Heren 5

Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule A

12e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 24 maart
10
Barendrecht H3
2
Rijswijk H3
5
Westland H2 (O)
2
Dopie H3
0
Pollux H3
2
Leonidas H13
3
Schiedam H5
0
Groen-Geel H5
4
DSHC H4
3
Alecto H4
4
Leonidas H12
0
HUDITO H6
Zondag 17 maart
6
Leonidas H12
2
Barendrecht H3
2
HUDITO H6
4
DSHC H4
2
Alecto H4
1
Schiedam H5
0
Groen-Geel H5
2
Pollux H3
3
Leonidas H13
0
Westland H2 (O)
1
Dopie H3
2
Rijswijk H3

Wedstrijdschema

H5
DSHC H4
Thuis
31-03-2019 16:15
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 13413
Scheidsrechters: H11
Leonidas H12
H5
Uit
07-04-2019 12:30
Waterveld
Nr. 13471
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM - veld 2
H5
Hudito H6
Thuis
14-04-2019
Nr. 13555
Alecto H4
H5
Uit
05-05-2019
Nr. 13604
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', LEIDERDORP
H5
Barendrecht H3
Thuis
12-05-2019
Nr. 13697
H5
Leonidas H13
Thuis
19-05-2019
Nr. 13744
Dopie H3
H5
Uit
26-05-2019
Nr. 13816
Locatie: TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop, DELFT
H5
Rijswijk H3
Thuis
02-06-2019
Nr. 13898

Poule stand (12e in poule Res. 3e klasse Heren senioren reserve Poule A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht H31411036123033
2.DSHC H41410225822032
3.Alecto H4149233521029
4.Leonidas H12149144626028
5.Westland H2 (O)148154543025
6.Leonidas H13147163228022
7.Rijswijk H3146353938021
8.Pollux H3146172836019
9.Schiedam H5143472333013
10.HUDITO H6142111244907
11.Dopie H3142111215707
12.Groen-Geel H5141310134906

Fluit dienst

Zondag 31 maart
17:45
H11Leonidas H28
Scheidsrechters: H5
Groene Weide (Waterveld)

Team resultaten

AleBarDopDSHGroHUDLeoLeoPolRijSchWes
Alecto H42 - 13 - 03 - 02 - 12 - 22 - 1
Barendrecht H35 - 11 - 33 - 26 - 07 - 22 - 310 - 2
Dopie H30 - 20 - 92 - 11 - 21 - 25 - 62 - 5
DSHC H44 - 311 - 18 - 01 - 07 - 13 - 37 - 0
Groen-Geel H51 - 30 - 00 - 40 - 21 - 12 - 7
HUDITO H63 - 12 - 41 - 22 - 43 - 33 - 4
Leonidas H121 - 06 - 22 - 24 - 01 - 23 - 48 - 1
Leonidas H131 - 43 - 43 - 14 - 16 - 11 - 33 - 0
Pollux H34 - 41 - 43 - 11 - 23 - 12 - 40 - 23 - 22 - 5
Rijswijk H31 - 27 - 21 - 22 - 27 - 12 - 0
Schiedam H50 - 31 - 23 - 03 - 20 - 51 - 10 - 11 - 4
Westland H21 - 50 - 45 - 26 - 32 - 36 - 43 - 31 - 0