Heren B

7e in poule Heren Veteranen 3e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 11 oktober
1
Schoonhoven H35A
3
Rotterdam H35E
8
Bleiswijk/Waddinxveen HA
1
Ypenburg H35A
1
Groen-Geel H35B
2
Roomburg H35C
4
hdm H35F
1
HDS H35A
2
Krimpen H35A
12
Klein Zwitserland H35E
3
Voorne/Forcial HA
7
Cartouche H35E
Zondag 4 oktober
5
Cartouche H35E
5
hdm H35F
0
Rotterdam H35E
4
Bleiswijk/Waddinxveen HA
5
Roomburg H35C
0
Krimpen H35A
3
Ypenburg H35A
1
Groen-Geel H35B
Zondag 27 september
3
Schoonhoven H35A
3
Cartouche H35E
4
Bleiswijk/Waddinxveen HA
4
HDS H35A
3
Klein Zwitserland H35E
2
Roomburg H35C
2
Groen-Geel H35B
1
Rotterdam H35E
2
Voorne/Forcial HA
12
hdm H35F

Wedstrijdschema

Klein Zwitserland
HB
Uit
25-10-2020 12:00
Veld 6 (Waterveld)
Nr. 467628
AFGELAST,
HB
Krimpen
Thuis
01-11-2020 15:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467634
AFGELAST,
HB
Voorne
Thuis
08-11-2020 17:20
Wittebrugveld
Nr. 467638
AFGELAST,
Bleiswijk H35A
HB
Uit
15-11-2020 12:45
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 467644
HB
Schoonhoven H35A
Thuis
22-11-2020 12:35
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 467649
HB
HDM H35F
Thuis
07-03-2021
Nr. 492157
Cartouche H35E
HB
Uit
14-03-2021
Nr. 493435
HB
HDS H35A
Thuis
21-03-2021
Nr. 493441
Rotterdam H35E
HB
Uit
28-03-2021
Nr. 493449
HB
Ypenburg H35A
Thuis
11-04-2021
Nr. 493455
Roomburg H35C
HB
Uit
18-04-2021
Nr. 493463
HB
Klein Zwitserland H35E
Thuis
25-04-2021
Nr. 493466
Krimpen H35A
HB
Uit
16-05-2021
Nr. 493471
Voorne H35A
HB
Uit
30-05-2021
Nr. 493481
HB
Bleiswijk H35A
Thuis
06-06-2021
Nr. 493483
Schoonhoven H35A
HB
Uit
13-06-2021
Nr. 493492

Poule stand (7e in poule Heren Veteranen 3e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Klein Zwitserland H35E5500316015
2.Roomburg H35C64112010013
3.Cartouche H35E63302616012
4.Bleiswijk/Waddinxveen HA63212514011
5.hdm H35F63122813010
6.HDS H35A63122614010
7.Groen-Geel H35B621371107
8.Ypenburg H35A6213122207
9.Rotterdam H35E620491806
10.Voorne/Forcial HA5113183004
11.Schoonhoven H35A6024113102
12.Krimpen H35A601583601

Spelers (15)

Trainingen

wo
21:00
-
22:30
Water ABN AMRO (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Kleinhdm HYpenbSchooHDS HVoornRotteRoombKrimpGroenCartoBleis
Klein Zwitserland H35E9 - 13 - 2
hdm H35F5 - 04 - 10 - 2
Ypenburg H35A1 - 33 - 23 - 1
Schoonhoven H35A1 - 33 - 33 - 3
HDS H35A0 - 44 - 0
Voorne/Forcial HA2 - 127 - 43 - 7
Rotterdam H35E1 - 20 - 4
Roomburg H35C5 - 14 - 45 - 0
Krimpen H35A2 - 122 - 7
Groen-Geel H35B2 - 11 - 21 - 1
Cartouche H35E5 - 56 - 14 - 3
Bleiswijk/Waddinxveen HA3 - 28 - 14 - 4