Heren 2

6e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 13 oktober
5
HUDITO H2 (O)
2
Victoria H3
6
Kampong H4
1
Zoetermeer H2 (O)
3
Ring Pass Delft H3
4
Leonidas H5
4
Klein Zwitserland H3
0
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
2
HDS H2 (O)
2
Cartouche H3
Zondag 6 oktober
4
Leonidas H5
3
HUDITO H2 (O)
2
DSHC H2 (O)
1
Klein Zwitserland H3
3
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
3
Ring Pass Delft H3
6
Victoria H3
1
HDS H2 (O)
0
Cartouche H3
3
Kampong H4
Zondag 29 september
2
Groen-Geel H2
2
Cartouche H3
5
Kampong H4
2
Victoria H3
2
Klein Zwitserland H3
1
Zoetermeer H2 (O)
2
HDS H2 (O)
2
Leonidas H5
4
Berkel-Rodenrijs H2 (O)
3
DSHC H2 (O)

Wedstrijdschema

Berkel Rodenrijs (O)
H2
Uit
27-10-2019 12:30
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 203093
H2
Klein Zwitserland H3
Thuis
03-11-2019 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 203100
Scheidsrechters: D1
H2
Ring Pass H3
Thuis
10-11-2019 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 203109
Scheidsrechters: H3
Kampong H4
H2
Uit
17-11-2019 14:00
Kunstgras 9 (Waterveld)
Nr. 203116
H2
HDS (O)
Thuis
24-11-2019 16:35
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 203120
Scheidsrechters: H1
H2
Hudito (O)
Thuis
08-03-2020
Nr. 203128
Leonidas H5
H2
Uit
15-03-2020
Nr. 203133
H2
Victoria H3
Thuis
22-03-2020
Nr. 203138
Cartouche H3
H2
Uit
29-03-2020
Nr. 203142
H2
Zoetermeer (O)
Thuis
05-04-2020
Nr. 203147
DSHC (O)
H2
Uit
19-04-2020
Nr. 203156
H2
Berkel Rodenrijs (O)
Thuis
10-05-2020
Nr. 203159
Klein Zwitserland H3
H2
Uit
17-05-2020
Nr. 203169
Ring Pass H3
H2
Uit
24-05-2020
Nr. 203175
H2
Kampong H4
Thuis
07-06-2020
Nr. 203179
HDS (O)
H2
Uit
14-06-2020
Nr. 203185

Poule stand (6e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kampong H46510248016
2.Ring Pass Delft H364112517013
3.Victoria H364022213012
4.Cartouche H363212012011
5.Leonidas H56231161509
6.Groen-Geel H2621391107
7.Klein Zwitserland H36213111707
8.Berkel-Rodenrijs H2 (O)6213132207
9.HUDITO H2 (O)6204162106
10.Zoetermeer H2 (O)6204141906
11.HDS H2 (O)6123101805
12.DSHC H2 (O)6105142103

Spelers (16)

Fluit dienst

Zondag 3 november
12:45
D1Pollux D1
Scheidsrechters: H2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 10 november
11:05
H3Roomburg (O)
Scheidsrechters: H2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 24 november
12:55
H3Leonidas H6
Scheidsrechters: H2
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

HDS HZoeteVictoRing LeoniKleinKampoHUDITGroenDSHC CartoBerke
HDS H2 (O)2 - 21 - 42 - 2
Zoetermeer H2 (O)3 - 52 - 3
Victoria H36 - 15 - 2
Ring Pass Delft H33 - 4
Leonidas H53 - 32 - 24 - 3
Klein Zwitserland H32 - 14 - 0
Kampong H46 - 15 - 24 - 2
HUDITO H2 (O)0 - 35 - 24 - 3
Groen-Geel H22 - 2
DSHC H2 (O)2 - 52 - 1
Cartouche H30 - 35 - 3
Berkel-Rodenrijs H2 (O)3 - 34 - 31 - 5