby H1
4
HUDITO H1
2
Berkel-Rodenrijs H1
2
Etten-Leur H1

Wedstrijdschema

Hudito H1
H1
Uit
30-04-2017 14:45
Waterveld
Nr. 4291
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', DELFT - Rabo veld
H1
Roomburg H1
Thuis
07-05-2017 14:45
Groene Weide (Semiveld)
Nr. 4059
Let op: H1 2x fluiten
DSHC H1
H1
Uit
14-05-2017
Nr. 3824
Locatie: TU Delft - Sportcentrum, DELFT
H1
Leonidas H1
Thuis
21-05-2017
Nr. 4057

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H11818008513054
2.Alecto H11811524926038
3.Zoetermeer H11811344531036
4.Leonidas H11810534629035
5.HUDITO H1188374334027
6.Roomburg H1188373135027
7.Etten-Leur H1188283838026
8.Berkel-Rodenrijs H11861112650019
9.Pollux H11860122448018
10.Groen-Geel H11842123144014
11.Derby H11831143061010
12.DSHC H1182115286707
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H110102201
2.Klein Zwitserland H110102201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel-Rodenrijs H110102201
2.Groen-Geel H110102201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H111003203
2.Dordrecht H110012300

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (20)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
do
19:15
-
20:45
Groene Weide (Semiveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 7 mei
11:00
HARijswijk HA
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Semiveld)

Team resultaten

AleBerDerDSHEttGroHUDKleLeoPolRooZoe
Alecto H13 - 13 - 06 - 21 - 23 - 32 - 10 - 31 - 12 - 02 - 2
Berkel-Rodenrijs H11 - 54 - 32 - 23 - 41 - 72 - 41 - 40 - 31 - 0
Derby H13 - 51 - 32 - 11 - 40 - 52 - 34 - 12 - 21 - 3
DSHC H11 - 41 - 23 - 20 - 11 - 32 - 62 - 42 - 31 - 4
Etten-Leur H11 - 23 - 12 - 36 - 14 - 22 - 11 - 56 - 0
Groen-Geel H12 - 20 - 15 - 10 - 22 - 12 - 32 - 53 - 01 - 2
HUDITO H11 - 14 - 07 - 22 - 10 - 42 - 32 - 01 - 30 - 1
Klein Zwitserland H13 - 06 - 110 - 15 - 04 - 05 - 22 - 04 - 14 - 0
Leonidas H11 - 02 - 22 - 03 - 14 - 41 - 26 - 12 - 01 - 1
Pollux H13 - 50 - 11 - 04 - 34 - 12 - 10 - 40 - 20 - 2
Roomburg H10 - 33 - 22 - 23 - 22 - 20 - 43 - 10 - 14 - 2
Zoetermeer H12 - 43 - 25 - 14 - 13 - 02 - 63 - 33 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Achtste finales Heren Bekercompetitie Ronde 5 Poule 06".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Silvercup - Zestiende finales Heren Bekercompetitie Ronde 4 Poule 12".

DorGro
Dordrecht H12 - 3
Groen-Geel H1