Heren 2

12e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 27 september
0
Groen-Geel H2
1
Victoria H3
4
Cartouche H3
2
DSHC H2-O
1
Leonidas H5
3
Klein Zwitserland H3
1
Kampong H4
2
Zoetermeer H2-O
2
HDS H2-O
3
Berkel-Rodenrijs H2-O
Zondag 20 september
9
DSHC H2-O
3
Ring Pass Delft H3
3
Zoetermeer H2-O
2
Groen-Geel H2
7
Berkel-Rodenrijs H2-O
4
Kampong H4
2
Klein Zwitserland H3
4
Cartouche H3
Zondag 13 september
0
Groen-Geel H2
2
Berkel-Rodenrijs H2-O
2
Cartouche H3
3
Ring Pass Delft H3
1
Klein Zwitserland H3
2
Victoria H3
3
Leonidas H5
4
Zoetermeer H2-O
Zondag 6 september
1
Victoria H3
2
Cartouche H3
6
Ring Pass Delft H3
2
HDS H2-O
1
Berkel-Rodenrijs H2-O
4
Leonidas H5
4
Zoetermeer H2-O
1
Klein Zwitserland H3

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland H3
H2
Uit
04-10-2020 12:45
Veld 2 (Waterveld)
Nr. 433837
H2
Leonidas H5
Thuis
11-10-2020 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433842
H2
Cartouche H3
Thuis
25-10-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433847
Kampong H4
H2
Uit
01-11-2020
Nr. 433855
H2
HDS H2
Thuis
08-11-2020 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433857
Ring Pass H3
H2
Uit
15-11-2020
Nr. 433868
H2
DSHC H2
Thuis
22-11-2020 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 433871
H2
Hudito H2
Thuis
07-03-2021
Nr. 457775
Berkel Rodenrijs H2
H2
Uit
14-03-2021
Nr. 457778
H2
Zoetermeer H2
Thuis
21-03-2021
Nr. 457786
Victoria H3
H2
Uit
28-03-2021
Nr. 457795
H2
Klein Zwitserland H3
Thuis
11-04-2021
Nr. 457799
Leonidas H5
H2
Uit
18-04-2021
Nr. 457806
Cartouche H3
H2
Uit
25-04-2021
Nr. 457808
H2
Kampong H4
Thuis
16-05-2021
Nr. 457816
HDS H2
H2
Uit
30-05-2021
Nr. 457824
H2
Ring Pass H3
Thuis
06-06-2021
Nr. 457827
DSHC H2
H2
Uit
13-06-2021
Nr. 457834

Poule stand (12e in poule Heren senioren reserve Reserve 1e klasse B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zoetermeer H2-O4400137012
2.Cartouche H3430112809
3.Berkel-Rodenrijs H2-O4301131009
4.Victoria H342116507
5.Ring Pass Delft H33201121306
6.Leonidas H54112101004
7.HDS H2-O4112101104
8.HUDITO H2-O31113704
9.Kampong H4310210903
10.DSHC H2-O3102121203
11.Klein Zwitserland H3410371103
12.Groen-Geel H240043800

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Team resultaten

HDS HZoeteVictoRing LeoniKleinKampoHUDITGroenDSHC CartoBerke
HDS H2-O2 - 3
Zoetermeer H2-O4 - 13 - 2
Victoria H31 - 2
Ring Pass Delft H36 - 2
Leonidas H53 - 41 - 3
Klein Zwitserland H31 - 22 - 4
Kampong H41 - 2
HUDITO H2-O
Groen-Geel H20 - 10 - 2
DSHC H2-O9 - 3
Cartouche H32 - 34 - 2
Berkel-Rodenrijs H2-O1 - 47 - 4