Heren 5

5e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
0
Alphen H4
6
Leonidas H13
3
Roomburg H4
8
Forescate H2-O
Zondag 13 september
6
hdm H3
0
Leonidas H25
6
Alphen H4
0
Zoetermeer H4
Zondag 6 september
2
Leonidas H25
5
Alphen H4
0
Zoetermeer H4
5
Leonidas H13
0
Nieuwkoop H2-O
10
Forescate H2-O
5
Roomburg H4
4
hdm H3

Wedstrijdschema

Nieuwkoop
H5
Uit
20-09-2020 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 467012
Roomburg H4
H5
Uit
04-10-2020 11:00
Veld 3 (Waterveld)
Nr. 467025
H5
Leonidas H25
Thuis
11-10-2020 09:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 491653
Zoetermeer H4
H5
Uit
25-10-2020
Nr. 467039
H5
Alphen H4
Thuis
01-11-2020 11:05
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 467041
HDM H3
H5
Uit
08-11-2020
Nr. 467050
H5
Alecto H5
Thuis
15-11-2020 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467052
Forescate H2
H5
Uit
22-11-2020
Nr. 467060
Ypenburg H2
H5
Uit
07-03-2021 11:00
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 492114
H5
Leonidas H13
Thuis
14-03-2021
Nr. 492973
H5
Nieuwkoop H2
Thuis
21-03-2021
Nr. 492982
H5
Roomburg H4
Thuis
11-04-2021
Nr. 492991
Leonidas H25
H5
Uit
18-04-2021
Nr. 492993
H5
Zoetermeer H4
Thuis
25-04-2021
Nr. 492999
Alphen H4
H5
Uit
16-05-2021
Nr. 493004
H5
HDM H3
Thuis
30-05-2021
Nr. 493009
Alecto H5
H5
Uit
06-06-2021
Nr. 493012
H5
Forescate H2
Thuis
13-06-2021
Nr. 493020

Poule stand (5e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H13330012009
2.Forescate H2-O220018306
3.Alphen H4320111806
4.Ypenburg H2-O21107204
5.Groen-Geel H531119504
6.Alecto H511006003
7.hdm H3210110503
8.Roomburg H4210181203
9.Zoetermeer H4200201100
10.Leonidas H25300321700
11.Nieuwkoop H2-O300322200

Spelers (20)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Team resultaten

HGC HYpenbLeonihdm HZoeteRoombNieuwLeoniLeideGroenForesAlpheAlect
HGC H3
Ypenburg H2-O
Leonidas H252 - 5
hdm H36 - 0
Zoetermeer H40 - 5
Roomburg H45 - 43 - 8
Nieuwkoop H2-O0 - 10
Leonidas H13
Leiden H6
Groen-Geel H5
Forescate H2-O
Alphen H46 - 00 - 6
Alecto H5