Dames 1

2e klasse Dames senioren Poule B

6e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zondag 14 oktober
3
Ypenburg D1
0
Westland D1
2
Pollux D1
1
Berkel-Rodenrijs D1
1
Barendrecht D1
2
Forescate D1
1
Rapid D1
1
Etten-Leur D1
3
Gouda D1
2
Derby D1
1
Groen-Geel D1
1
IJssel D1
Zondag 7 oktober
2
Forescate D1
1
Pollux D1
4
Berkel-Rodenrijs D1
1
Ypenburg D1
1
Westland D1
0
Groen-Geel D1
2
IJssel D1
1
Gouda D1
1
Derby D1
3
Rapid D1
0
Etten-Leur D1
0
Barendrecht D1

Wedstrijdschema

Derby D1
D1
Uit
28-10-2018 12:45
Waterveld
Nr. 8616
Locatie: Sportp. Bakestein, ZWIJNDRECHT - Veld 1
D1
Etten Leur D1
Thuis
04-11-2018
Nr. 8634
Forescate D1
D1
Uit
11-11-2018 12:45
Waterveld
Nr. 8664
Locatie: Sportpark 'Adegeest', VOORSCHOTEN - 1 Polytan Rio
D1
Berkel Rodenrijs D1
Thuis
18-11-2018
Nr. 8676
Pollux D1
D1
Uit
25-11-2018
Nr. 8691
Locatie: Sportpark Kooikersweg, VLAARDINGEN
Barendrecht D1
D1
Uit
10-03-2019 12:45
Waterveld
Nr. 8706
Locatie: Sportpark 'De Doorbraak', BARENDRECHT - Veld 1
D1
Rapid D1
Thuis
17-03-2019
Nr. 8733
Gouda D1
D1
Uit
24-03-2019
Nr. 8739
Locatie: Groenhovenpark 4 (P - Groenheuvel), GOUDA
D1
Ypenburg D1
Thuis
31-03-2019
Nr. 8769
D1
Westland D1
Thuis
07-04-2019
Nr. 8775
IJssel D1
D1
Uit
14-04-2019
Nr. 8800
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D1
Derby D1
Thuis
05-05-2019
Nr. 8814
Etten Leur D1
D1
Uit
12-05-2019
Nr. 8830
Locatie: Sportp. 'Hoge Neerstraat', ETTEN-LEUR
D1
Forescate D1
Thuis
19-05-2019
Nr. 8853
Berkel Rodenrijs D1
D1
Uit
26-05-2019
Nr. 8874
Locatie: Sportp. 'Het Hoge Land', BERKEL EN RODENRIJS
D1
Pollux D1
Thuis
02-06-2019
Nr. 8892

Poule stand (6e in poule 2e klasse Dames senioren Poule B)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westland D16411127013
2.Pollux D16402106012
3.Etten-Leur D16321104011
4.Rapid D163211413011
5.Berkel-Rodenrijs D16312146010
6.Groen-Geel D162229808
7.Forescate D162226708
8.Ypenburg D1622291208
9.IJssel D161236805
10.Gouda D1612381205
11.Barendrecht D161144904
12.Derby D1611451504

Team resultaten

BarBerDerEttForGouGroIJsPolRapWesYpe
Barendrecht D10 - 11 - 20 - 3
Berkel-Rodenrijs D16 - 03 - 14 - 1
Derby D11 - 10 - 21 - 3
Etten-Leur D10 - 02 - 05 - 0
Forescate D10 - 12 - 10 - 0
Gouda D13 - 22 - 20 - 0
Groen-Geel D12 - 13 - 11 - 1
IJssel D11 - 20 - 02 - 1
Pollux D12 - 13 - 11 - 0
Rapid D11 - 12 - 13 - 2
Westland D11 - 02 - 16 - 3
Ypenburg D13 - 12 - 23 - 0