Heren 10

9e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
1
Groen-Geel H10
1
Roomburg H6
5
Catwijck H2-O
1
Alkemade H2-O
5
Klein Zwitserland H4
0
Groen-Geel H9
1
Nieuwkoop H2-O
1
Evergreen H2-O
Zondag 12 september
4
Alkemade H2-O
3
Groen-Geel H10
2
Roomburg H6
1
Klein Zwitserland H4
0
Groen-Geel H9
0
Leonidas H25
1
Rijswijk H4
1
Catwijck H2-O

Wedstrijdschema

Catwijck H2
H10
Uit
26-09-2021 10:30
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 561772
Locatie: sportpark 'De Krom', KATWIJK
Thuis
03-10-2021 14:10
Wittebrugveld
Nr. 561776
Scheidsrechters: H13
Leiden H8
H10
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 561786
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H10
Leiden H7
Thuis
24-10-2021 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 561788
Scheidsrechters: HLA
Nieuwkoop H2
H10
Uit
31-10-2021 16:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 561799
Locatie: Sportp. 'De Dulen', NIEUWKOOP
H10
Evergreen H2
Thuis
07-11-2021 12:35
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 561800
Scheidsrechters: H9, COTD
Leonidas H25
H10
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 561809
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Rijswijk H4
H10
Uit
21-11-2021 00:00
Nr. 561816
Locatie: Sportp. Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
H10
Klein Zwitserland H4
Thuis
28-11-2021 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 561820
Scheidsrechters: H7
H10
Alkemade H2
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 561825
Roomburg H6
H10
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 561835
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H10
Catwijck H2
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 561837
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 561846
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), WASSENAAR
H10
Leiden H8
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 561848
Leiden H7
H10
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 561857
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H10
Nieuwkoop H2
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 561860
Evergreen H2
H10
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 561868
Locatie: Sportp. Schweitzerdreef, MAASSLUIS
H10
Leonidas H25
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 561871
H10
Rijswijk H4
Thuis
29-05-2022 00:00
Nr. 561881
Klein Zwitserland H4
H10
Uit
12-06-2022 00:00
Nr. 561886
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve 4e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Catwijck H2-O21106204
2.Nieuwkoop H2-O21105104
3.Evergreen H2-O21105304
4.Leonidas H2521102004
5.Roomburg H621103204
6.Klein Zwitserland H421016203
7.Alkemade H2-O21015803
8.Rijswijk H410101101
9.Groen-Geel H1020114501
10.Groen-Geel H920110501
11.Leiden-Quintus H810012400
12.Leiden H720020600

Spelers (19)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Schapenweide (Zandveld) (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
12:35
H13Groen-Geel H14
Scheidsrechters: H10
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 24 oktober
12:35
H8Roomburg H4
Scheidsrechters: H10
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 7 november
14:10
H9Alkemade H2
Scheidsrechters: H10
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 28 november
11:00
H7HDS H4
Scheidsrechters: H10
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

AlkemLeoniRijswLeideLeideEvergRoombNieuwKleinGroenGroenCatwi
Alkemade H2-O4 - 3
Leonidas H25
Rijswijk H41 - 1
Leiden-Quintus H8
Leiden H7
Evergreen H2-O
Roomburg H62 - 1
Nieuwkoop H2-O1 - 1
Klein Zwitserland H45 - 0
Groen-Geel H101 - 1
Groen-Geel H90 - 0
Catwijck H2-O5 - 1