Heren 4

11e in poule Heren senioren reserve 2e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
3
Rijswijk H2
5
Alecto-Augustinus H4
Zondag 10 oktober
3
Leonidas H8
1
Roomburg H3
4
Forescate H2-O
4
Rijswijk H2
2
HGC H2-O
2
HUDITO H3
3
Alphen H3
2
Leiden H5
5
Zoetermeer H3
2
Groen-Geel H4
Zondag 3 oktober
0
Groen-Geel H4
4
Leonidas H8
6
Cartouche H5
2
Zoetermeer H3
2
HGC H2-O
12
Alphen H3
2
HUDITO H3
3
Roomburg H3
Zondag 26 september
10
Forescate H2-O
2
HGC H2-O
6
Alphen H3
1
HUDITO H3
7
Zoetermeer H3
1
Rijswijk H2
3
Roomburg H3
3
Groen-Geel H4
0
Leonidas H8
3
Cartouche H5

Wedstrijdschema

H4
Alecto H4
Thuis
24-10-2021 18:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559400
Scheidsrechters: H6
Forescate H2
H4
Uit
31-10-2021 11:15
3 Polytan London (Semiveld)
Nr. 559407
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN
H4
Alphen H3
Thuis
07-11-2021 14:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559412
Scheidsrechters: D1
HGC H2
H4
Uit
14-11-2021 14:30
Riverdaleveld (Zandveld)
Nr. 559418
Locatie: Roggewoning (HGC), WASSENAAR
H4
Leiden H5
Thuis
21-11-2021 11:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 559423
Scheidsrechters: H3
Rijswijk H2
H4
Uit
28-11-2021 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 559434
Locatie: Sportpark Lange Kleiweg, RIJSWIJK ZH
Cartouche H5
H4
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 559436
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, VOORBURG
H4
Hudito H3
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 559443
H4
Roomburg H3
Thuis
27-03-2022 00:00
Nr. 559448
Leonidas H8
H4
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 559456
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
H4
Zoetermeer H3
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 559460
Alecto H4
H4
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 559465
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H4
Forescate H2
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 559471
Alphen H3
H4
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 559478
Locatie: Sportpark Zegersloot, ALPHEN AAN DEN RIJN
H4
HGC H2
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 559484
Leiden H5
H4
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 559492
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H4
Rijswijk H2
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 559496

Poule stand (11e in poule Heren senioren reserve 2e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Cartouche H55500245015
2.Forescate H2-O54102714013
3.Zoetermeer H354014010012
4.Alphen H354013010012
5.Leonidas H85401136012
6.Roomburg H35212111107
7.Alecto-Augustinus H45203132306
8.HUDITO H35113151704
9.Leiden H55104101503
10.Rijswijk H25014102301
11.Groen-Geel H4501492401
12.HGC H2-O501485201

Spelers (19)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Water ABN AMRO (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 24 oktober
16:15
H6Westland H2
Scheidsrechters: H4
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 7 november
11:00
D2Pinoke D3
Scheidsrechters: H4
Groene Weide (Waterveld)
Zondag 21 november
09:15
H3DSHC H2
Scheidsrechters: H4
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

ZoeteRijswRoombLeoniLeideHUDITHGC HGroenForesCartoAlpheAlect
Zoetermeer H37 - 15 - 2
Rijswijk H23 - 5
Roomburg H33 - 3
Leonidas H83 - 10 - 3
Leiden H5
HUDITO H32 - 37 - 2
HGC H2-O2 - 22 - 12
Groen-Geel H40 - 42 - 5
Forescate H2-O4 - 44 - 310 - 2
Cartouche H56 - 2
Alphen H33 - 26 - 12 - 4
Alecto-Augustinus H4