H1 zaal

1e in poule Heren senioren 1e klasse A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 23 januari
Derby H1
Pijnacker H1
HUDITO H1
Forescate H1
Roomburg H1
Pollux H1
Derby H1
Roomburg H1
Forescate H1
Pijnacker H1
HUDITO H1
Pollux H1
Zondag 16 januari
Groen-Geel H1
Derby H1
Forescate H1
Pollux H1
Pijnacker H1
Roomburg H1
Forescate H1
Derby H1
Groen-Geel H1
Pijnacker H1
Pollux H1
Roomburg H1

Wedstrijdschema

Pijnacker H1
H1
Uit
30-01-2022 11:30
Veld 3
Nr. 622058
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 3 Zaalleiding: Pijnacker
Roomburg H1
H1
Uit
30-01-2022 13:10
Veld 1
Nr. 622060
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 1 Zaalleiding: Roomburg
H1
Forescate H1
Thuis
06-02-2022 14:50
Nr. 622061
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 2 Zaalleiding: Groen-Geel
H1
Pollux H1
Thuis
06-02-2022 16:30
Nr. 622062
Locatie: Leonidas Hockey Dome, ROTTERDAM - Veld 3 Zaalleiding: Groen-Geel

Poule stand (1e in poule Heren senioren 1e klasse A)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groen-Geel H121109504
2.Forescate H111007303
3.Pijnacker H111005103
4.HUDITO H110103301
5.Derby H110013700
6.Pollux H1200231100

Teambegeleiders (2)

Spelers (20)

Team resultaten

RoombGroenForesDerbyPijnaPolluHUDIT
Roomburg H1 -
Groen-Geel H1 - - 3 - 3
Forescate H1 - - -
Derby H1 - 3 - 7 -
Pijnacker H1 - - 5 - 1
Pollux H1 - 2 - 6
HUDITO H1 - - -