Heren 12

9e in poule Heren senioren reserve 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
4
Leonidas H23
0
Rotterdam H8
Zondag 12 september
0
Victoria H7
5
Leiden H10
2
Hoeksche Waard H2-O
0
Forcial H1

Wedstrijdschema

H12
Leiden H10
Thuis
26-09-2021 17:20
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562898
Scheidsrechters: HB
Forcial H1
H12
Uit
03-10-2021 14:00
De Vos Services veld (Waterveld)
Nr. 562905
Locatie: Sportpark Tweede Slag, ROCKANJE
H12
Barendrecht H5
Thuis
10-10-2021 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 562910
Scheidsrechters: H14
Leonidas H26
H12
Uit
24-10-2021 00:00
Nr. 562920
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H12
Hoeksche Waard H2
Thuis
31-10-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 562922
Scheidsrechters: H11
Victoria H7
H12
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 562932
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
H12
Dordrecht H3
Thuis
14-11-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 562934
Scheidsrechters: H8
H12
Feijenoord H2
Thuis
21-11-2021 15:45
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 562942
Scheidsrechters: H9
Rotterdam H8
H12
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 562950
Locatie: Sportpark Hazelaarweg, ROTTERDAM
Leonidas H23
H12
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 562956
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H12
Krimpen H2
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 562960
Leiden H10
H12
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 562967
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H12
Forcial H1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 562970
Barendrecht H5
H12
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 562975
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT
H12
Leonidas H26
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 562983
Hoeksche Waard H2
H12
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 562990
Locatie: recreatieoord Binnenmaas, MIJNSHEERENLAND
H12
Victoria H7
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 562994
Dordrecht H3
H12
Uit
22-05-2022 00:00
Nr. 563000
Locatie: Schenkeldijk, DORDRECHT
Feijenoord H2
H12
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 563002
Locatie: Sportcomplex Olympia, ROTTERDAM
H12
Rotterdam H8
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 563014

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feijenoord H2-O220012106
2.Hoeksche Waard H2-O220010306
3.Leiden H1022008106
4.Leonidas H2322007106
5.Forcial H121013203
6.Dordrecht H321014503
7.Barendrecht H5210171103
8.Krimpen H2-O20112301
9.Groen-Geel H1220111301
10.Leonidas H2620023800
11.Victoria H720020800
12.Rotterdam H8200211200

Spelers (15)

Trainingen

do
19:15
-
20:45
Schapenweide (Zandveld) (B)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 26 september
15:45
HBRing Pass H35B
Scheidsrechters: H12
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 10 oktober
11:00
H14HDS H5
Scheidsrechters: H12
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 31 oktober
09:15
H11Ring Pass H6
Scheidsrechters: H12
Schapenweide (Zandveld)
12:35
D19Evergreen D2
Scheidsrechters: H12, COTD
Wittebrugveld
Zondag 14 november
15:45
H8Waddinxveen H2
Scheidsrechters: H12
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
14:10
H9Leiden H8
Scheidsrechters: H12
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

LeideFeijeLeoniLeoniBarenVictoRotteKrimpHoeksGroenForciDordr
Leiden H10
Feijenoord H2-O
Leonidas H26
Leonidas H234 - 0
Barendrecht H5
Victoria H70 - 5
Rotterdam H8
Krimpen H2-O
Hoeksche Waard H2-O2 - 0
Groen-Geel H12
Forcial H1
Dordrecht H3