Heren 12

9e in poule Zuid-Holland - Poule A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
1
Groen-Geel H10
3
Leonidas H23
3
Groen-Geel H12
0
Roomburg H6
1
Rijswijk H5
3
Schoonhoven H1
3
HCRB H1
1
Victoria H8
Woensdag 30 november
1
Alphen H4
1
HCRB H1
4
Dopie H4
3
Groen-Geel H12
Zondag 27 november
3
Leonidas H23
1
Rijswijk H5
1
Roomburg H6
4
Alphen H4
4
Schoonhoven H1
2
Schiedam H5
2
Pijnacker H5
0
Groen-Geel H10
Zondag 20 november
1
Victoria H8
2
Pijnacker H5
0
Schiedam H5
4
Dopie H4
Zondag 13 november
5
Dopie H4
0
Rijswijk H5
2
Victoria H8
4
Leonidas H23
0
Roomburg H6
2
Schiedam H5
4
Schoonhoven H1
1
Groen-Geel H10
5
Alphen H4
2
Groen-Geel H12
1
Pijnacker H5
8
HCRB H1

Wedstrijdschema

Schoonhoven H1
H12
Uit
12-03-2023
Nr. 937346
Locatie: Schoonhoven-Oost, Schoonhoven
H12
Leonidas H23
Thuis
19-03-2023
Nr. 937351
Pijnacker H5
H12
Uit
26-03-2023 10:45
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 937355
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
H12
Victoria H8
Thuis
02-04-2023
Nr. 952812
Uit
16-04-2023
Nr. 937365
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
H12
Rijswijk H5
Thuis
23-04-2023
Nr. 937370
Schiedam H5
H12
Uit
14-05-2023
Nr. 937374
Locatie: Sportpark HC Schiedam, Schiedam
H12
HCRB H1
Thuis
21-05-2023
Nr. 937381
H12
Alphen H4
Thuis
04-06-2023
Nr. 937384
Roomburg H6
H12
Uit
11-06-2023
Nr. 937389
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
H12
Dopie H4
Thuis
18-06-2023
Nr. 937395

Poule stand (9e in poule Zuid-Holland - Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCRB H1119203912029
2.Dopie H4118125113025
3.Schoonhoven H1117133320022
4.Leonidas H23117043023021
5.Alphen H4117223018320
6.Schiedam H5116142018019
7.Rijswijk H5114161421013
8.Victoria H8113262324011
9.Groen-Geel H12113172233010
10.Pijnacker H5113171637010
11.Roomburg H611218103507
12.Groen-Geel H1011011043801

Spelers (20)

Team resultaten

PijnaDopieSchieRijswHCRB LeoniVictoSchooRoombGroenGroenAlphe
Pijnacker H51 - 82 - 41 - 82 - 62 - 02 - 4
Dopie H45 - 02 - 26 - 15 - 26 - 04 - 3
Schiedam H50 - 41 - 00 - 32 - 11 - 1
Rijswijk H52 - 01 - 34 - 11 - 11 - 0
HCRB H12 - 12 - 13 - 14 - 04 - 0
Leonidas H233 - 12 - 34 - 30 - 14 - 3
Victoria H81 - 20 - 22 - 41 - 14 - 15 - 2
Schoonhoven H13 - 12 - 14 - 21 - 44 - 14 - 1
Roomburg H61 - 10 - 22 - 60 - 53 - 01 - 4
Groen-Geel H120 - 21 - 54 - 33 - 03 - 0
Groen-Geel H100 - 100 - 21 - 31 - 11 - 5
Alphen H42 - 05 - 11 - 11 - 01 - 55 - 2