Heren 8

8e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 20 september
2
Pollux H3
4
Leonidas H12
Zondag 13 september
3
Leonidas H11
2
HUDITO H7
2
Dordrecht H2-O
3
Leonidas H19
1
Barendrecht H3-O
0
IJssel H3
Zondag 6 september
3
Leonidas H19
3
Groen-Geel H8
1
Schiedam H6
6
Leonidas H11
1
HUDITO H7
5
Leonidas H12
4
Pollux H3
2
Barendrecht H3-O

Wedstrijdschema

H8
Leonidas
Thuis
20-09-2020 09:25
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467208
Scheidsrechters: H9
Dordrecht H2
H8
Uit
27-09-2020 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 467214
H8
Barendrecht H3
Thuis
04-10-2020 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467219
Scheidsrechters: H9
Rotterdam H5
H8
Uit
11-10-2020
Nr. 467231
H8
Leonidas H12
Thuis
25-10-2020 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467235
Hudito H7
H8
Uit
01-11-2020
Nr. 467239
H8
DSHC H6
Thuis
08-11-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467245
Pollux H3
H8
Uit
15-11-2020
Nr. 467254
H8
IJssel H3
Thuis
22-11-2020 14:10
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467258
H8
Leonidas H19
Thuis
07-03-2021
Nr. 492128
Schiedam H6
H8
Uit
14-03-2021
Nr. 493142
Leonidas H11
H8
Uit
21-03-2021
Nr. 493143
H8
Dordrecht H2
Thuis
28-03-2021
Nr. 493146
Barendrecht H3
H8
Uit
11-04-2021 12:00
Veld 4 (Waterveld)
Nr. 493152
H8
Rotterdam H5
Thuis
18-04-2021
Nr. 493159
Leonidas H12
H8
Uit
25-04-2021
Nr. 493167
H8
Hudito H7
Thuis
16-05-2021
Nr. 493170
DSHC H6
H8
Uit
30-05-2021
Nr. 493173
H8
Pollux H3
Thuis
06-06-2021
Nr. 493184
IJssel H3
H8
Uit
13-06-2021
Nr. 493190

Poule stand (8e in poule Heren senioren reserve Reserve 3e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas H11330011309
2.Leonidas H1932109607
3.Leonidas H1222009306
4.Pollux H332018706
5.Rotterdam H521014203
6.Barendrecht H3-O31024703
7.Dordrecht H2-O30214502
8.Groen-Geel H830215702
9.Schiedam H630213802
10.DSHC H610102201
11.IJssel H330122601
12.HUDITO H7301251001

Spelers (21)

Trainingen

do
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (CD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 20 september
11:00
H9Evergreen H2
Scheidsrechters: H8
Gele Weide (Semiveld)
Zondag 4 oktober
17:20
H9Klein Zwitserland H4
Scheidsrechters: H8
Gele Weide (Semiveld)

Team resultaten

SchieIJsseLeoniRottePolluLeoniLeoniHUDITGroenDSHC DordrBaren
Schiedam H61 - 6
IJssel H3
Leonidas H193 - 3
Rotterdam H5
Pollux H32 - 44 - 2
Leonidas H12
Leonidas H113 - 2
HUDITO H71 - 5
Groen-Geel H8
DSHC H6
Dordrecht H2-O2 - 3
Barendrecht H3-O1 - 0