Zondag 14 april
Alliance D1
D1
Uit
14-04-2024 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1156553
Locatie: Sportparklaan, Heemstede
Victoria D4
D2
Uit
14-04-2024 09:30
veld 2 (Waterveld)
Nr. 1158533
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), Rotterdam
D3
HDM D3
Thuis
14-04-2024 16:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1158667
Scheidsrechters: D4
D4
Leonidas D10
Thuis
14-04-2024 17:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172039
Scheidsrechters: D3
D5
Roomburg D5
Thuis
14-04-2024 14:15
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1172041
Scheidsrechters: D6
D6
Alecto D5
Thuis
14-04-2024 16:00
Water ABN AMRO
Nr. 1171907
Scheidsrechters: D5
D7
Roomburg D6
Thuis
14-04-2024 12:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1172306
Scheidsrechters: D10
Leonidas D14
D8
Uit
14-04-2024 10:45
Veld 5 (Zandveld)
Nr. 1172302
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Nieuwkoop D1
D9
Uit
14-04-2024 12:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1172437
Locatie: Sportpark 'De Dulen', Nieuwkoop
Thuis
14-04-2024 14:10
Water ABN AMRO
Nr. 1173228
Scheidsrechters: D7
Hudito D7
D11
Uit
14-04-2024 17:00
Villa Joep veld (Zandveld)
Nr. 1173096
Locatie: Sportpark 'Kruithuisweg', Delft
Uit
14-04-2024 14:10
Rabo veld (Waterveld)
Nr. 1173228
Locatie: Roggewoning (HGC), Wassenaar
Leonidas D21
D13
Uit
14-04-2024
Nr. 1172961
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Alecto D8
D14
Uit
14-04-2024 11:00
Zetacom Veld 2 (Semiveld)
Nr. 1172966
Locatie: Sportpark 'De Bloemerd', Leiderdorp
Klein Zwitserland D8
D15
Uit
14-04-2024 14:00
Veld 5 (Waterveld)
Nr. 1211097
Locatie: Sportpark 'HCKZ', 's-gravenhage
Roomburg D11
D16
Uit
14-04-2024 09:15
2 Heineken 0.0-veld (Waterveld)
Nr. 1173475
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
D18
Delfshaven D5
Thuis
14-04-2024 11:00
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1173473
Scheidsrechters: D17
Barendrecht H1
H1
Uit
14-04-2024 14:45
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 1154573
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', Barendrecht
H2
Kikkers H2-O
Thuis
14-04-2024 10:45
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1160639
Scheidsrechters: H6
Cartouche H5
H3
Uit
14-04-2024 12:15
Kunstgrasveld 4 (Waterveld)
Nr. 1170021
Locatie: Sportpark DuiveSteyn, Voorburg
Pijnacker H3
H4
Uit
14-04-2024 15:00
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1170640
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
H5
Hudito H7
Thuis
14-04-2024 12:30
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1170639
Scheidsrechters: H2
H6
Hudito H8
Thuis
14-04-2024 09:00
Groene Weide (Waterveld)
Nr. 1170512
Scheidsrechters: H5
DSHC H6
H8
Uit
14-04-2024 17:45
Veld 2 (Zandveld)
Nr. 1170509
Locatie: TU Delft - Sportcentrum DSHC, Delft
Leonidas H20
H9
Uit
14-04-2024 13:15
veld 4 (Semiveld)
Nr. 1187553
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Roomburg H7
H10
Uit
14-04-2024 14:15
3 Molenveld (Waterveld)
Nr. 1170847
Locatie: Sportpark Roomburg, Leiden
Pijnacker H4
H11
Uit
14-04-2024 13:00
ELLF veld 1 (Semiveld)
Nr. 1170849
Locatie: Sportpark 'De Groene Wijdte', Pijnacker
H12
Cartouche H6
Thuis
14-04-2024 14:30
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1171145
Scheidsrechters: H13
Thuis
14-04-2024 12:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1279571
Scheidsrechters: H12
Leonidas H22
H14
Uit
14-04-2024 10:45
veld 3 (Semiveld)
Nr. 1171148
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), Rotterdam
Uit
14-04-2024 12:45
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1279571
Locatie: Roggewoning (Groen-Geel), Wassenaar
H45-1
Alphen H45-1
Thuis
14-04-2024 16:15
Gele Weide (Semiveld)
Nr. 1297623
Scheidsrechters: H45-2
H45-2
Ommoord H45-2
Thuis
14-04-2024 14:30
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 1298229
Scheidsrechters: H45-1