Heren 8

4e in poule Zuid-Holland - Poule C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
HDS H5
Groen-Geel H8
Zondag 27 november
1
Victoria H6
1
Groen-Geel H6
3
Leonidas H17
5
DSHC H5
5
Pijnacker H3
0
Leiden-Leidse Studs H6
13
HUDITO H7
1
HDS H5
2
Groen-Geel H8
4
Westland H3
0
Scoop Delft H3
2
Leonidas H14
Zondag 20 november
7
Leiden-Leidse Studs H6
2
Victoria H6
2
Leonidas H14
2
HUDITO H7
4
Westland H3
0
Leonidas H17
2
Groen-Geel H6
3
Scoop Delft H3
4
DSHC H5
0
Pijnacker H3
Zondag 13 november
0
Victoria H6
1
DSHC H5
3
HUDITO H7
0
Groen-Geel H6
1
HDS H5
9
Leonidas H14
1
Leonidas H17
5
Groen-Geel H8
3
Pijnacker H3
4
Westland H3
2
Scoop Delft H3
1
Leiden-Leidse Studs H6

Wedstrijdschema

H8
Hudito H7
Thuis
12-03-2023
Nr. 936854
DSHC H5
H8
Uit
19-03-2023
Nr. 936860
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
H8
Scoop Delft H3
Thuis
26-03-2023
Nr. 936866
Leiden H6
H8
Uit
02-04-2023
Nr. 936871
Locatie: Sportpark de Krogt, OEGSTGEEST
H8
Victoria H6
Thuis
16-04-2023
Nr. 936878
Uit
23-04-2023
Nr. 936882
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
H8
Pijnacker H3
Thuis
14-05-2023
Nr. 936890
Leonidas H14
H8
Uit
21-05-2023
Nr. 936893
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
H8
Leonidas H17
Thuis
04-06-2023
Nr. 936902
H8
HDS H5
Thuis
11-06-2023
Nr. 936908
Westland H3
H8
Uit
18-06-2023
Nr. 936914
Locatie: Sportpark 'Hoge Bomen', Naaldwijk

Poule stand (4e in poule Zuid-Holland - Poule C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland H31110015716030
2.DSHC H5101000378030
3.Pijnacker H3118123716025
4.Groen-Geel H8106132620019
5.Leonidas H14115152818016
6.HUDITO H7114344733015
7.Leonidas H17114162231013
8.Leiden-Leidse Studs H6114073730012
9.Scoop Delft H3113262428011
10.Victoria H6113172141010
11.Groen-Geel H611128172805
12.HDS H5900989200

Spelers (20)

Team resultaten

HDS HScoopLeoniWestlVictoPijnaLeoniLeideHUDITGroenGroenDSHC
HDS H51 - 101 - 130 - 81 - 91 - 16 -
Scoop Delft H32 - 62 - 20 - 22 - 12 - 21 - 2
Leonidas H174 - 12 - 13 - 51 - 51 - 03 - 5
Westland H34 - 010 - 12 - 04 - 15 - 3
Victoria H62 - 02 - 13 - 11 - 51 - 10 - 1
Pijnacker H33 - 41 - 04 - 05 - 04 - 34 - 0
Leonidas H143 - 13 - 02 - 24 - 02 - 3
Leiden-Leidse Studs H60 - 27 - 23 - 24 - 61 - 2
HUDITO H713 - 14 - 49 - 21 - 43 - 01 - 5
Groen-Geel H82 - 42 - 13 - 22 - 21 - 3
Groen-Geel H610 - 02 - 31 - 50 - 11 - 2
DSHC H5 - 6 - 02 - 04 - 06 - 0