Heren 2

9e in poule Heren senioren reserve 1e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
1
Ring Pass Delft H3
7
Zoetermeer H2-O
2
Leonidas H6
1
Kampong H6
2
Phoenix H2
3
Cartouche H3
1
Groen-Geel H2
1
Klein Zwitserland H3
1
Alecto H2-O
3
Roomburg H2-O
0
Leiden H3
3
Leonidas H3
Zondag 19 september
2
Leonidas H3
0
Groen-Geel H2
3
Phoenix H2
4
Leonidas H6
Zondag 12 september
4
Leiden H3
3
Phoenix H2
2
Ring Pass Delft H3
4
Leonidas H3
1
Groen-Geel H2
1
Kampong H6
7
Roomburg H2-O
1
Zoetermeer H2-O

Wedstrijdschema

Zoetermeer H2
H2
Uit
03-10-2021 10:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 510695
Locatie: Sportp. 'Van Tuyll', ZOETERMEER
H2
Roomburg H2
Thuis
10-10-2021 12:55
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 510694
Scheidsrechters: H3
Alecto H2
H2
Uit
17-10-2021 14:45
Veld 3 (Semiveld)
Nr. 510701
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H2
Ring Pass H3
Thuis
31-10-2021 16:35
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 510707
Scheidsrechters: H3
Cartouche H3
H2
Uit
07-11-2021 00:00
Nr. 510713
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
Leiden H3
H2
Uit
14-11-2021 00:00
Nr. 510720
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H2
Leonidas H6
Thuis
21-11-2021 16:35
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 574005
Scheidsrechters: H1
Phoenix H2
H2
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 510737
Locatie: Sportpark Koeburgweg, ZEIST
Kampong H6
H2
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 510738
Locatie: Laan van Maarschalkerweerd, UTRECHT
H2
Leonidas H3
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 510745
Klein Zwitserland H3
H2
Uit
27-03-2022 00:00
Nr. 510753
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 'S-GRAVENHAGE
H2
Zoetermeer H2
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 510756
Roomburg H2
H2
Uit
10-04-2022 00:00
Nr. 510765
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
H2
Alecto H2
Thuis
24-04-2022 00:00
Nr. 510766
Ring Pass H3
H2
Uit
08-05-2022 00:00
Nr. 510775
Locatie: Sportpark 'Hof van Delft', DELFT
H2
Cartouche H3
Thuis
15-05-2022 00:00
Nr. 510779
H2
Leiden H3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 510785
Leonidas H6
H2
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 574016
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H2
Phoenix H2
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 510799

Poule stand (9e in poule Heren senioren reserve 1e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roomburg H2-O330014309
2.Leonidas H333009209
3.Leonidas H633008409
4.Zoetermeer H2-O3201121106
5.Klein Zwitserland H331207505
6.Kampong H631113304
7.Leiden H331024703
8.Cartouche H331024803
9.Groen-Geel H230212402
10.Alecto H2-O30125801
11.Phoenix H2300381100
12.Ring Pass Delft H3300361600

Spelers (17)

Trainingen

wo
20:45
-
22:15
Groene Weide (Waterveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 31 oktober
12:55
H3Victoria H3
Scheidsrechters: H2
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 21 november
12:55
D3Leiden D5
Scheidsrechters: H2
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

ZoeteXenioRoombRing PhoenLeoniLeoniLeideKleinKampoKampoGroenCartoAlect
Zoetermeer H2-O
Xenios H4
Roomburg H2-O7 - 1
Ring Pass Delft H31 - 72 - 4
Phoenix H23 - 42 - 3
Leonidas H62 - 1
Leonidas H32 - 0
Leiden H34 - 30 - 3
Klein Zwitserland H3
Kampong H8
Kampong H6
Groen-Geel H21 - 11 - 1
Cartouche H3
Alecto H2-O1 - 3