Dames 14

10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 26 september
2
Leonidas D27
1
Dordrecht D4
1
Roomburg D9
3
Ommoord D3
2
Souburgh D2-O
5
Leonidas D23
2
Victoria D13
3
IJssel D3
2
Capelle D2-O
1
Leonidas D22
Zondag 19 september
2
IJssel D3
3
Capelle D2-O
4
Ommoord D3
1
Dordrecht D4
Zondag 12 september
8
Roomburg D9
0
Victoria D13
4
Dordrecht D4
1
Groen-Geel D14
1
Capelle D2-O
4
Leonidas D23

Wedstrijdschema

D14
Capelle D2
Thuis
03-10-2021 17:20
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567125
Scheidsrechters: D16
Victoria D13
D14
Uit
10-10-2021 00:00
Nr. 567134
Locatie: Sportpark Kralingseweg (Victoria), ROTTERDAM
D14
Souburgh D2
Thuis
24-10-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567136
Scheidsrechters: D17
Roomburg D9
D14
Uit
31-10-2021 00:00
Nr. 567142
Locatie: Sportpark Roomburg, LEIDEN
D14
Leonidas D23
Thuis
07-11-2021 09:25
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567146
Scheidsrechters: D17
IJssel D3
D14
Uit
14-11-2021 15:00
Veld 2 (Semiveld)
Nr. 567150
Locatie: Sportp. Dorrestein, NIEUWERKERK AD IJSSEL
D14
Leonidas D22
Thuis
21-11-2021 11:00
Schapenweide (Zandveld)
Nr. 567157
Scheidsrechters: D13
Ommoord D3
D14
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 567162
Locatie: Sportpark Marcel Duchampplein, ROTTERDAM
D14
Dordrecht D4
Thuis
13-03-2022 00:00
Nr. 567166
Leonidas D27
D14
Uit
20-03-2022 00:00
Nr. 567172
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
Capelle D2
D14
Uit
03-04-2022 00:00
Nr. 567179
Locatie: Sportp. 'Schenkel', CAPELLE AAN DEN IJSSEL
D14
Victoria D13
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 567187
Souburgh D2
D14
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 567193
Locatie: Sportp. 'Souburgh', ALBLASSERDAM
D14
Roomburg D9
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 567197
Leonidas D23
D14
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 567202
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D14
IJssel D3
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 567207
Leonidas D22
D14
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 567211
Locatie: Sportpark Toepad (Leonidas), ROTTERDAM
D14
Ommoord D3
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 567216

Poule stand (10e in poule Dames senioren reserve 4e klasse D)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Leonidas D23330017409
2.Roomburg D9320113506
3.Leonidas D27320110406
4.Ommoord D332018706
5.Capelle D2-O32016706
6.IJssel D321015503
7.Leonidas D2221014403
8.Souburgh D2-O310291003
9.Dordrecht D431026703
10.Groen-Geel D14200211000
11.Victoria D13300331900

Spelers (18)

Trainingen

di
20:45
-
22:15
Gele Weide (Semiveld) (AB)
Volledig schema

Fluit dienst

Zondag 3 oktober
14:10
D17Groen-Geel D19
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 24 oktober
12:35
D17Delfshaven D3
Scheidsrechters: D14, COTD
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 7 november
11:00
D17Alecto D10
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)
Zondag 21 november
09:25
D13Pollux D3
Scheidsrechters: D14
Schapenweide (Zandveld)

Team resultaten

DordrCapelSoubuLeoniLeoniLeoniVictoOmmooIJsseRoombGroen
Dordrecht D44 - 1
Capelle D2-O1 - 42 - 1
Souburgh D2-O2 - 5
Leonidas D272 - 1
Leonidas D23
Leonidas D22
Victoria D132 - 3
Ommoord D34 - 1
IJssel D32 - 3
Roomburg D98 - 01 - 3
Groen-Geel D14