Heren 1

9e in poule Landelijk - A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
3
Groen-Geel H1
1
Derby H1
4
HUDITO H1
1
Barendrecht H1
3
Houten H1
4
Alecto H1
3
Schiedam H1
6
Fletiomare H1
4
IJssel H1
2
Rijswijk H1
0
Ommoord H1
4
Zoetermeer H1
Zondag 24 maart
2
Fletiomare H1
1
IJssel H1
3
Alecto H1
2
Schiedam H1
0
Barendrecht H1
4
Houten H1
2
Derby H1
3
HUDITO H1
2
Groen-Geel H1
4
Ommoord H1
3
Rijswijk H1
2
Zoetermeer H1
Zondag 17 maart
2
HUDITO H1
2
Groen-Geel H1
3
Houten H1
0
Derby H1
3
Schiedam H1
3
Barendrecht H1
2
IJssel H1
4
Alecto H1
3
Zoetermeer H1
2
Fletiomare H1
4
Ommoord H1
2
Rijswijk H1

Wedstrijdschema

Barendrecht H1
H1
Uit
14-04-2024 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154573
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
H1
Alecto H1
Thuis
21-04-2024 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154578
Fletiomare H1
H1
Uit
28-04-2024 14:45
1 - Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154583
Locatie: Sportpark Fletiomare Novum, Utrecht
H1
Rijswijk H1
Thuis
12-05-2024 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154591
Zoetermeer H1
H1
Uit
26-05-2024
Nr. 1154598
Locatie: Sportpark 'Van Tuyll', Zoetermeer
H1
IJssel H1
Thuis
02-06-2024 14:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1154604

Poule stand (9e in poule Landelijk - A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Houten H11611414119037
2.HUDITO H11611413719037
3.Zoetermeer H11611235221035
4.Rijswijk H1169344224030
5.Alecto H1168173935025
6.Fletiomare H1167273934023
7.Derby H1166283938020
8.Ommoord H1166283545020
9.Groen-Geel H1164393547015
10.Schiedam H11633103448012
11.IJssel H11631122653010
12.Barendrecht H1162311215709

Team nieuws

Wedstrijdverslag 14-09-2014 HDS H1 - Groen-Geel H1

Dinsdag 16 september 2014

Na een lange voorbereiding was het dan eindelijk zo ver: de eerste competitie wedstrijd tegen HDS. Waar 5 weken lang aan gewerkt is, zou nu allemaal op zijn plek moeten vallen. In het begin van de voorbereiding hebben we al een oefenwedstrijd tegen HDS gespeeld, die uiteindelijk met 6-2 gewonnen werd. Maar ook in hockey gelden in het verleden gehaalde resultaten niet voor toekomst en dus moesten we het gewoon weer laten zien.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (19)

Scheidsrechtersbeurt

Zondag 21 april
16:25
H3DSHC H2-O
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 12 mei
16:50
D4Dopie D2-O
Scheidsrechters: H1
Water ABN AMRO
Zondag 2 juni
18:00
H6Zoetermeer H4
Scheidsrechters: H1
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

SchieZoeteIJsseRijswOmmooHUDITHouteGroenFletiDerbyBarenAlect
Schiedam H14 - 00 - 34 - 51 - 44 - 13 - 63 - 23 - 30 - 1
Zoetermeer H14 - 12 - 27 - 00 - 13 - 22 - 16 - 14 - 0
IJssel H10 - 34 - 23 - 23 - 31 - 41 - 22 - 64 - 22 - 4
Rijswijk H13 - 25 - 04 - 10 - 25 - 13 - 25 - 04 - 1
Ommoord H10 - 44 - 21 - 20 - 14 - 35 - 12 - 52 - 2
HUDITO H14 - 12 - 01 - 11 - 12 - 23 - 14 - 12 - 1
Houten H12 - 12 - 13 - 05 - 11 - 03 - 03 - 23 - 4
Groen-Geel H12 - 10 - 22 - 43 - 31 - 13 - 53 - 14 - 0
Fletiomare H15 - 04 - 42 - 13 - 33 - 21 - 20 - 13 - 1
Derby H13 - 35 - 10 - 02 - 32 - 45 - 31 - 4
Barendrecht H14 - 41 - 42 - 10 - 30 - 41 - 02 - 4
Alecto H13 - 23 - 43 - 20 - 11 - 23 - 34 - 26 - 0